خانه » اخبار ستارگان » مهاجرت مینا نوروزی فرد بازیگر زن ایرانی تکذیب شد

مهاجرت مینا نوروزی فرد بازیگر زن ایرانی تکذیب شد

مهاجرت مینا نوروزی فرد بازیگر زن ایرانی تکذیب شد مینا نوروزی فرد بازیگر زن ایرانی شایعه مهاجرت از ایران و عدم فعالیت هنری در ایران را تکذیب کرد .

یکی از اخبار داغ برای بازار شایعات خبر مهاجرت بازیگران و ستارگان ایرانی است .

مینا نوروزی فرد بازیگر زن ایرانی که در فیلم های متعددی نقش آفرینی کرده است نیز هدف این شایعات قرار گرفته است .

مهاجرت مینا نوروزی فرد از ایران و عدم فعالیت هنری این بازیگر زن ایرانی در کشور شایعه ای بود که توسط خود مینا نوروزی فرد تکذیب شد .

مهاجرت مینا نوروزی فرد

مینا نوروزی فرد در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس بالا از حضورش در ایران خبر داد و با کنایه به شایعه سازان خبر مهاجرت از ایران را رد کرد .

مینا نوروزی فرد با انتشار عکس بالا نوشت :

من ایرانم در تهران زندگی میکنم و ایران را هرگز ترک نکردم و نمی کنم. اینجا خانه من است. مادر من است. سرزمین من است.

مثل سی سال گذشته مشغول حرفه بازیگری هستم. کارهای خوب و مردمی را با جان و دل استقبال میکنم. ♦️لطفا شکمتان را محترمانه و شرافتمندانه سیر کنید. . .

امروز یه دوست خیلی خیلی خوب ومهربانم تماس گرفت تادر مورد بازی در سریالی گپ بزنیم . دوستم موضوعی رو بهم گفت که لازم دونستم این پست رو بزارم . دوست جانم، گفت از دفتر معتبری شنیده که گفتن ( مینا نوروزی ایران نیست ودیگه نمیخواد به کار هنریش ادامه بده ) در حالی که سریال بازی نقابها رو رو انتن دارم .سریال قطعه گمشده در مرحله تدوین دارم . مشغول همکاری در (سریال زندگی ان سالهای خوب ما) را با کارگردانی احمدخان کاوری هستم و در حال حاضر مشغول مذاکره با کارهایی در پیش رو .

♦️دوست من لطفاً با شایعات بی اساس همکار ازاری نفرمائید .خواسته یا ناخواسته.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*