خانه » اخبار » اجتماعی » منصوره حسینی مجری من و تو بازداشت شد + عکس

منصوره حسینی مجری من و تو بازداشت شد + عکس

منصوره حسینی مجری من و تو بازداشت شد منصوره حسینی مجری شبکه ماهواره ای من و تو manoto که در ایران به سر میبرد بازداشت شد

یکی از جنجالی ترین اخبار جشنواره فیلم فجر که در ایران برگزار شد حضور منصوره حسینی مجری شبکه ماهواره ای من و تو manoto در این مراسم بود که با انتشار عکس های وی در جشنواره فجر جنجال بزرگی ایجاد شد .

بازداشت منصوره حسینی

منصوره حسینی

منصوره حسینی که یکی از مجریان بخش خبری من و تو بوده مدتیست که وارد ایران شده و با حضور در جشنواره فیلم فجر همه را شوکه کرد که خبر بازداشت منصوره حسینی اعلام شد .

منصوره حسینی، مجری شبکه من و تو که چندی پیش حضور ناگهانی اش در جشنواره جهانی فیلم فجر حاشیه ساز شده بود، بازداشت شد.

بازداشت منصوره حسینی

منصوره حسینی

خبر بازداشت وی در حالی شنیده شده است که از زمان انتشار تصاویر حضور وی در تهران، در سوم اردیبهشت ماه، خبر دیگری از حضور آزادانه وی در تهران منتشر نشده بود.

دلیل تاخیر در دستگیری منصوره حسینی کشف و شناسایی ارتباطات وی با عناصر داخل کشور و همچنین سوار شدن بر روی شبکه ناوبری کننده خارج از کشور این مجری بهائی می باشد.

بازداشت منصوره حسینی

منصوره حسینی و سالومه سیدنیا

همچنین سایت انتخاب نزدیک به دولت نوشت: وی که 6 سال با این شبکه همکاری می کرده،به علتِ همکاری با این شبکه ماهواره ای دستگیر شده است.

پیش از این نیز، برخی دیگر از افراد و مجریان شبکه های ماهواره ای، به دلیل همکاری و ارتباط با شبکه های مذکور، با برخوردهای امنیتی و قضائی مواجه شدند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*