خانه » اخبار » اجتماعی » تجاوز به ملانیا ترامپ تهدید مخالفین دونالد ترامپ + عکس

تجاوز به ملانیا ترامپ تهدید مخالفین دونالد ترامپ + عکس

تجاوز به ملانیا ترامپ تهدید مخالفین دونالد ترامپ در اعتراض های خیابانی مخالفین ترامپ تهدید کردند که به ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ تجاوز میکنند .

این روزها وضعیت کشور آمریکا مساعد نیست و دونالد ترامپ توسط مردم تهدید به مرگ و تجاوز به همسرش میشود .

تجاوز به ملانیا ترامپ تهدید مخالفین دونالد ترامپ

ملانیا ترامپ

تجاوز به ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ یکی از پلاکاردها و تهدید هایی است که این روزها در خیابان و فضای مجازی بسیاری دیده میشود .

عکس های برهنه ملانیا ترامپ در روزهای تبلیغات انتخاباتی منتشر شد و عکس های تمام لخت ملانیا ترامپ رسوایی برای دونالد ترامپ به حساب آمد .

زیبایی ملانیا ترامپ چشمان مردم آمریکا را گرفته و اینطور که پیداست خیلی ها به دنبال این هستند که ملانیا ترامپ را برهنه کنند و به همسر دونالد ترامپ تجاوز کنند .

دونالد ترامپ چندی پیش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم آمریکا انتخاب شد که این انتخاب به مزاج برخی از مردم آمریکا خوش نیامد .

دونالد ترامپ که یک سرمایه دار آمریکای است مخالفان بسیاری دارد و این روزها هنوز بر سر کار نیامده اعتراضات بسیاری علیه وی انجام شده است .

تجاوز به ملانیا ترامپ تهدید مخالفین دونالد ترامپ

تهدید دونالد ترامپ

وب سایت بیزینس اینسایدر در گزارشی نوشت: مخالفان ترامپ دائما در توئیتر وی را تهدید به قتل و همسرش را به تجاوز جنسی تهدید می کنند.

این وب سایت افزود: از زمان پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا، ترامپ دائما تهدیدات زیادی را از مخالفان خود دریافت می کند.

اکنون مخالفان وی در توئیتر با هشتگ ترور ترامپ این موضوع را ترند کرده اند. همچنین مخالفان ترامپ، همسر وی را در توئیتر و به طور علنی به تجاوز جنسی تهدید می کنند.

تجاوز به ملانیا ترامپ تهدید مخالفین دونالد ترامپ

تجاوز به ملانیا ترامپ

در خیابان ها نیز برخی افراد با در دست داشتن پلاکارد با متن Rape Melania ، ملانیا ترامپ را به تجاوز جنسی تهدید کرده اند .

در یکی از اعتراضات در مقابل هتل دونالد ترامپ شخصی با پلاکارد تجاوز به ملانیا ایستاده بود که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*