خانه » اخبار ستارگان » مهاجرت و کشف حجاب پگاه آهنگرانی تکذیب شد + عکس

مهاجرت و کشف حجاب پگاه آهنگرانی تکذیب شد + عکس

مهاجرت و کشف حجاب پگاه آهنگرانی تکذیب شد مهاجرت پگاه آهنگرانی و کشف حجاب پگاه آهنگرانی با حضورش در پردیس چارسو تکذیب شد .

پگاه آهنگرانی بازیگر زن ایران مدتیست با شایعاتی مبنی بر مهاجرت و کسف حجاب رو به رو شده است .

پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگرانی

مهاجرت پگاه آهنگرانی و کشف حجاب پگاه اهنگرانی با حضور بازیگر زن ایرانی در پردیس چارسو تکذیب شده و حضور پگاه آهنگرانی در ایران تایید شد .

کشف حجاب پگاه آهنگرانی که با یک عکس بی حجاب پگاه آهنگرانی تیتر اخبار شد موجب ایجاد ظن هایی از مهاجرت پگاه آهنگرانی در ذهن مردم ایران شد .

پگاه آهنگرانی بازیگر جوان ایران برای کارگردانی مستند مردان ارباب جمشید در جشنواره سینما حقیقت در پردیس چارسو حاضر شد .

حضور پگاه آهنگرانی در این جشنواره دلیل بر عدم مهاجرت وی و همچنین کشف حجاب وی می باشد .

عکس کشف حجاب پگاه آهنگرانی که مدتی پیش منتشر شده بود مربوط به حضور پگاه آهنگرانی در یک جشنواره خارجی مربوط به سال ها قبل بود .

کشف حجاب پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگرانی

البته نباید از این موضوع هم گذشت که چرا بازیگران زن ایرانی پس از خروج از ایران و در جشنواره ها و کشورهای خارجی بی حجاب حاضر میشوند .

پگاه آهنگرانی Pegah Ahangarani متولد 2 مرداد 1363 در اراک می باشد که هم اکنون 32 ساله است .

«مردان ارباب جمشید» عنوان فیلم مستندی به کارگردانی مشترک پگاه آهنگرانی و درنا مدنی، برای حضور در جشنواره سینما حقیقت آماده خواهد شد.
فیلمبرداری این فیلم مستند سال گذشته در تهران آغاز شد و این فیلم در بخش مستندهای نیمه بلند جشنواره سینما حقیقت پذیرفته شده و این روزها مراحل فنی این فیلم مستند سپری می‌شود.

مهاجرت پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگرانی

مستند «مردان ارباب جمشید» مضمونی اجتماعی دارد و درباره سرگذشت هنرورهای سینما است که سال ها در حوزه سینما حضور داشتند و به فعالیت پرداختند.
نسخه ای از این فیلم تحویل دبیرخانه جشنواره شده و نخستین اکران عمومی این فیلم در جشنواره سینما حقیقت خواهد بود.
این فیلم نخستین کارگردانی مشترک آهنگرانی و مدنی است و هر دو، پیش از این تجربه ساخت فیلم های کوتاه و مستندی را در کارنامه خود داشتند. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده سید امیر سیدزاده است.
از جمله عوامل این فیلم می توان به حمیدرضا اکبری تصویر بردار، میثم حسنلو صدابردار، آرش قاسمی صداگذار، شهرزاد هاشمی عکاس، سام بهشتی مشاور رسانه ای، سارا حدادی تبلیغات مجازی و امیر سیدزاده تهیه کننده اشاره کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*