خانه » اخبار » حوادث » ملحفه اتاق عمل در شکم زن جوان پس از زایمان جا ماند + عکس
loading...

ملحفه اتاق عمل در شکم زن جوان پس از زایمان جا ماند + عکس

ملحفه اتاق عمل در شکم زن جوان پس از زایمان جا ماند زن جوان که پس از زایمان از درد شکم رنج میبرد متوجه شد ملحفه اتاق عمل در شکمش جا مانده است .

جا ماندن اشیا در بدن بیمار در اتاق عمل چندین بار رسانه ای شد اما این بار جا گذاشتن یک ملحفه در بدن زن بسیار جالب توجه بوده است .

زایمان زن

یولینا سلینا

زایمان زن جوان به خوبی انجام شد اما زن جوان پس از زایمان درد بسیاری در شکم خود حس میکرد تا اینکه در شکمش ملحفه اتاق عمل پیدا شد .

ملحفه اتاق عمل در شکم زن باعث درد شکم وی شده بود که با انجام سونوگرافی مانند یک توده دیده شد و پس از جراحی بیرون کشیده شد .

زن جوانی که پس از زایمان همچنان درد شدیدی در شکم خود حس می کرد متوج شد که پزشکان ملحفه اتاق عمل را در شکم او جا گذاشته اند!

زایمان زن حامله

ملحفه در شکم زن جوان

یولیا سلینا زن 34 ساله ای است که مدتی پس از زایمان و به دنیا آوردن فرزندش, احساس درد شدیدی در شکم خود داشت.
یولیا سلینا که احساس گرفتی و تورم در شکم خود را تجربه می کرد گفت: در ابتدا فکر می کردم این درد طبیعی است و پس از مدتی بهتر خواهم شد اما هرچه زمان میگذشت شرایطم بدتر میشد.

زایمان زن جوان

یولینا سلینا و فرزندش

سلینا پس از مراجعه به پزشک و انجام سونوگرافی با پاسخ پزشکان مواجه می شود که ادعا می کردند یک توده بزرگ در شکم سلینا وجود دارد و این درحالی بود که وی به تازگی عمل سزارین انجام داده و فرزندش را بدنیا آورده بود.
سرانجام این زن 34 ساله بار دیگر مورد جراحی قرار گرفت و پزشکان با ملحفه ای در بدن وی روبرو شدند که از زمان زایمان کردن در شکم سلینا جا مانده بود!

زایمان زن جوان

یولینا سلینا و فرزندش

سلینا پس از به هوش آمدن و آگاهی از این اتفاق عجیب گفت که شکایت خود را بزودی تنظیم می کند چرا که نمیخواهد هیچ شخص دیگری به درد او دچار شود چرا که این اشتباه می توان باعث مرگ یک مادر شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*