خانه » عکس » عکس بازیگران » مهسا مجرد – مصاحبه مهسا مجرد سیندخت فیلم سیندخت + عکس

مهسا مجرد – مصاحبه مهسا مجرد سیندخت فیلم سیندخت + عکس

مهسا مجرد – مصاحبه مهسا مجرد سیندخت فیلم سیندخت بیوگرافی و عکس مهسا مجرد بازیگر نقش سیندخت .

مهسا مجرد بازیگر زن ایرانی که نقش سیندخت در فیلم سیندخت و همچنین سریال شهر قشنگ در شبکه جم بازی میکند .

مصاحبه و عکس مهسا مجرد

مهسا مجرد سیندخت فیلم سیندخت

مهسا مجرد Mahsa Mojarad از بازیگران جوان شبکه جم است که کار خود را در این شبکه با دوبله آغاز کرد.

بازی‌ های دوران کودکی و شخصیت‌ پردازی برای عروسک‌ ها، بهانه ورود او به دنیای هنر و تئاترهای شلوغ دهه ۸۰ بود. مهسا تاکنون در یک سریال و یک فیلم تولید شده توسط گره جم ایفای نقش کرده است. از این رو گفت‌ و گویی با او ترتیب دادیم که در ادامه شما را به خواندن بخش‌ هایی از آن دعوت می‌ کنیم؛

 

مصاحبه و عکس مهسا مجرد

مهسا مجرد سیندخت فیلم سیندخت

  • از چه سنی به هنر علاقه‌مند شدی؟

به نظر من همه انسان‌ ها در دوره کودکی بازیگری را تجربه می‌کنند. بازی‌ های کودکانه نخستین فضای ایفای نقش ما هستند و من هم از این دایره خارج نبودم.

ولی این اتفاق از ۴-۵ سالگی کمی برای من تغییر کرد و جدی‌ تر شد. در آن دوره مقابل آینه صداهای مختلف را تقلید و تمرین می‌ کردم. با عروسک‌ هایم که بازی می‌ کردم با توجه به سایز و جنسیت، صدای هرکدام را متفاوت طراحی می‌ کردم و در همان عالم کودکی کاری می‌کردم که بعدها متوجه شدم به آن شخصیت‌ پردازی می‌ گویند.

 

مصاحبه و عکس مهسا مجرد

مهسا مجرد سیندخت فیلم سیندخت

  • ورود جدی تو به عرصه هنر در چه سنی بود؟ از فضای آن دوره چه چیزهایی به خاطر داری؟

سال اول دبیرستان بودم که به تئاتر شهر رفتم. در آن دوره‌ هنوز تئاترها با تعداد بازیگر زیاد به روی صحنه می‌رفتند. برای من خیلی جالب بود که این همه آدم یک‌جا جمع می‌ شوند، تمرین می‌کنند و مدام دیالوگ می‌ گویند.

 

به دلیل علاقه زیادی که به تئاتر داشتم، در طول تمرین دیالوگ همه بازیگران را از بر می‌شدم. اگر بازیگری نمی‌توانست در یکی از جلسات حاضر شود، من به جای او دیالوگ می‌گفتم و اتفاقا برای این کار صدایی جدید و متفاوت طراحی می‌کردم. این نکته خیلی برای کارگردان جالب و مهم بود و موجب شد خیلی زود از فضای نقش‌های کوتاه و چند خطی به نقش‌های پر رنگ‌تر برسم.

 

  • نام اولین کارگردانی که با او همکاری کردی را به یاد داری؟

نخستین تجربه من با مرحوم «بهمن مرتضوی» بود و سبک کار ایشان را خیلی دوست داشتم.

 

مصاحبه و عکس مهسا مجرد

مهسا مجرد سیندخت فیلم سیندخت

  • در تئاتر تجربه متفاوت هم داشتی؟

بله! سال ۱۳۸۳ در نمایش «عمر صحرا» نقش مکمل زن داشتم و نقش یک «پلاک» را بازی کردم. نقشی بسیار دشوار با میزانسن و حرکاتی که برای یک دختر واقعا مشکل بود. اینکه باید به مخاطب یک پلاک را نشان می‌دادم کار بسیار سختی بود، ولی من آن نقش را دوست داشتم و برای ایفای آن خیلی زحمت کشیدم. «عمر صحرا» در جشنواره ماه استانی اجرا شد و من «جایزه دوم بازیگر زن» را در آن جشنواره کسب کردم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*