خانه » فرهنگ و هنر » حضور منصوره حسینی مجری زن من و تو در جشنواره فجر ایران + عکس
loading...

حضور منصوره حسینی مجری زن من و تو در جشنواره فجر ایران + عکس

حضور منصوره حسینی مجری زن من و تو در جشنواره فجر ایران واکنش مسئولان به حضور منصوره حسینی مجری زن اتاق خبر شبکه من و تو در جشنواره بین المللی فجر

منصوره حسینی Mansoure Hosseini که مجری زن شبکه من و تو manoto و در برنامه اتاق خبر من و تو فعالیت میکند در جشنواره بین المللی فیلم فجر که در ایران در حال برگزاری است جنجال بسیاری را به پا کرد تا پای مسئولین برگزاری این جشنواره که سعی بر انجام جشنواره فجر در آرامش را داشتند به وسط کشیده شود .

منصوره حسینی

منصوره حسینی

جشنواره جهانی فیلم فجر در حالی روز سوم برگزاری خود را پشت سر گذاشت که حضور سوال برانگیز خبرنگار شبکه معاند «من و تو» در این رویداد را به همراه داشت.

رضا میرکریمی دبیر  جشنواره جهانی فیلم فجر  خیلی تلاش کرد که با نظم، برنامه ریزی و بدون هیچ حاشیه‌ای جشنواره را برگزار کند اما در سومین روز از برگزاری با حضور سوال برانگیز منصوره حسینی خبرنگار اتاق خبر شبکه من و تو با حاشیه همراه شد. شبکه من و تو شبکه بهایی و انگلیسی شناخته شده ایست که هجمه های بسیاری نسبت به نظام و مسئولان را در دستور کار خود داشته و دارد.

منصوره حسینی در جشنواره فجر

منصوره حسینی در جشنواره فجر

متولیان برگزاری خیلی تلاش کردند که این دوره را از حواشی دور کنند اما حضور این مجری باعث شد تا جشنواره دستخوش حاشیه قرار گیرد و ادامه کار را برای میرکریمی سخت کند.

اما حال سوال اینجاست که این فرد با دعوت چه کسی در جشنواره حاضر گردیده است و علت این حضور چیست؟ در شرایطی که حضور یکی از خوانندگان کشور و عکس یادگاری با مجریان این شبکه از سوی وزارت ارشاد نیز نکوهش شد، حضور این خبرنگار در جشنواره ای با مدیریت سازمان سینمایی وزارت ارشاد چه پاسخی در پی خواهد داشت؟

مجری زن من و تو در جشنواره فجر ایران

مجری زن من و تو در جشنواره فجر ایران

و در آخر کیوان کثیریان مدیر روابط عمومی این جشنواره در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در پاسخ به حضور این مجری عنوان کرد: جشنواره جهانی فیلم فجر تنها مسئول میهمانان رسمی‌اش است و در قبال حضور تماشاگران عادی تعهدی ندارد.

وی ادامه داد: روزانه چند هزار نفر از جشنواره بازدید می کنند و کنترل عدم سوء پیشینه این تعداد امکان پذیر نیست. ضمنا هیچ پیش آگاهی از حضور ایشان وجود نداشت و هیچ کارتی به هیچ شکل در اختیارشان قرار نگرفت. طبعا ورود وی به کشور و تردد آزادانه در اماکن عمومی تحت مسئولیت مراجع ذی ربط دیگری است نه جای دیگر.

 

9 دیدگاه

 1. سلام آقا مسعود صددرصد موافق این خانم نیستم لابد یکی از وطن فروشیهاش هم این بوده که یه عده در ایران پول بیت المال را ارث پدرشان میدانند و بقیه مردم هم نوکر در خانه شان . چشمهات را خوب باز کن بروی تاریکیها … درکمین نشسته اند درضمن درتوبه و ندامت بروی همه بازاست با تشکر

 2. اینم جواب سولات مضحک شما از طرف آقای کیانیان
  “بعد از انتشار خبر دستگیری و سپس آزادی این مجری با قرار وثیقه حالا رضا کیانیان که مدیر کاخ بین الملل فجر بود در گفتگویی با “اعتماد” از فضای پر از نگرانی گفته که در روز بعد از انتشار خبر حضور این مجری بر برخی مدیران جشنواره سایه افکنده بود.

  کیانیان می گوید: یک روز من رفتم جشنواره و دیدم یکی از دوستان ما که کارش بیشتر به بخش روابط عمومی مربوط می‌شد خیلی نگران و ناراحت است. پرسیدم چی شده؟ گفت خانمی که گویا در شبکه من و تو کار می‌کرده به محیط جشنواره آمده و اینجا دیده شده. حالا نوشتند که چرا او را راه داده‌اید؟ چگونه باید بروم و توضیح بدهم.

  وی ادامه می دهد: گفتم خب به ما چه مربوط است؟! مگر هرکس که می‌آید توی جشنواره به لحاظ سیاسی و اجتماعی و خانوادگی باید او را بررسی کنیم؟ مگر ما نیروی انتظامی هستیم؟ یا مگر وزارت اطلاعات هستیم؟ ما فقط جشنواره‌ایم! به ما ربطی ندارد کی می‌آید و کی می‌رود. هر کسی که آزاد است در این کشور تردد کند آزاد است که به جشنواره هم بیاید.

  کیانیان خاطرنشان می سازد: این یک حق شهروندی است! آن خانم هم اگر آزاد است که در کشور ایران تردد کند، خب چرا نباید بتواند اینجا بیاید؟! ارگان‌های دیگری هستند که این موضوعات را پیگیری می‌کنند. هر وقت به‌طور مشخص نهادها و ارگان‌های مربوطه از ما توضیح خواستند ما حتما جواب می‌دهیم. من جواب نمی‌دهم به این حرف‌ها. چون از اساس این حرف‌ها قرار است بحث را منحرف کند. وقتی هم بحث منحرف شد هر کسی می‌تواند هر حرفی بزند. پس بهتر است راجع به اصل مطلب حرف بزنیم.”

  • با سلام و احترام
   منظورتون کدوم سوالات مضحک هست ؟
   اگر سوالات متن منظور شماست که اصلا نیازی به نظر آقای کیانیان نبود و در پایان متن همین صحبت های آقای کیانیان از زبان مدیر روابط عمومی جشنواره نقل شده .
   اما نگرانی از این سمت بود که شاید کسی این خانم را به جشنواره دعوت کرده که با اثبات دعوت نشدن این خانم توسط مدیریت جشنواره مسئله ای مربوط به مدیریت جشنواره به وسط کشیده نشد و خود نیروی امنیتی ایران وارد عمل شد .

 3. آقا مسعود اگه به شما باشه که دوست دا رین همه رو از دم اعدام کنین. بقول «بی نام» اگه خیلی زرنگ و وطن پرستی برو دزدهای چند هزار میلیاردی رو بگیر که تو روز روشن و با وقاحت تمام مشغول دزدی و چپاولند.

 4. برادر من برین دنباله اونایی باشین که هزاران هزار میلیمون ، تومان،دلار … از پوله این مردم بدبخت رو بالا میکشن و راست راست و آزادانه میچرخن رو بگیر یا اونایی که هرروز دروغ به خورد این ملت بدبخت میدن یا کسایی که به نام انقلاب و به نام رهبر معظم انقلاب هزار جور کثافت کاری میکنن یا اونایی که به ظاهر دوست رهبر و در باطن دشمن رهبر عزیز هستن رو بگیرین اعدام کنین نه یه زن که حتی اگه جاسوس هم باشه الن اظهار پشیمانی کرده و میخواد تو مملکتش باشه برو اونایی رو اعدام کن که با پول این مردم تو کشورهای خارجی دارن کیف میکنن.واسه کشتن یه زن حرص نخور

 5. واقعا” که!!! دست سربازان گمناه آقا صاحب الزمان درد نکنه…
  واقعا” شرم آوره….

 6. این زن به دین و کشورش خیانت کرده است.باید اعدام شود.

 7. اکبر شاهبندری

  به نظر من اگر واقعا این خانم قصد بازگشت به ایران را داره حق داره که به مملکتش برگرده بلاخره ایشون یک خبرنگار یا مجری بوده و فقط وظییفه شغلی اش را انجام میداده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*