خانه » اخبار ستارگان » ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان شایعه یا واقعیت + عکس

ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان شایعه یا واقعیت + عکس

ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان شایعه یا واقعیت در روزهای اخیر به یک باره محمدرضا حسینیان دیده نشده است که شایعه ممنوع تصویری محمدرضا حسینیان را شدت داده است

این روزها بازار داغ ممنوع التصویری از فیتیله ای ها گرفته شد و به محمدرضا حسینیان مجری بزرگ و محبوب ایران نسبت داده شد .

محمدرضا حسینیان که مجری برنامه سفر به خیر بود به یک باره از 23 اسفند ماه در این برنامه دیده نشد و همچنین محمدرضا حسینیان قرار بود تا برنامه سه ستاره را اجرا کند که به یک باره اجرای این برنامه توسط احسان علیخانی صورت گرفت و این اتفاقات شایعه ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان را شدید کرده است .

ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان

محمدرضا حسینیان

محمدرضا حسینیان مجری مشهور تلویزیون به یک باره از آنتن تلویزیون محروم شد؛ محرومیتی که یک باره رخ داد و گمانه ممنوع التصویری این مجری را پررنگ ساخته اما آیا با استمرار غیبت این مجری در روزهای آتی بر روی تلویزیون، ممنوع التصویری این چهره رسماً تایید خواهد شد؟

 محمدرضا حسینیان مجری مشهور تلویزیون که اجرای برنامه نوروزی «سفر به خیر» را تا 21 اسفندماه بر عهده داشت، از روز 23 اسفند اجرا نداشت و در اتفاقی که پیش از این نیز برای برخی مجریان مشهور به وقوع پیوسته، به یک باره از آنتن تلویزیون حذف شد.

 

ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان

ممنوع التصویری محمدرضا حسینیان

حسینیان که از مجریان پرسابقه و انعطاف‌پذیر تلویزیون محسوب می‌شود، پیش از این قرار بود مجری برنامه «سه ستاره» نیز باشد و احسان علیخانی پشت دوربین به اداره این برنامه بپردازد اما در نهایت اجرای این برنامه نیز توسط خود علیخانی انجام گرفت.

شرایط این مجری تلویزیون که در خارج از سازمان صداوسیما، مالکیت مجله زندگی ایده‌آل و بخشی از مالکیت تی وی پلاس را برعهده دارد، بی‌ارتباط با فعالیت‌های جنبی حسینیان نیست و ظاهراً هزینه‌های مالکیت سایت‌های عرضه ی ویدیو رو به افزایش است.

حسینیان خواهرزاده سعید توکل است که نزدیک به دو دهه در تولید برنامه «صبح جمعه با شما» نقش اساسی داشت. او مجری‌گری را از مرکز صداوسیمای گیلان شروع کرد، سپس در برنامه «صبح بخیر ایران» چند اجرا داشت و در نهایت به شبکه سوم سیما رفت و از سال 1377 تاکنون در این مجموعه حضور داشته است؛ حضوری که البته گاهی پرنوسان بوده است.

باید دید مشکل پیش آمده برای حسینیان در روزهای آتی با تعطیلی رسانه آنلایش یا وقوع اتفاق دیگری حل خواهد شد و حسینیان پس از یک «کسالت» یا اتفاقی شبیه به آن به آنتن زنده تلویزیون بازمی‌گردد یا غیبت او استمرار خواهد یافت و ممنوع التصویری‌اش رسماً تایید می‌شود؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*