خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار ستارگان » مهاجرت سپیده ذاکری و پیوستن به شبکه جم + عکس
مهاجرت سپیده ذاکری و پیوستن به شبکه جم + عکس

مهاجرت سپیده ذاکری و پیوستن به شبکه جم + عکس

مهاجرت سپیده ذاکری و پیوستن به شبکه جم سپیده ذاکری بازیگر فیلم روزگار قریب به شبکه جم پیوست

سپیده ذاکری به شبکه جم پیوست

سپیده ذاکری در شبکه جم

سپیده ذاکری به شبکه جم پیوست سپیده ذاکری بازیگر نقش دختر دکتر قریب در فیلم روزگار قریب با مهاجرت به ترکیه در فیلم سال های عاشقی در شبکه جم به تهیه کنندگی سعید کریمیان به نقش آفرینی پرداخته است .

سپیده ذاکری که نام بزرگی از خود در هنر ایران بر جای ننهاده است با حضور در شبکه GEM به دنبال شهرت می باشد که احتمالا با کشف حجاب و بدن نمایی در فیلم های شبکه جم شهرت را جست و جو خواهد کرد .

سپیده ذاکری به شبکه جم پیوست

سپیده ذاکری

سپیده ذاکری بازیگر فیلم ها و سریال هایی چون «دکتر قریب» و «دلشکسته» مدتی است که به ترکیه مهاجرت کرده و مشغول بازی در سریال «سال های عاشقی» به کارگردانی محسن ربیعی است. ربیعی که پیش از این کارگردان فیلم هایی چون بازنشسته ها، زخم عشق و راز خانه بهجت بوده است، نیز مدتی است به جم پیوسته و در نخستین همکاری اش با این شبکه، اقدام به ساخت مجموعه «سال های عاشقی» کرده است. این سریال که به تهیه کنندگی سعید کریمیان؛

سپیده ذاکری در شبکه جم

سپیده ذاکری به شبکه جم پیوست

مدیر شبکه های جم برای پخش از همین شبکه تولید می شود، درباره زندگی ورزشکار جوانی است که به دلایلی به زندان افتاده و به اعدام محکوم می شود و همسرش از وی جدا شده و به ترکیه مهاجرت کرده و با مرد ثروتمندی ازدواج می کند. در کنار ذاکری بازیگران ایرانی دیگری نیز در این فیلم جنایی حضور دارند که مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده و با شبکه های ماهواره ای همکاری می کنند. از جمله مانی کسراییان، ساناز زرین مهر، میثم لهاک( بازیگر فیلم های بازگشت و رازهای یک خانه) و پوریا ایرایی(بازیگر سریال در حاشیه). حمیدرضا علیپور نیز در این سریال به عنوان مجری طرح با این شبکه همکاری می کند.

سپیده ذاکری در شبکه جم

سپیده ذاکری به شبکه جم پیوست

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است