خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » ملیکا زارعی ” خاله شادونه ” همسر علی صادقی نیست + عکس
ملیکا زارعی ” خاله شادونه ” همسر علی صادقی نیست + عکس

ملیکا زارعی ” خاله شادونه ” همسر علی صادقی نیست + عکس

ملیکا زارعی ” خاله شادونه ” همسر علی صادقی نیست ملیکا زارعی مجری برنامه کودک معروف خاله شادونه جریان ازدواج خود با علی صادقی را تکذیب کرد

ملیکا زارعی مجری محبوب این روزهای برنامه کودک که به خاله شادونه معروف است مدت هاست که همسر علی صادقی معرفی شده و در بسیاری از سایت های ایرانی ازدواج علی صادقی و ملیکا زارعی تایید شده است اما خاله شادونه در پیامی جالب پس از سال ها شایعه همسر علی صادقی بودن را تکذیب کرد .

ملیکا زارعی و علی صادقی

ملیکا زارعی و علی صادقی

سال ها پیش پس از همبازی شدن ملیکا زارعی و علی صادقی در فیلم ماه رمضان شایعاتی مبنی بر ازدواج علی صادقی و ملیکا زارعی در سایت ها منتشر شد اما جالب اینجا بود که هیچ کدام از این دو هنرمند تا به امروز تایید یا تکذیب نکردند .

احتمالا در بسیاری از سایت ها با علی صادقی و همسرش ملیکا زارعی رو به رو شده اید اما امروز در کمال تعجب باید این موضوع را روشن کنیم که علی صادقی و ملیکا زارعی با هم هیچ نسبت فامیلی ندارند و ملیکا زارعی همسر علی صادقی نیست و این خبر توسط خود ملیکا زارعی تکذیب شده است .

ملیکا زارعی و علی صادقی ازدواج نکرده اند

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی (خاله شادونه) در ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمد، رشته حقوق قضایی خوانده است، از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی تازه ها از شبکه ۲ آغاز کرد، و در سال ۱۳۸۲ در سریال دوران سرکشی یک سکانس بازی کرد و بعد در مجموعه مهر خاموش بازی کرد و از سال ۱۳۸۳ همزمان با قبولی در دانشگاه به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه مشغول به کار شد.

ملیکا زارعی و علی صادقی ازدواج نکرده اند

ملیکا زارعی و دخترش مانلی

به خاطر صدای کودکانه‌اش و صداقتی که در کلامش وجود دارد، خیلی زود در دل بچه‌ها جا باز کرد، او برای اینکه کودک درونش همیشه سرزنده باشد، دائم کتاب‌های ویژه کودکان را می‌خواند و سعی می‌کند تمام وقتش را با آنها سپری کند، او عاشق بچه‌هاست و به نظرش بچه‌ها پاک‌ترین موجوداتی هستند که خداوند آفریده است.

ملیکا زارعى در صفحه اینستاگرامش از اینکه باب شده که على صادقى همسر ایشون هستن گفت من این موضوع را تکذیب میکنم . آقاى صادقى همسر ایشون نیستن و ایشون داراى یک دختر به نام مانلى هستن.

ملیکا زارعی و علی صادقی ازدواج نکرده اند

ملیکا زارعی و دخترش مانلی

در برخی سایت ها مانلی به عنوان دختر علی صادقی و ملیکا زارعی معرفی شده است که با طرح تکذیبیه ازدواج ملیکا زارعی و علی صادقی این موضوع نیز تکذیب میشود .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter