خانه » اخبار ستارگان » واکنش مهراب قاسم خانی به حکم پزشک عباس کیارستمی + عکس
loading...

واکنش مهراب قاسم خانی به حکم پزشک عباس کیارستمی + عکس

واکنش مهراب قاسم خانی به حکم پزشک عباس کیارستمی مهراب قاسم خانی به شیوه ای جالب به حکم پزشک عباس کیارستمی واکنش داد .

فوت عباس کیارستمی کارگردان معروف ایران و دنیا که به علت کوتاهی پزشک معالج وی اتفاق افتاد یکی از دردآورترین اخبار هنرمندان در ماه های اخیر بود .

واکنش مهراب قاسم خانی به حکم پزشک عباس کیارستمی

واکنش مهراب قاسم خانی به حکم پزشک عباس کیارستمی

پس از جدال های فراوان برای به دادگاه کشاندن پزشک معالج عباس کیارستمی و پس از ماه ها تلاش حکم صادره برای این پزشک با توجه به مجرم شناخته شدنش همه را شگفت زده کرد .

حکم پزشک عباس کیارستمی سه ماه عدم فعالیت در مطب خود شد .

این حکم با واکنش های متفاوتی رو به رو شد که مهراب قاسم خانی نیز در واکنش جالبی به حکم این پزشک ، انتقاد کرد .

واکنش مهراب قاسم خانی به حکم پزشک معالج عباس کیارستمی با استندآپ کمدی همراه بوده است .

واکنش مهراب قاسم خانی به حکم پزشک عباس کیارستمی

واکنش مهراب قاسم خانی به حکم پزشک عباس کیارستمی

مهراب قاسم خانی در واکنش به حکم پزشک عباس کیارستمی نوشت :

هیئت بدوى انتظامى نظام پزشکى که مسئول بررسى پرونده فوت جناب کیارستمى بودن، بعد از مدت‌ها تلاش خستگى‌ناپذیر و بى‌وقفه بالاخره موفق شدن حکم پرونده شکایت علیه پزشک معالج ایشون رو صادر کنن.

بر اساس این حکم دکتر احمد میر در چهار مورد کوچیک مقصر شناخته شدن. اقدام دیر هنگام براى عمل جراحى، پاره شدن هالب بیمار در حین عمل جراحى، انجام ندادن مشاوره‌هاى به موقع و رها کردن بیمار پس از عمل جراحى. همین.

دیدین بى خود شلوغ میکردین؟ چهار تا تقصیر کوچولو که این همه سر و صدا نداشت. اتفاق بزرگى هم که نیفتاده. این همه کارگردان داریم که هنوز فوت نکردن… با این حال هیئت محترم با نگاهى سختگیرانه پزشک نامبرده رو به مدت سه ماه از طبابت در مطبى که تقصیر در اون صورت گرفته محروم کردن.

دقت کردین؟ ایشون مجبورن سه ماه تمام در مطب دیگرى به پاره کردن هالب بیماران و رها کردنشون بپردازن. واقعاً ما راضى نیستیم. آخه چقدر مجازات؟ کو عدالت؟ کجاست انصاف؟ اقلاً به فکر اون بیمارانى باشین که خونه شون نزدیک اون مطب بوده و نیاز دارن هالبشون پاره بشه و رها بشن. کاش اقلاً در ادامه حکم آدرس مطب جایگزین ایشون رو مینوشتین…

پ.ن. اول: به نظر من حالا که آقاى مرتضوى هم گفته ببخشید، همه روى همو ببوسن و بگن خواهش میکنم و یه صلوات بفرستن، همه چى تموم شه بره پى کارش

پ.ن. دوم: اون آقاى دکتر خوش تیپى که با پلاکارد جلوى بیمارستان عکس گرفته بود الان لزومى نمیبینه عکس جدیدى بگیره؟

پ.ن. سوم: نمیشه این هیئت انتظامى مهربون نظام پزشکى رو یه وقتایى قرض بدن به تلویزیون؟ تو تلویزیون یهو آدمو سه سال ممنوع‌الکار میکنن اونم بدون این که هالب کسیو پاره کنه و رهاش کنه

بعد از تحریر: این وسط یه عده از دوستان هم مشکلشون فقط دیکته “هالب” یا “حالب” هست. راستش من اولین باره توى زندگیم از این کلمه استفاده میکنم. توى پرونده نوشته هالب. اتفاقاً یه سرچى هم کردم توى گوگل. به هر دو شکل نوشته شده. به هر حال شما به حالب خودتون ببخشید اگه اشتباهه.

1 دیدگاه

  1. چقدر بد !!! یعنی واقعا این عدل هست ؟؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*