خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » مهاجرت سامیه لک از ایران به آمریکا + عکس همسرش
مهاجرت سامیه لک از ایران به آمریکا + عکس همسرش

مهاجرت سامیه لک از ایران به آمریکا + عکس همسرش

مهاجرت سامیه لک از ایران به آمریکا سامیه لک بازیگر زن ایرانی به دلیل باندبازی در سینما از ایران مهاجرت کرده و به آمریکا میرود

مهاجرت سامیه لک از ایران

مهاجرت سامیه لک از ایران

مهاجرت سامیه لک بازیگر زن ایرانی که در سریال مرگ تدریجی یک رویا نقش اصلی این فیلم را بر عهده داشت و به دلیل باندبازی در سینما ، سامیه لک ایران را به قصد آمریکا ترک کرده است که توسط سامیه لک تکذیب شد .

سامیه لک Samiyeh Lak متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۹ است ، یک خواهر کوچکتر دارد و مشغول به تحصیل در رشته مهندسی معماری در امارات است ، وی با مادر و خواهرش در امارات زندگی می کند ، از فعالیتهای هنری اش مرگ تدریجی یک رویا، آواز در باران، قلب یخی و خانه بی پرنده را می توان نام برد.

مهاجرت سامیه لک از ایران

سامیه لک

اطلاعات خاصی از همسر سامیه لک در دست نیست اما عکسی به نام سامیه لک و همسرش منتشر شده است که البته صحت و سقم این عکس تایید نشده است .

عکس سامیه لک و همسرش را مشاهده میفرمایید .

سامیه لک و همسرش

سامیه لک و همسرش

مادر سامیه لک بازیگر جوان مجموعه «مرگ تدریجی یک رویا» با اشاره به دوری این بازیگر از دنیای بازیگری گفت: دختر من به دلیل فضای باند بازی و دسته‌بندی در سینما ترجیح داد بازیگر نماند و به اروپا رفت. سامیه قصد دارد به آمریکا سفر کند تا زندگی‌ش را در آن‌جا ادامه دهد.

مهاجرت سامیه لک از ایران

مهاجرت سامیه لک از ایران

وی در ادامه با انتقاد از فضای حاکم بر دنیای بازیگری تصریح کرد: در این فضای خاص انگار کسی با استعداد بازیگری کاری ندارد و هرکس توانایی برقراری ارتباط و لابی را دارد موفق می‌شود و جلو می‌رود. متاسفانه هیچ‌کس هم پاسخگوی این مسئله نیست.

مادر این بازیگر جوان عنوان کرد: دختر من اهل ارتباط و لابی نبود و ترجیح داد وارد هیچ باندی نشود.

مهاجرت سامیه لک از ایران

مهاجرت سامیه لک از ایران

سامیه لک بازیگر «مرگ تدریجی یک رویا»، «آوازدر باران»، «قلب یخی» و «خانه‌ی بی پرنده» بوده است.

موج مهاجرت های بازیگران ایران اللخصوص بازیگران زن ایران که بیشتر از وضعیت بیکاری و باند بازی در سینمای ایران گلایه مندند هشدار جدی برای هنر و سینمای ایران است که در این چند ساله به شدت مشاهده میگردد .


 

سامیه لک خبر مبنی بر مهاجرت خود از ایران به آمریکا که توسط مادرش منتشر شده بود را تکذیب کرد .

تکذیب مهاجرت سامیه لک

تکذیب مهاجرت سامیه لک

سامیه لک با انتشار عکس بالا نوشت :

عزيزانم

امروز خبرى ديدم مبنى بر اينكه من ضمن مهاجرت از ايران تصميم گرفتم به دلايلى از دنياى بازيگرى خداحافظى كنم اما من (ساميه لك) ضمن تكذيب اين خبر اعلام ميكنم كه هميشه ايرانم را دوست دارم و به كشورم،حرفه ام و شما مهربانان وفادار خواهم ماند و به زودى فعاليت هنرى ام را در ايران تاكيد ميكنم در ايران ادامه خواهم داد.

دوستتان دارم مثل هميشه تا هميشه


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 1٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter