سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

معرفی فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای و همسرانشان + عکس

معرفی فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای و همسرانشان بیوگرافی خلاصه از زندگی فرزندان رهبر معظم انقلاب آیت الله سید علی خامنه ای و معرفی همسران فرزندان رهبر ایران

با توجه به علاقه مردم به شناخت بیشتر خانواده رهبر معظم انقلاب آیت الله سید علی خامنه ای و ابهاماتی که دشمنان رهبر ایران برای خانواده ایشان ایجاد کرده اند تصمیم بر آن گرفتیم تا با معرفی خلاصه از زندگی پسران رهبر ایران سید علی خامنه ای و دختران آیت الله سید علی خامنه ای و همچنین معرفی همسران فرزندان رهبر معظم انقلاب اطلاعات عموم مردم ایران را در مورد خانواده رهبر بزرگ اسلام بالا برده و توطئه دشمنان را خنثی کنیم .

پسران آیت الله سید علی خامنه ای

پسران آیت الله سید علی خامنه ای

در بین فرزندان رهبر معظم انقلاب، حجت الاسلام سیدمسعود خامنه‌ای، بیشترین اهتمام را به جمع‌آوری خاطرات پدر داشته اند و به و اداره دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب مشغول است و عمده تصاویر منتشره از فرزندان رهبر انقلاب متمرکز بر این فرزند رهبری است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی، از معدود چهره‌های تاریخ معاصر جهان است که فرزندانشان نقش حداقلی نیز در اثرگذاری بر قدرت حاکم ندارند؛ اما از فرزندان سکان‌دار انقلاب اسلامی ایران چه می‌دانیم و ایشان اکنون در چه موقعیتی هستند و چه نقش‌هایی بر عهده دارند؟

یکی از مباحثی که برای عموم مردم اهمیت و جذابیت دارد، خانواده حضرت آیت الله خامنه‌ای است. رهبر معظم انقلاب دارای شش فرزند هستند. نام خانوادگی همسر ایشان «خجسته» است.

 نام دخترانشان بشری خامنه ای و هدی خامنه ای ، نام فرندان پسرشان سید مصطفی خامنه ای ، سید مجتبی خامنه ای ، سید مسعود خامنه ای و سید میثم خامنه ای است. دو تن از فرزندان پسر ایشان هشت سال در جبهه‌های جنگ ایران و عراق حضور داشتند.

شهید سردار نورعلی شوشتری از فرماندهان جنگی ایران دربارهٔ حضور وی گفته‌  بود: «… به دفعات در جبهه نبرد حاضر شدند و در عملیات های مختلف شرکت کردند؛ مثلاً یک شب در عملیات «بیت‌المقدس ۳» بود که دیدیم «آقا سید مجتبی» با پسر آقای هاشمی رفسنجانی، آن جا ظاهر شدند.

 اما در هنگامی که من مشغول صحبت با بی‌سیم و انجام کارهای دیگر بودم، با فرزند آقای هاشمی راه افتادند به طرف خط، من هر چه کردم نتوانستم آنها را نگه دارم و رفتند.

 بعد با فرمانده لشگرشان تماس گرفتم و گفتم: اینها دارند می‌آیند مواظب باش که در خط شکنی شرکت نکنند.

روز بعد که به منطقه رفتم، دیدم اینها روی ارتفاعات «قَشَن» جایی که در نوک نقطه دفاعی قرار داشت و در محلی که واقعاً هم تخلیه مجروح از آن جا سخت بود و هم رساندن مهمات و آذوقه خیلی مشکل بود».

یکی از دختران ایشان همسر فرزند آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبری است که ضمن آراستگی به لباس شریف روحانیت و علم دین در دانشگاه های کشور نیز به تدریس متون حقوقی به زبان فرانسه اشتغال دارند و دختر دیگر ایشان، همسر فرزند آیت الله باقری کنی از علمای تهران است.

سید مصطفی خامنه‌ای ، فرزند بزرگ ایشان با دختر آیت‌الله خوشوقت ازدواج کرده ‌است. سید مجتبی خامنه‌ای داماد دکتر غلامعلی حداد عادل است. سید مسعود خامنه‌ای نیز با فرزند آیت‌الله خرازی و خواهر صادق خرازی ازدواج کرده ‌است. سیدمیثم خامنه‌ای کوچکترین فرزند ایشان نیز به ازدواج دختر آقای لولاچیان از بازاریان متدین در آمده است.

مقام معظم رهبری همچون امام راحل فرزندان خود را از فعالیت‌های سیاسی و اقتصادی مبرا داشته و به ایشان توصیه کرده‌اند، در کارهای اقتصادی وارد نشوند و ایشان نیز همواره تابع نظر پدر خویش بوده‌اند.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مروی معاون ارتباطات حوزه ای دفتر مقام رهبر معظم انقلاب در این رابطه می گوید: «ایشان چهار فرزند پسر دارند که هر چهار نفر، طلبه‌ و معمم هستند و حقیقتاً هم درس می‌خوانند.

خوب هم درس می‌خوانند. من با اینها مأنوسم، این توفیق را دارم. اُنسی دارم، نشست داریم، گعده داریم، صحبت می‌کنیم. یک بار ندیده‌ام که اینها راجع به پولی، امکاناتی و چیزهای از این قبیل صحبت بکنند. گویی افرادی معمولی هستند و پدرشان هم یک فرد معمولی است».

سید مصطفی خامنه ای

سید مصطفی خامنه ای

همسر سید مصطفی خامنه ای دختر آیت الله خوشوقت می باشد .
وی درباره زندگی حجت الاسلام مصطفی خامنه ای خاطره ای نقل می کند و می گوید: «آقا مصطفی‌ آقازاده بزرگ آقا‌ همان سال اول ازدواجشان که طلبه‌ قم بودند،‌ خانه‌ای اجاره کرده و مستأجر بودند – الان هم مستأجرند ـ ما را یک روز برای ناهار دعوت کردند. ما رفتیم منزل ایشان.

یک سال از ازدواج ایشان نگذشته بود، ماه‌های اول ازدواج ایشان بود. ما هم یک گلدان معمولی خریدیم و رفتیم که دست خالی نرویم.

من واقعاً‌ تعجب کردم که آیا این خانه، خانه‌ یک تازه‌داماد است؟! حالا نه خانه‌ فرزند رهبر انقلاب و مقام اول کشور، حتّی خانه‌ یک تازه‌داماد هم این نیست. یعنی یک خانه‌ تازه‌داماد، بالاخره یک زرق و برقی دارد؛ تا مدتها این زرق و برق خانه‌ تازه‌داماد و خانه‌ تازه عروس، هست.

 من در خانه‌ اینها، واقعاً همان زرق و برق معمولی یک تازه‌داماد و یک تازه عروس را ندیدم. بسیار زندگی معمولی، دوتا فرش ماشینی، آن هم نه سه‌ در چهار‌ چون من دقت داشتم به این چیزها. دور و بر خودم را نگاه می‌کردم.

حواسم بود و تا آنجا که می‌توانستم، رصد می‌کردم اوضاع و احوال خانه را‌. دو تا فرش شش متری انداخته بودند، دور خانه هم موکت بود و دو‌ سه تا پشتی ابری معمولی، نه مبلمانی، نه زرق و برقی! زندگی ساده و خوبی در آقازاده‌های ایشان سراغ داریم».

وی می گوید: «آقازاده‌ها در دفتر مسئولیتی ندارند. فقط در نشر آثار همکاری دارند، والاّ هیچ یک از آقازاده‌ها مسئولیتی ندارند. جایی هم مشغول نیستند.

ممحّض در درس و کار طلبگی هستند درس می‌خوانند و انصافاً هم درسشان خیلی خوب است. خیلی خوب پیشرفت کرده‌اند. خود آقا مصطفی که الان سطوح عالیه را در قم تدریس می‌کنند. ایشان مکاسب و کفایه در قم تدریس می‌کنند.

سید مجتبی خامنه ای

سید مجتبی خامنه ای

همسر سید مجتبی خامنه ای دختر غلامعلی حداد عادل می باشد .
غلامعلی حدادعادل درباره نحوه شکل گرفتن وصلت دخترش با حجت الاسلام سیدمجتبی خامنه‌ای می گوید: «سال 77، خانمی به خانه ما زنگ زده و گفته بود که می خواهیم برای خواستگاری خدمت برسیم. خانم ما گفته بود دختر ما در حال حاضر سال چهارم دبیرستان است و می خواهد ادامه تحصیل دهد.

ایشان دوباره پرسیده بودند اگر امکان دارد ما بیاییم دخترخانم را ببینیم تا بعد. اما خانم ما قبول نکرده بودند. بعد خانم ما از ایشان پرسیده بودند اصلاً شما خودتان را معرفی کنید. و ایشان هم گفته بودند؛ من خانم مقام معظم رهبری هستم.

خانم ما از هول و هراس دوباره سلام علیک کرده بود و گفته بود؛ ما تا حالا به همه پاسخ رد داده ایم. اما شما صبر کنید با آقای دکتر صحبت کنم، بعد شما را خبر می کنم.

بعد از صحبت با من قرار بر این شد که آنها بیایند و دخترمان را در مدرسه ببینند که هم دخترمان متوجه نشود و هم اینکه اگر آنها نپسندیدند، لطمه‌ای به دختر ما نخورد.

 طبق هماهنگی قبلی، خانم آقا آمدند و در دفتر مدرسه او را دیدند و رفتند. چند روز گذشت و من برای کاری خدمت آقا رفتم. آقا فرمودند؛ خانم استخاره کرده اند، جوابش خوب نبوده است».

حداد عادل ادامه می دهد: «بعد از چند روز خدمت آقا رفتیم. آقا فرمودند؛ آقای دکتر، داریم خویش و قوم می شویم. گفتم؛ چطور؟ گفتند؛ خانواده آمدند و پسندیدند و در گفت وگو هم به نتیجه کامل رسیده اند، نظر شما چیست؟ گفتم؛ آقا، اختیار ما دست شماست».

او ادامه می دهد: «آقا فرمودند که، شما، دکتر و استاد دانشگاهید و خانم تان هم همین طور. وضع زندگی شما مناسب است، اما زندگی من این طور نیست. اگر بخواهم تمام زندگی ام را بار کنم، غیر از کتاب هایم یک وانت بار می شود. اینجا هم دو اتاق اندرون و یک اتاق بیرونی است که آقایان و مسوولان در آنجا با من دیدار می کنند.

من پول ندارم خانه بخرم. خانه ای اجاره کرده ایم که یک طبقه مصطفی و یک طبقه هم مجتبی زندگی می کنند. شما با دخترت صحبت کن که خیال نکند حالا که عروس رهبر می شود، چیزهایی در ذهنش باشد. ما این طور زندگی می کنیم.
اما شما زندگی نسبتاً خوبی دارید. حالا اگر ایشان بخواهد وارد این زندگی شود، کمی مشکل است. مجتبی معمم هم نیست. می خواهد قم برود و درس بخواند و روحانی شود. همه اینها را به او بگو بداند».

سید مسعود خامنه ای

سید مسعود خامنه ای

در بین فرزندان رهبر معظم انقلاب، حجت الاسلام سیدمسعود خامنه‌ای بیشترین اهتمام را به جمع‌آوری خاطرات پدر داشته اند و به اداره دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب  مشغول است و عمده تصاویر منتشر شده از فرزندان رهبر انقلاب متمرکز بر این فرزند رهبری است که در مقطعی به اشتباه به عنوان تصویر حجت الاسلام سیدمجتبی خامنه‌ای مورد ارجاع قرار می‌گرفت.

همسر سید مسعود خامنه ای دختر آیت الله خرازی و خواهر صادق خرازی می باشد .

سید میثم خامنه ای

سید میثم خامنه ای

حجت‌الاسلام سید میثم خامنه‌ای نیز فرزند چهارم حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب است. او نیز دانش آموخته حوزه علمیه تهران است و سابقه شرکت در درس خارج آیت‌الله العظمی خامنه‌ای را دارند.

 سید میثم نیز مشغول تدریس در حوزه علمیه تهران هستند و با دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی همکاری دارند.

همسر سید میثم خامنه ای دختر آقای لولاچیان می باشد .

سیده بشری خامنه ای دختر بزرگ آیت الله سید علی خامنه ای با محمدجواد گلپایگانی پسر محمدی گلپایگانی ازدواج کرده‌است.

سیده هدی خامنه ای دختر کوچک آیت الله سید علی خامنه ای با مصباح‌الهدی باقری کنی فرزند محمدباقر باقری کنی و برادرزاده محمدرضا مهدوی کنی ازدواج کرده‌است .

 1. مرتضی
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳

  سلام من به تو ای رهبر عزیز و آقای من.
  خواسته اولم سلامتی تو و کوری چشم دشمنان توست.
  کارگری هستم بسیجی الان 2 ماه است بیکار شدم و دنبال کار هستم و زن و بچه دارم و همه زندگیم فدای تو و نظام و انقلاب تو که برای من انقلاب موعود زمان هست.
  فشار زندگی بر همه اقشار ملت هست و مطیع تو به دست یاری از خدا و توست.
  دست کمک به سویت بلند کردم و زندگیم را در راهت فدا میکنم با اشاره از تو..

 2. محمودرضا
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹

  دیگه خسته شدیم تاکی مصلحت رهبر عزیزم منتظربرخوردتیم حکومت علی اینچنین

 3. روح الله
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷

  درود بر رهبر عزیزمان

 4. محمدرضا
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲

  افتخار می کنیم به سرباز گمنامی ایشان، حتما باید ایشان را مقتدا و الگوی خود قرار دهیم ان شالله در کنار ایشان به دیدار روی بقیه الله توفیق پیدا کنیم

 5. فاطمه
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

  سلام ممنون از این مطلب عالی. ان شاءالله بنده لایقی باشم که تقدیم کردن پرچم اسلام رو به دست رهبرم به مولایمان امام زمان ببینم

 6. حمیدباقرپور
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

  جـــــــــــــــــــــــــــ نم ــــــــــــــــــــــــــــــــــــابــــــــــــــــــــــــــــــــــہ
  فــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدایت

 7. فدایی رهبر
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

  من از طلبه های سیدمسعود خامنه ای هستم ایشان به واقع انسانی باکرامت وبااخلاق وشریف،ویک استاد فوق العاده خوبی هستندخداآقا و خانوداشون روحفظ کند

 8. زهرا یزدانی
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲

  آقا عشقه

 9. رکسانا
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱

  می دونید دارم می بینم همونایی که به اسلام ،به حضرت محمد و علی به اهل بیت توهین میکنن به رهبری هم توهین میکنن دارم مییبینم تواین سایت و تو اون سایت دقیقا همونایی که برای حضرت محمد وامامان شایعه درست میکنن که آدم های خام و احمق رو از یقین دور کنن برای رهبر هم شایعه درست میکنن بعد عقل وشعورم میگه حتما و بدون شک رابطه ای مستقیم بین راه نور و راه محمد با رهبر ایران زمین وجود داره بعد به همه چی فکر میکنم و احساس میکنم که خدایا اگه من عاشق اهل بیتم پس حتما عاشق امام خامنه ای هم هستم ولی حالیم نبوده حالا دارم گریه میکنم که چرااینقد شایعه ها و بیفکری وبی احساسی مازیاده خوب دشمن کثیف و صهیونیزم های خوناشام توهین و شایع های کثیفشون همیشه بوده ولی چرا ما هیچ کاری نمیکنیم چرا تو مدرسه زمان راهنمایی و دبیرستان بچه هارو از خامی در نمیارن چرا یه کتاب پرورشی نداریم که توش کثیفی و رذالت دشمن راه حق و حقیقت به خوبی نشون داده بشه البته اگه روش نمره بگیری باشه فایده ای نداره آموزش پرورش باید درست بشه بچه ها باید عاشق کتاباشون باشن خلاصه خوش به حال اونایی که جونشون رو برای رهبر فدا میکنن و همچین احساس قشنگی دارن من که نمیدونم اگه عاشورایی رقم بخوره صداقت و شجاعت این کارو دارم ولی همیشه باگریه از خدا می خوام منو و همه هموطنام رو همه مسلمونارو به یقین نزدیک کنه و نفاق رو از قلبموم دور کنه و شر دشمنای اسلام رو به خودشون برگردونه برای سلامتی رهبر و فرزندای عزیزشون دعا می کنم واقعا نور از چهره رهبر و فرزندانشون می باره و واقعا خار چشم دشمنان راه نور وحق هستن

 10. علی
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲

  عشقم رهبرم

 11. یکتا پرست
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

  به نام خدا سلام من یکی از چند شهروند ایرانی هستم که آرزوم سربلندی اسلام واز اینکه ایران نیز یک کشور اسلامی خیلی خوشبختم و برای بعضی بی خردان که اسلام رادین ،راباعث عقب ماندگی میدانند متاسفم چرا اینها کشورهای غربی ،امریکای وروسی رانمی بینند در کشور خود بصورت زیرکانه مسلمانان را جامیدهند تا یک روزی از این مسئله برای معرفی خود بعنوان کشور پیشرفته دینی نیز یاد کنند ومارااز نظر دینی به کافری ومذاهبی غیر دین اسلام بکشانند من این رابه شما گوش زد میکنم موفق باشید والسلام

 12. Hastey
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹

  آقا جان آرزوی دیدنت را دارم

 13. آریانپور
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱

  اوضاع اقتصادی خرابه و دولتی ها هم دست پاک!!!!!!!!!
  ولی خداییش دلمون خوشه به رهبر و بس

 14. علی اصغر خالدی نسب
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰

  با تقدیم سلام و احترام خدمت سید والا مقام، رهبر عزیزم، حضرت آیت الله امام خامنه ای.
  خیلی دلم برایت تنگه، آرزوی توفیق و زیارت حتی برای یک لحظه آن چهره نورانیتان را دارم.
  خدا منان به شما عزیز تر از جانم و به نسل صالحت سلامتی و توفیق عنایت فرموده سایه پر مهر شما رو از سر ما کم و کوتاه نفرماید، انشاءالله.
  حقیر و دوستدار شما علی اصغر خالدی نسب.

 15. عبادی
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷

  سلام آقا جان.جانم فدای شما.

 16. آیدا
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷

  سلام آقا.شما رو خیلی دوست دارم.خدا پشت و پناهتان

 17. ملیحه
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲

  با سلام و عرض ادب خوشحالم و به خود می بالم که رهبری پاک و فرزانه داریم انشاءا الگویی باشن برای همه مسلمانان

 18. مصطفی
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱

  ایشان یک فرد پاک و الهی هست، توهین به ایشان قطعا گناه بسیار بزرگی است،
  خدا آقا را در پناه خودش حفظ کند

  • محبعلی
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴

   خدا از سر تقصیرات دشمنان این سید روحانی نگذرد.

 19. عذرا
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱

  رهبر عزیزم جانم فدای شما

 20. Arash
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸

  از تو فقط اشاره…
  جونم فدای رهبر.

 21. سید روح الله
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

  از خدا میخواهم من را و فرزندم سید علی رااز فداییان رهبر عزیزتر ازجانم قرار بدهد.

 22. علی
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰

  کور باد چشم هرآنکه نتواند پاکی وسادگی حضرت آقا و فرزندانش را ببیند

 23. سمیرا قاسمی
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

  جانم فدای رهبر من فقط در توانم این است که هر شب برای سلامتی آقای بزرگوارمان صلوات بفرستم امیدوارم تو فیق دیدار ایشان را پیدا کنم سایه تان از سرمان کم نشود حضرت یار

 24. Hossein
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

  تا رهبرخوبی مثل آیت الله العظمی خامنه ای داریم هیچکس به خاطرگرسنگی نمیمیرع

 25. امیر
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱

  جانم فدای کشور پرپر شده ام.

 26. مهدی
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸

  سلام خدایش رهبر عزیزم مملکت زیر فشار هست خواهش میکنم مملکت نگه دارین خیلی از مدیران دارند پول پارو می‌کنند خواهش میکنم اونا رو روسوا کنید به امید خدا ملکتمان عاری از هر دزد میشه

 27. فرج
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷

  ای کاش، ایکاش میتونستم فقط یکبار رهبر و آغامو در آغوش بگیرم و دستاشو ببوسم. خدا پشت و پناهت امام من

 28. گیتی
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶

  جانم فدای رهبرم

 29. فائزه
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰

  سلام
  آقامیتونن یه الگوی کامل برای دیگرمسئولان باشن

 30. فائزه
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰

  سلام
  خسته نباشیدعالی بود
  جواب سوال هایم راگرفتم گاهی وقتا باورم نمیشد ایشان اینقدرساده زیست باشن ولی الان یقین دارم
  رهبرما بهترین الگو بعدازپیامبران وامامان معصوم است انشاا… همیشه سایه ی ایشان برسرکشورماباشد خدازیادمارادوست داشته است به همین دلیل رهبرمان چنین فردباعظمتی هستند

 31. سامان
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲

  کاش بقیه مسئولان هم از زندگی به دور از تجملات رهبری یاد بگیرند… البته یکی از دلائل دشمنی بعضی از مسئولین و سیاسیون با رهبری به خاطر سبک زندگی ایشون هستش چون نوع زندگی حضرت آقا خاری در چشم مسئولان اشرافی گرا است

 32. احمدرضا نقابي
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

  ایکاش مسولین عزیز و دولتمردانی که از مردم فاصله گرفتن و زندگی اشرافی دارن از زندگی شخص اول مملکت و رهبر امت درس بگیرن و مثل ایشان که زندگیشون ساده است و شبیه مردم ، ساده و معمولی زندگی میکنن عمل کنن و حرف و عملشون مثل رهبر انقلاب بشه .درود به رهبر ساده زیست

 33. مهدی
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶

  واقعا عالی بود ممنونم

 34. مهدی
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶

  ممنونم عالی بود

 35. رضا فیضی
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶

  سلام علیکم اینهایی رو که میگم همش حرف دل بنده نسبت به رهبر معظم و عزیز انقلاب است:ای که کل وجودم فدای رهبر و خانواده ساده زیستش شود کاش می توانستم یک روز رهبر عزیزم را ببینم و از او بابت حفظ این مملکت امام زمان (عجل الله)تشکر کنم خدا شاهد است که اگر ایشان نبودند کشور ما ایران بود اما اسلامی نبود خدا از همه مصیبت ها و نیرنگ ها حفظ و سربلندشان کند به امید روزی که از رهبر انقلاب با دستان مبارک حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)تقدیرزحمات شود ان شاء الله تعالی.

 36. معصومه یعقوب پور
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳

  جانم فدای رهبرم ای عزیز خدا و نور چشم ملت شریف و ولایی ایران و سایر ملتها، هر بار که جمال پرازنور شمارو می بینم سراسر شور و امید میشوم ای امید دلهای خسته از دنیازدگی و نامردی و نیرنگ. خداوند شما و خانواده پاک و نجیبتان را حفظ کند از جمیع بلاها ، چشم امیدمان فقط به شماست ای کاش میتوانستم شرف حضور حداقلی به عنوان خدمتگزارخانواده ی محترمتان را داشته باشم. خداحافظ و نگه دارتان باد

 37. حسن
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲

  بزرگترین آرزوی من دیدن حضرت آقا از نزدیک است
  درود بر رهبر معظم انقلاب
  امیدوارم از نزدیک به زیارت حضرت آقا بروم و دست بوس ایشان باشم

 38. حسن
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲

  درود بر خانواده پاک رهبر عزیزم حضرت آیت الله خامنه ای ، جانم فدای رهبر ،
  رهبرا از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن
  خداوند سایه رهبر معظم انقلاب را از سر مردم ایران کم نکند

 39. محمد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲

  سید اولاد پیغمبر جانمان فدای شما .دشمنان اسلام هیچ غلطی نمیکنن و به خانواده آقا توهین کنن دهنشون رو میشکنیم

 40. مجد گرمی مغان
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹

  جانیم رهبریم قربان اولسون

 41. محمد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸

  همه عمرم فدایت

 42. محمدی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

  رهبرا مقتدای من تویی

 43. محمد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

  منتظر اشاره کوچک رهبر هستم.
  لبیک یا امامم خامنه ای

 44. مریم
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

  جانم فدای رهبرم

 45. مهدیه
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

  سلام اقا خسته نباشید و خدا قوت خیلی دوست دارم یه روز حتی اگه بشه از دور ببینمتون دیدار شما ارزوی همیشگیه منه

 46. مهدی حسنی
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

  جانم فدای رهبر

 47. مهدی حسنی
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

  باعرض ادب وسلام ودعای خیر وآرزوی سلامتی روزافزون برای رهبرمعظم انقلاب حضرت ایت الاه سید علی خامنه ای.
  آقا آیا ملت حق ندارند که رهبر و ولی خود را ملاقات کنند ،حتما شما میگویید بله،وخیلی از قشرهای جامعه را به حضور میپذیرید درقالب کاروانهایی با عناوین خاص عده ای در قالب بازاریان ،.عشایر ،کارگران ،ما که جزء هیچکدام ازاینها نیستیم ویک روستائی ساده درنزدیکی شهر یاسوج زندگی میکنیم وهیچ آرزوی دنیایی جز دیدارشمانداریم ،چه باید بکنیم آیا این خواسته ودیدار با رهبر خود حق ما نیست ،بخدا ازبس مادر پیر وبیسواد خودم را که همیشه از من میخواهد پیگری کنم وجواب سر بالا دادم آخر میترسم ازدست من در دل خود شاکی شود. او فکر میکند شاید به همین راحتی است ومن کاستی میکنم.تورا خدا اگر این نوشته روزی برای شمابیان شود، مادر ما رادر یکی ازدیدارهایتان بحضور بپذیرید تا آرزویش براورده شود .شما که دراین دنیا کلی ثواب جمع آوری میکنید بدانید براورده کردن آرزوی یک شخص پیر که عقیده اش براین است که دیدار ولی زنده بهتراز زیارت مرقد مردگان دیر ازجان شمامیباشد.آرزویش را براورده وخود را صاحب ثوابی دلی کنید .ممنون .الهی که همانگونه ملت ازشما راضی هستن واحساس امنیت میکنند خداوند هم از شما راضی باشد که هست .سلامت وپاینده باشید.آمین. مهدی حسنی

 48. علی
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

  جانم فدایی رهبرم کاش میشد یکبار از نزدیک‌زیارت کنم تا به ارزویم‌برسم

 49. فرشته
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲

  سلام اقا جون کاش ی روزی یک وقتی میومدم تهران و از دور میدیدمتون😢😢😢 کل دنیاهم بگن شما بدین بذار بگت گور بابای دنیا دل ما به شما خوشه 😢😍 تا شما هستین غمی نداریم😍 خداحفظتون کنه و انقلاب اسلامی رو تا ابد پایدار

  • مهدیه
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

   لاااااایک

 50. عرفان شریفی
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

  اقا دوستت دارم

 51. حسین کرداری
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

  رهبرم ای کسی که جانم هم به فدایت کنم میدانم کم است رهبرم سایه ی سرم من نتیجه ی بدگویی واتهام زدن به شما راباچشمان خودم دیده ام آنانکه به شما ناسزامیگوییند چه بلاهایی سرشان آمده خداوند سایه است راازسرما ایرانی ها کم نکند «محتاج دعایم٬دعایم کن»

 52. رتمین علیزاده
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

  جانم فدای رهبر دست بوس آقا هستیم

 53. نورالدین صیدپور
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

  سلام به رهبر عزیز و خانواده محترم. همیشه پاینده باشید. خواهشن امر بفرمایید اتاق فکر ها. و تیم های. ویژه نظارت بر ادارات دولتی و ثروت ملی تشکیل شوند. و آزادی به معنای پاسخگو یی مسئولین به اعتباراتی که در اختیار دارند و چه کرده‌اند. و از کجا آورده‌اند را منظور فرمایید.

 54. سعید عینی
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

  باسلام واحترام
  آقا خدا شما رو حفظ بفرماید .آقا من شمارا خیلی خیلی دوست دادم.این را تمام دنیا بداند جانمان فدای رهبرمان هست.
  جانم فدای رهبر
  سعید عینی فرزند جانباز و آزاده از ایلام

 55. رضا سلامی
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵

  با سلام خدمت اقامون سید علی خامنه ای ایشالله سایت همیشه رو سر ما باشه. اقا جانم فدای رهبرم.تا خون در رگه ماست سید علی رهبر ماست. دوست دارم اقا سید علی

 56. M لون
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

  سلام ب رهبر عزیزم.من اهل خوزستانم و موقعیتم طوریه ک نمیتونم بیام سمت پایتخت.خیلی دوس دارم یبار از دور شمارو ببینم.تروخدا هیچ وقت تنهامون نزارین.هرجا ک باشیم با تمام وجوددوستتون داریم.جانم فدای رهبرم ک مایه افتخارمه.کاش ی روز شمارو ببینم😭😭😭

 57. زهرا
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

  جان میدهیم اما جانان نمیدهیم

 58. رضاملایی
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰

  تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبرماست نوکرتم به مولا چه میکشی از دست این دروغگوهای پست فطرت بمیرم برات پسر فاطمه ص

 59. محسن
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

  بدون شک سید خراسانی آیت الله خامنه ای هستند خداوند پشت و پناه ایشان باشد ای کاش سایر مسئولان دولت نیز از زندگی ساده ایشان و خانواده شان ساده زیستی را بیاموزند

 60. جانباز شیمیایی پرجانی
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸

  باسلام رهبرم هزاران بار قسمی که در راه تو وطن و ناموس ریختم اگر خداوند هزاران بار بمیرم و زنده شوم هر هزاران بار جانم فدای تو . رهبرم ای کاش می شد تا اخرین نفسم تا روزی که زنده ام ببینم و بمیرم . حسرات دیدار تو ام . ای کاش زمان جنگ بود زیاد می دیدم در لشکر عاشور . فدایت شوم .

 61. مجتبی
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳

  جانم فدای رهبر

 62. علی اصغر
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

  بمیرم چه دروغ‌های پشت سرتان می‌گویند من آماده ام جانم فدای بیت رهبر

 63. اصغر باقری
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

  واقعا خیلی تعجب کردم وقتی این مطالب و خوندم ساده زیستی یعنی این
  برای سلامتی رهبر و خانواده ایشان آرزوی سلامتی میکنم

 64. محسن
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

  سلام علیکم
  حضرت آقا لطفآ به توصیه جدی بفرمایید تا برای بیکاری جوانان و اقتصاد بیمار کاری انجام دهند
  با سپاس فراوان

  • رسول
   ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

   شکستن سلطه ی دلار و توانمند سازی اقتصاد داخلی
   چند بار بگه و الگو طرح کنه تا مسئولین به حرف هاش عمل کنن نه صرفا جلسه بدون خروجی بگیرن؟

 65. هادی سالار
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰

  جانم فدای رهبر

 66. کرمبیگی
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

  جان خود و فرزندانم را فدای رهبر عزیزم میکنم .
  یکی از آرزوهایم این است یک بار فقط یک بار رهبر رو از نزدیک ببینم .
  مخلص و نوکر تمامی دوستداران آقای خامنه ای هستم

 67. فاطمه
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰

  سلام و درود بر رهبر عزیز و فرزندانش.جانم فدای رهبرم
  خدایا تا ظهور حضرت مهدی(عج) سایه رهبرمان را بر سر مسلمین و شیعیان جهان محفوظ دار.

 68. علی محمدی
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷

  سلام، آقای من ، بزرگترین، قدرتمند ترین، با شجاع ترین رهبر وطنم ایران، جانم فدای رهبر

 69. علی
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲

  سلام؛مقام معظم رهبری نعمت بزرگی است که خداوند متعال در حق ملت بزرگ ایران بخشیده و خار بزرگی جهت کوری دشمنان ایران و اسلام هستند خداون عمر طولانی عنایت فرماید و ما همیشه مطیع امر ایشان هستیم.

 70. بهروزرضایی
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

  سلام ودرودخدابر آقاوبچه هاش…اازته دل دوستون دارم..لحطه شماری میکنم واسه دیداررهبرم

 71. یعقوب رسولزاده
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸

  سلام علیکم و رحمت الله. واقعا درود بر شرف شما.اگر این نوع زندگی کردن را سر لوحه قرار دهیم زندگی چقدر آسان و لذت بخش میشود.یعقوب رسولزاده از پیرانشهر

 72. محمد شيرويه
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴

  سلام و درود ولبیک بر حضرت عشق.من جوون تحصیل کرده مهندس برق بیکارم وسرپرست وخیلی دلم خون هست از کم و کاستی ها که هست و واقعا همه جووناخیلی مشکل دارن وخیلی وقتا ایقدرفشارروشون هست که ارزوی مرگ میکنندولی ارادتشون به خدا نسبت به اقاوکشورش کم نمیشه به هیچ وجه ودوستتون داریم اقا جان ولی تورو به جدت اگه این بیغام برسه بهتون یه فکری به حال جوونامون بکنید که میدونم خبردارید ازهمه چی ولی واقعا مشکل دارن جوونا.تورو به جدبزرگوارت یه فکری بکنید.ببخشید من جسارت کردم چون مشکل داریم ولی چیزی از دوست داشتن ما از شما کم نمیشه.لبیک یا خامنه ای
  ما دوست داریم رهبرمون وفدای یه تار موشون هستیم

 73. محمد شيرويه
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴

  سلام و درود ولبیک بر حضرت عشق.من جوون تحصیل کرده مهندس برق بیکارم وسرپرست وخیلی دلم خون هست از کم و کاستی ها که هست و واقعا همه جووناخیلی مشکل دارن وخیلی وقتا ایقدرفشارروشون هست که ارزوی مرگ میکنندولی ارادتشون به خدا نسبت به اقاوکشورش کم نمیشه به هیچ وجه ودوستتون داریم اقا جان ولی تورو به جدت اگه این بیغام برسه بهتون یه فکری به حال جوونامون بکنید که میدونم خبردارید ازهمه چی ولی واقعا مشکل دارن جوونا.تورو به جدبزرگوارت یه فکری بکنید.ببخشید من جسارت کردم چون مشکل داریم ولی چیزی از دوست داشتن ما از شما کم نمیشه.لبیک یا خامنه ای

 74. کیو مرث قاضی
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱

  سلام درود خدا بر بندگان صالح پروردگار .
  ولعنت پروردگار برمنافقین وخاعنین وشایعه پراکنان. جانم فدای رهبر
  این جانه نصفه نیمه وجانبازم وتمام صبره دوران اسارتم وتمام ثواب مبارزه با داعشم وتنام داراییم فدای یک تره موی رهبرم

 75. حمیدرضا
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲

  درود خدا بر فرزندان فاطمه ی طاهره(س)

 76. فاضلی
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

  سلام واقعا ممنونم
  جانم فدهی رهبرم که اینقدر در رسانه های مختلف به ایشون ظلم میشه

 77. رضا احمدی
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

  دوست داریم سید ما

 78. محسن رضایی
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضرت ولی فقیه
  ما این سید نورانی را با کمال جان دوست داریم
  ارادتمند شما
  محسن رضایی

 79. محسن زمندی
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰

  سلام اقای من فقط میتونم بگم جانم فدای رهبربنده یک ارتشی هستم درحال خدمت وحتماهمه مردم دنیا میدانندکه مافداییان اقامون هستیم……لبیک یاامام خامنه ای…..

 80. فدایی رهبر
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

  لبیک یا خامنه ای،حضرت عشق

 81. Bakhtear
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹

  فقط می توانم در یک جمله بگویم که جانم فدای رهبرم

 82. وحید
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

  جانم فدای رهبرم تاج سرم

 83. احمدرضا
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

  جانم فدایت آقا خدا حفظشون کنه انشاالله

 84. رویا
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳

  من رهنمودهای مقام رهبری را بیشتر در زندگی خصوصی و اجتماعی خودم بکار میبرم چون سخنان ایشان سر شار از امید و انگیزه هست و شجاعت بی نظیری ایشان دارند و قلبشان پر از ایمان به خداست و به خاطر همین سخنانشان ایمان و صبر رو در قلب ها تقویت میکند و من امیدوارم شناخت دقیق تر و عمیق تری از ایشون پیدا کنم چون ایشون با روزهای سخت این انقلاب کاملا آشنا هستند
  موفق و پایدار باشی رهبر عزیزم

 85. علیرضا
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹

  پاینده باد رهبرم

 86. زینب
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

  سلام .بعضی چهرها بدون سخنی ارامش دل وروح است.رهبرعزیزم شما ارامش روح ودل ماهسی.خیلی دوست دارم یکبارازنزدیک ببینمتون.دعاکنیدبرایمان.برای حجاب زنان این مرزبوم.برای سلامتی شماهمیشه دعاگوهسم .خیلی دوستون دارم‌پدربزرگ ایران

 87. محمدرضا
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است

 88. بنده ی خدا
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷

  رهبر جون نوکرتم

 89. سید جعفر طهماسبی
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶

  رهبرعزیزم یابن فاطمه الزهرا جانم به فدایت یا مولا. اسلام و مسلمانان جهان و مردم شریف و غیور ایران زمین امنیت و اسایش خویش را مدیون نفس حق شما هستند.از خداوند متعال طول عمر باصحت وسلامتی برایتان خواستارم که در این برهه از زمان نفس شما برای امت مسلمان ایران وجهان اسلام حکم سپریست در مقابل طوفان.یابن رسول الله تنها آرزویم زیارت وجود نازنین تان هست وشفاعتتان در روز قیامت ولاغیر.

 90. مهدی
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴

  تیتر اشتباهه
  فرزندانشان نه همسرانشان

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

   با سلام و احترام
   این مطلب در مورد فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای و همسران فرزندانشون هست که قسمت همسران مربوط به فرزندان هست .

 91. محمدکاظم
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲

  خداوندسایه رهبری رابرسرمردم ایران اسلامی حفظ کند

 92. مهدی مردان
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱

  رهبرا تا جان به تن داریم در خط ولایتیم و از مخالفین وشکاکین براءت می جوییم.
  جانم فدای ولایت

 93. خسرو عيوضخاني
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

  سلام
  جانم فدای رهبر عزیزم

 94. فرامرز
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶

  اسم فقط اسم علی.رهبر فقط سید علی.خاک پاتونم به مولا

 95. محمد شاکری
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶

  ای رهبر آسمانیم فدایت جوانیم

 96. رامین
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

  سلام بر رهبر عزیز مون دوست دارم

 97. فاطمه
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

  خدایا خودت برامون حفظش کن

 98. علی
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

  رهبر عزیزم به وجودتون افتخار میکنم

 99. علی
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹

  مردم ایران در حوادث تروریستی نشان دادندافکار آنان پوچ و بی فایده است

 100. نسرین
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

  رهبر عزیزتر از جانم دوستت دارم.از خدای مهربان برایتان طول عمر همراه با سلامتی خواهانم.
  رهبر فقط سید علی.
  ان شالله در پناه امام زمان سالم باشید .به کوری چشم بد خواهانتان.مرگ بر ضد ولایت فقیه.

 101. سحردخترلر
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

  سلام بررهبر عزیزدلم…دیروز که این حادثه تلخ وغمگین اتفاق افتاد بسیارناراحت شدم…انشاله به حول وقوه ی الهی که تروریسم وهمه دشمنان اسلام وایران نابود شوند..ولی شما که سخنرانی کردیدوفرمودیدکه این ترقه بازی کودکانه، مثل همیشه ماازشماانرژی گرفتیم….زنده باد سیدعلی خامنه ای…زنده بادایرانم….زنده بادوطنم….

 102. سید مرتضی
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶

  لبیک یا خامنه ای

 103. مهدی
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵

  الهم عجل لولیک الفرج

 104. زهرا رسولی
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴

  الله احسن الخالقین .رهبرعزیزم امروز هم مثل همیشه قاطع سخن گفتند ودلمان را شاد کردند واقعا که هر تکه از کلامشان به جان انسان طراوت میدهد خدایا توفیقمان بده که از وجود مبارک ایشان استفاده کنیم96/3/14

 105. حسن بیات
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴

  سلام آقاجون.همیشه دوست داشتم حضورشما برسم و بوسه بردست راستتون بزنم.اما حیف که لیاقتش را ندارم،چه برسد که بروی ماه محمدیتان.باید این آرزو را به گور ببرم.دیدن شما بسی لذت بخش است که از وصفش عاجزم.روز به روز که سیمای شما پریشانتر میشه حال منم بدترمیشه.کاش میشد عمرم را به شما میبخشیدم.ولی میتونم که جانم رو فدای پسر فاطمه کنم!

 106. غلامعلی طغیانی
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱

  باسلام درودبه رهبر عزیزترازجانم دو بارقسمتم شده بدیدارتان مشرف شدم از خداوندمتعال شاکرم ازاین همه لطفی که شامل این بنده حقیرکرد وازخداوندمنان تمنادارم به این شبهای عزیزماه مبارک رمضان یکبار دیگر قبل ازمرگم قسمت وروزیم کندآ قایم امام ورهبرم آیت الله خامنه ای عزیزرا ببینم جانم به فدای یک نگاهت ای فرزند حضرت {زهرا-س}به آبی انتم وامی ومالی ونفسی به امیدشهادت درراه شماکه همان راه انبیاء واولیای الهی است
  (اللهم عجل له ولیک الحجه ابن الحسن عج)

 107. سجادصف شکن
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸

  ازاعماق جان دوستت دارم رهبرم.ارادتمندشماسجادصف شکن.دبیران فارس

 108. عسگر
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

  ‌بهترین رهبردنیا امام خامنه ای

 109. مجید
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

  جانم فدای رهبر فرزانه و عزیز، سلامتی و طول عمر دعای من برای ایشان

 110. مجید
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

  جانم فدای رهبری که در تمام دنیا بی همتاست و نه تنهاایرانی ها که بیگانه هم او را دوست دارد و با احترام نام می برد

 111. سحر
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

  دوستتون داریم و با دیدنتون ارامش میگیریم ..

 112. احمدمردانلو
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴

  تاجان دربدن دارم مطیع رهبرم.لبیک سیدی

 113. مریم مرادیانی
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳

  تمام جوانی ام فدای یک لبخند زیبای رهبرم

 114. عطیه
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱

  افتخار میکنم به اقا سید علی خامنه ای

 115. مبینا
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱

  جانم فدای رهبرم
  قربون اون لبخند های قشنگش
  ایشاالله 100سال دیگه عمر کنند

 116. وحید
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹

  سلام .جانم فدای ساده تریین ومهربان ترین رهبری که دنیا دیده .ای کاش نوکریشو میتونستم بکنم.لبیک یا خامنه ای

 117. موسی رحیمی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸

  لبیک یا خا منه ای

 118. اکبر اخترکیا
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷

  مخلص رهبر انقلابم هستیم

  فدایی داری

 119. سحر
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

  جااانم فدای رهبر عزیزمان

 120. موسی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

  جانم فدای جانان

 121. یازهرا
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳

  جانم فدایت اقا خدا سایتو از سر ما کم نکنه لبیک یاخامنه ایی

 122. داود شیخی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲

  جانم فدایت اقا جان.دست علی به همراهت .کاش میشد روزی افتخار شرفیابی در محضرتان را پیدا میکردم این آرزوی من است که امید دارم روزی براورده گردد.ولی با اینهال همیشه دعا میکنم که سلامت باشیدواز خدا میخواهم پرچم اسلام را خود به دست ولی عصر(عج) بسپارید .از خداوند میخواهم از عمر من حقیر کاسته وبه عمر شما عزیز بیفزاید .هرچند نالایقم ولی عشق این حقیر را پذیرا باشید.خداوند شما را مستدام بدارد (انشاالاه).

 123. سمیه
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲

  تمام سخنم را در یک جمله خلاصه میکنم: لبیک یا خامنه ای

  • محبوبه نیکبخت
   ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

   تا جان در بدن داریم مطیع رهبر عزیزمان هستیم و باید از ساده زیستن ایشان درس بگیریم و چشم وهمچشمیهاست که جامعه را بر هم ریخته کمی عاقلانه تر زندگی کنیم .جـــــــــــــــــانم فدای رهبر

 124. محمد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰

  بسم الله الرحمن الرحیم.
  همیشه دعا کنیم:
  اللهم عجل لولیک الفر ج و احفظ قائدنا الامام خامنه ای حتی الفرج و بعده لمده طویله…..
  دعا برای فرج آقا و برای حفظ رهبرمون از توطئه ها و عمر طولانی تا زمان ظهور و خدمت در رکاب امام عصر عجل الله فرجه.

 125. زهرا
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶

  جانم فدای رهبرم

 126. زهرا
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶

  جانم فدای رهبر.یگانه رهبر دنیای اسلام

 127. رضاخدایی
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴

  به نام خدا ،اینجانب یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس که تمام ایام عمرو وجوانی خود راوقف دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی، نمودم …علی رغم انواع کمبودها و ناملایمات …بالاترین آرزویم این است که فدایی رهبرم باشم و زندگی ایشان و اهل بیتشان بالاترین افتخار،دلگرمی ،وانگیزه این حقیردردفاع از آرمانهایم ،وتسلی بخش تمام دردهایم و روشنی بخش روح وروانم میباشد .رهبرعزیزم آرزوی دستبوسی شما رادارم جان ناقابلم فدایت باد

 128. محمدحسین
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲

  ما مردم ایران خیلی مدیون رهبر بزرگوارمان این سید بزرگوار فرزند حضرت فاطمه هستیم.شاید کسی این رو نداند ولی خدا بالاسرمون هست و به خودمان که دروغ نباید بگیم.فکر اینکه رهبری مثل ایشان دارم و وضع زندگیشون اینطوری هست دل گرمی به من میده.

 129. مصطفی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

  خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است
  خداوند نگهدار این رهبر فرزانه باشد
  سایه اش همیشه بر سر ما خامنه ای رهبر ما

 130. فیروز
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷

  با سلام و درود بر رهبر و مقتدایم امام خامنه ای و سپاسگزاری از جمع آوری این مطالب من همیشه در قلبم و جانم رهبرم را دوست دارم و در همه حال آرزوی سلامتی و عزت و رهبری ایشان را بر این آب و خاک و جهان اسلام از حضرت حجت امام عصر خواستارم با خواندن زندگی ایشان پر چشمانم اشک جمع شده بود و زندگی ساده خانواده ایشان را همانند خانواده خودم یافتم و بزرگی و ساده زیستی را درسی دوباره آموختند.جانم فدای رهبرم

 131. هادی میامی میم
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶

  جان و روح ما فدای رهبر عزیزمان

 132. مرید امام
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶

  ای کاش دیگر مسئولان جمهوری اسلامی نیز به امام خامنه ای (حفظه الله) اقتدا می کردند و در ساده زیستی و دوری از فامیل بازی و ثروت انددوزی و تجمل ایشان را الگو قرار می دادند نه اینکه دارای اقامت آمریکا باشند و فرزندانشان در آمریکا و انگلیس درس بخوانند و……
  درود بر سیدعلی خامنه ای رهبر مستضعفان جهان

 133. سیده زهرا
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵

  فدای آقام بشم
  خدا مخالفاشو هدایت کنه
  واقعآ ضرر کرده هرکسی که مهر چنین رهبری تو قلبش نیست
  تو کل دنیا مثلش پیدا نمیشه

 134. فرمان
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵

  رهبرم آقای من خداوند شمارا تا انقلاب مهدی نگه دارد و انشاالله آرمانهایت و اهداف تو در قلب تاریخ ایران جاودانه بماند روح استکبار ستیز شما ستودنیست و میخواهم کل جانم را برای شما فدا کنم تا در مقابله با آمریکا و دشمنان و منافقان و وطن فروشان نقش داشته باشم . پاینده باشید انشاالله

 135. سید روح الله متقی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵

  جانم فدای آقا خامنه ای

  • ابوذر
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۱

   سلام سید عزیز به نظرم شما که این متن را نوشته اید صاحب سواد وثروت باشید ولی من که سواد آنچنانی ندارم واصلأ ثروتی ندارم از نظر شغلی یک کارگر ساده با حداقل حقوق و ساعت کاری ۲۴ ساعته ومستاجرو از همه نمیدانم بگویم بهتر یا بدتر متاهل هستم حتی یارانه همسرم هم قطع شده.فقط و فقط دعای من و همسرم سلامتی رهبر عزیزمان جناب آقای سید علی خامنه ای است . شاید بعضی شبها نان برای خوردن نداریم ولی خدا را شکر میکنیم که به لطف رهبر عزیزمان امنیت داریم . کسانی هستند در کشور هایی به قول خود پیشرفته که شبها بهترین غذا ها را میخورند ولی به علت نداشتن امنیت تا صبح از ترس جان خواب ندارند . (رهبر عزیزم از صمیم قلب دوستت دارم وبرایت آرزوی موفقیت میکنم‏)‏ جان نثارت ابوذر 

 136. امير
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲

  عشق اول اخر فقط سید علی
  قربان ناز نگات اقاجون

 137. قاسم
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

  بنازم به چنین رهبری که هم خودش و بچه هایش دلباخته مال دنیا نیستند
  چه بگویم هرچه بگیم کم گفتیم

 138. علی سرابی
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹

  بالای سرم عکس تو را نصب نمودم ////
  یعنی که سر من به فدای قدم تو //////

 139. اللهم احفظ قائدنا الامام الخامنه ای
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

  درود بر مرد خدایی و ولایی رهبرم سیدعلی خامنه ای

 140. مهدی خدائی
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶

  لبیک یا خامنه‌ای

 141. محمد
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶

  لبیک یا خامنه ای .روحی وارواحنا جمیعا لک الفدا یا خا منه ای ان احبک یا خامنه ای

 142. میروهابی
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳

  درود بر رهبر ما خامنه ایی

  • موسی
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

   جانم فدای رهبر

  • محمد رضا
   ۱۳۹۶/۰۳/۱۵

   جانم وفرزندم وزندگیم فدای رهبر
   فقط باید مانند دوران امام علی علیه السلام بصیرت پیدا کنیم تاگرفتار دامهای شیطانی معاویه ها نشویم و….

  • علیرضا علیزاده
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۰

   جانم فدای رهبرم

 143. هوشنگ
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳

  راستش رو بخواین سید علی خامنه ای منو دیوانه کرده .یعنی من دستش خیلی شاکی هستم .از روزی که خودم رو شناختم تمام حواس منو به خودش جلب کرده آخه چه قدر کسی می تونه این قدر دلبری کنه .از خدا می خوام نبودش را با ظهور امام مهدی برام جبران کنه یا اینکه اگه قراره آقا ظهور نکنه از صمیم قلب می خوام من زودتر از سید علی بمیرم .چون دنیا بدون اون هیچ ارزشی نداره
  فقط دلم خوشه که با جهاد علمی در زمینه سازی تمدن نوین اسلامی مد نظر مولایم نقش داشته باشم

 144. محمد علی
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷

  لبیک یا خامنه ای

 145. محسن
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷

  سلام اقای من ورهبرم
  من عاشق شماهستم چندین بارشماروتوخوابم دیدم که به همراه امام راحل به خونه پدربزرگم که شهیدشده اومدین ویه بارهم خواب دیدم که به روستای مااومدین همه می خواستن شما مهمونشون باشین ولی شما گفتین که می خوام برم خونه یه جانبازواومدین خونه ماومن توخواب چون بیکاربودم به شماگفتم اقاجون میشه یه کاربرای من جورکنیدکه شما گفتیدکاروخداجورمی کنه

 146. مصطفی
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

  درود بر اولاد پیغمبر. یکمی هم بر فقیر فقرا .جوانان بیکاران برسین.خواهشا عمرتان با برکت

 147. طلبه مریم
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵

  سلام آقاجان چی بگم چجوری بگم
  آقا جون من عاشقتم بخدا
  الان چشام خیسه اشکه بخدا خیلی دوست دارم آقا
  آقا من از شما هیچی نمیخوام فقط دعاتونو میخوام
  برام دعا کنید گناه نکنم من یه طلبه ام دعام کنید بتونم راه شما و امثال شماهارو پیش ببرم
  ان شاءالله که خدا از عمر من کم کنه و به عمر شما اضاف
  ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند اللهم احفظ قاعدنا خامنه ای آقای من عاااااشقتم به مولا علی

 148. حمید رهبرفام
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴

  خداوند به مقام معظم رهبری طول عمر ،به سپاه پاسداران انقلاب بقا ، وبه بسیج وبسیجی استمرار بخشد ان شا الله

 149. شکوفه شیرافکن
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲

  عرض ادب و سلام خدمت رهبر عزیز و دوست داشتنی خودم.امیدوارم تا زمان ظهور اقا ومولای زمان سایتون روی سر ملت ایران برقرار باشه و از نعمت وجودتون برخوردار باشیم.

 150. معین
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰

  ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند

 151. سحر
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸

  سلام رهبرعزیزم.من جوانی 24ساله هستم که درخانواده ای 6نفره زندگی میکنم.دوبرادر دارم که هردومهندس،خوددمم مهندس ولی هر3تامون بیکاریم،پدرم فرهنگی بازنشسته هست باحقوق ناچیزی،زندگی رابه سختی میگذرانیم،آیا رواست که مااین همه درس خونده ایم حالابایدبشینیم درخانه وبازهم پدرمان خرجمان رابدهددرحالی که بایستی الان مابه پدرمان کمک کنیم،همه افسردگی گرفته ایم،استعدادهایمان سرکوب شده اند،برادرهایم به خاطربیکاری نمیتوانند ازدواج کنند،آیاشمابه عنوان رهبرهیچ احساس مسولیتی نسبت به جوانان مملکتت ندارید…ماشمارادوست داریم..کشورمان راهم دوست داریم.شماهم مارو دوست داشته باشید

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۱/۰۸

   با سلام و احترام
   متاسفانه مشکلی در کشور ما وجود داره که جوانان ما فکر میکنند هر کاری در این کشور میشه باید توسط رهبر انجام بشه .
   وضعیت بیکاری که شما بهش اشاره کردید توسط دولت باید رفع بشه که مسئول کارهای اجرایی کشور است .
   رهبر معظم انقلاب چندین بار در این مورد به دولت و مسئولین هشدار دادند و از مسئولین خواستند که مشکل بیکاری رو حل کنند اما متاسفانه هنوز هم شاهد روند افزایش بیکاری هستیم .
   در سخنان رهبر معظم انقلاب در عید نوروز 1396 این مشکلات مطرح شد اما دولت و مسئولین کشور باید برای حل مشکل بیکاری آستین بالا بزنند .

 152. مرتضی
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶

  دوستت دارم آقا
  فدای بزرگیت بشم آقا
  برامون دعا کن آقا

  • محمد
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۲

   سه تا مهندس کنار هم و بیکار؟؟؟
   چرا؟
   چی یاد گرفتین؟
   چی خوندین؟
   چرا منتظرین ببرنتون سر کار؟
   چرا خودتون دست به کار نمیشید؟

 153. محمدرضا عبدالملکی
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸

  جانم فدااااااای رهبر

 154. جلال اسدی خلفه لو
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴

  جانم فدای رهبرم خامنه ای. اماده جان فشانیم ای رهبر عزیزم

 155. فاطمه سادات
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰

  یعنی عاشقشم دمش گرم که انقد باهال و با شخصیته

 156. جواد شادمهر
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰

  رهبر معظم چرا کسی نیست بدانددراین مملکت بیکاری اختلاس فساد وگرانی بیداد کرده تورا بخداوند احد واحدبداد این مردم برسید این مردم ارادتشون به مملکت وشما ثابت کردند ارداتمند/؟

 157. داریوش
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵

  سلام و درود خدا و امت مسلمان و کشورمان به آقا امام خامنه ایی پرچمدار اسلام و حامی مظلومین در منطقه ونوردیده همه ما جانم فدای رهبر

 158. جعفر
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵

  قربونت برم آقا، کی باشه که پرچم رو به امام زمان تحویل بدی آقا
  به حق محمد و آل محمد

 159. محمد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱

  جانم هـمه چیم فدای آقا

 160. سربازولایت
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹

  ماهمان نسل جوانیم که ثابت کردیم در ره عشق جگردارتر از صد مردیم/هر زمان بوی خمینی به سر افتد مارا دور سیدعلی خامنه ای میگردیم/لبیک یاعلی

 161. علی
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷

  جانم فدای رهبر. فدای نفس مسیحیای رهبر. رهبرساده زیست. باهوش. مهربان. خردمند. چقدر دشمن دارای اقا . دشمنانت همانند دشمنان علی و ال علی همواره ذلیل و خوار خواهند بود

 162. ایران پور
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷

  جانم فدای رهبر

 163. صنم
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶

  عشقم فقط سید علی

 164. صنم
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶

  خدا به حق پنج تن آل عبا سایه رهبر عزیزتر از جانم رو تا ظهور حضرت صاحب الزمان از سر ما کم نکنه،که خدایی نکرده اگه نباشن ایرانی هم وجود نخواهد داشت

 165. دلتنگ
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶

  جانم فدای رهبر
  به حق اسم اعظم تا ظهور آقا امام زمان سایتون بالای سر تمام ملت باشه
  برامون دعا کنید

 166. کیوان
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸

  اشک از چشمم جاری شد وقتی که بیشتر به عظمت و پاک زیستی رهبرم پی بردم . مولا و سرورم خدا سایه شما رو از سر ما لحظه ای کم نکنه . جانم فدای رهبرم .

 167. سعیدمنصوری
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷

  جانم فدای سیدعلی رهبرشجاع وعالم وعادل کشورم
  ارزویی ندارم جزسلامتی شما ای رهبرازاده

 168. Jalil
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴

  فدای آقا بشم با این ذریه پاکشون.خداهمشونوحفظ وتایید کنه زیرسایه امام زمان سالموسلامت باشن.

 169. جبار
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

  جانم فدایی رهبر

 170. بهاره کرمی
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

  باسلام خدمت مقام معظم رهبری .بااجازه وجودمقدس ایشان میخواستم کتابی دروصف اقا کتابی بنویسم متفاوت بابقیه .کتابی روان درقالب داستان متاسفانه اطلاعات ماجوانان دروصف این بزرگوارکم است وخیلیهااین مطالب رانمی دانند چگونه میتوانم اقدام کنم وکتابی بازبان روان وبه صورت داستان بااجازه وجودمقدسشان قلم بنگارم

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

   با سلام و احترام
   کار بسیار خوبی میکنید .
   میتونید با دفتر مقام معظم رهبری تماس بگیرید و همچنین به سایتشون مراجعه کنید که اطلاعات بسیاری از ایشون وجود داره .

 171. داود
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵

  انشا الله که خدا آقا رو برا مملکت ایران نگه داره

 172. رضایی
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

  جانم فدای رهبر بی ادعایم کاش همه تازه عروس وداماد ها کمی الگو بگیرند

  • رضایی
   ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

   من هم تاکید بر زندگی ساده دارم .احسنت اقای رضایی

 173. مهری
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱

  جانم فدای رهبرم التماس دعا آقا جان

 174. مهران ملوکی
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰

  سلام براستی که مطالب خوب و آموزنده ای بودانشااله سایه رهبر عزیزمان بر سر همه مسلمانان جهان همچنان باقی بماند.

 175. حانیه
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷

  سلام.
  در جواب آقای ‘مصطفی’ باید بگم که اگر هم چیزی پخش بشه هیچ کس در مورد این همه ساده زندگی کردن آقا قبول نمیکنه.من شخصا ایشون رو خیلی دوست دارم ولی بعضی اوقات مثل چندتا از مطالب بالا،دچار شک میشم.

 176. یعقوب معصومی کریمی
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵

  تربیت چنین فرزندانی تنها از چنین شجره طیبه ای ممکن است حتما مصلحتی وجود دارد که کمتر در صدا و سیما از چهره دلربای فرزندانشان بهره مند می شویم، از خداوند منان طول عمر این خانواده آسمانی را مسئلت دارم .
  التماس دعا

 177. زهره
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲

  دوستت دارم رهبرم جانم فدایت

 178. صادق پروینی
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰

  اللهم عجل لولیک الفرج و احفظ و انصر نایب المهدی امامنا خامنه ای . جانم . تنها فرزندم را فدای مقام عظمای ولایت میکنم

 179. سجاد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷

  حاضرم تمام زندگیم را بدم بتونم با آقام چند دقیقه ملاقات کنم.. لبیک یا خامنه‌ای

 180. سیداحمد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷

  سلام خدمت رهبر انقلاب اسلامی اقای مهربان ودلسوز عزیزمان اقاجان ما که حرفمون به جایی نمیرسه شما با این همه بزرگی وپاکی که دارین برای ملتی که دوستتون دارن دعا بفرمایید تا بلکه این عوامل به ظاهردوستارشماومردم دستشون از ازاروخیانت به کشورعزیزمان ایران کوتاه بشه. جانم فدای ایران

 181. هاشم
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶

  خالصانه به رهبرم عشق میورزم واز ته وجودم دوستش دارم حق نگهدارت. رهبر سرزمینم

  • سیاره
   ۱۳۹۵/۱۱/۱۵

   جانم فدایت رهبرم ………………وقتی بغض میکنی آ روزی مرگ میکنم……… ان شاءالله فرج نزدیک است

 182. سرباز ولایت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶

  لبیک یا ابن الحیدر

 183. مصطفی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵

  با سلام خدمت عزیزان چرا هیچ وقت در مورد خانواده مقام رهبری در صدا سیما برنامه ای پخش نکردید چرا ابهام های که در ذهن مردم هست با پخش برنامه خوب ساده بر طرف نکرده اید به نظر من خیلی خوب یک برنامه از زندگی رهبر ایران پخش کنید ممنون مصطفی از مشهد

 184. امیر ستوده
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵

  سلام آقا جان.حقا که شما همه زندگیتان علوی است.نامتان نام علی،عدل شما عدل علی و حتی شیوه زندگیتان همچون ابوتراب دور از تجملات..آقا ما شیفتگان ولایت وفادار به شمائیم و دلتنگیهایمان و حسرت رنگ و بوی امیرالمومنین علی ع را با دیدار شما و ولایتتان برطرف میکنیم

 185. نوکر حضرت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵

  جانم فدای رهبر

 186. مرتضی اکبری نژاد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵

  صادقانه و ازته دل دوستون دارم . فک کنم این جمله اولین جمله ایه که هرکسی که بخواد جمله ای واسه حضرت آقا بنویسه به زبونش بیاد چطور که دوست داشتن ائمه و معصومین قبل از تولد تو ذات و خون ماست دوست داشتن آقامون هم از همون دوست داشتنهاست این حرف رو از خیلی ها شنیدم که وقتی از نزدیک رهبرمون رو دیدن نتونستن جلوی اشکاشونو بگیرن منم خیلی دوست دارم این حس رو تجربه کنم . سلامت باشید سربلند انشالله.

 187. نادرنجفی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴

  تنهاکلمه ای که می توانم بگویم آقاجان دوست دارم فدایت بشم

 188. سعدی افخمی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳

  عشق می ورزم به رهبرعزیزم ماهم ساده زیستن راازامام خمینی یادگرفته ایم.

 189. مجتبی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳

  سلام آقا وسرور خوبم نوردیده ام من ارادت خاصی نسبت ب شما دارم و شبانه روز دعا گوی شما برای سلامتی وعمر روز افزون وباعزت برای شما هستم.باوجود اینکه یکبار درسفر استانی شما ب اصفهان شما سرور وآقایم وچهره نورانی وپر فضیلتتان رادیدم خیلی دلم میخواهد از نزدیک ملاقاتتان کنم ونصیحتها وراهنمایهای شما راسرلوحه ی زندگیم قرار دهم.ازخداوند متعال سلامتی وظهور امام زمان(عج)وشما رامسئلت دارم.ملتمس دعا.

 190. میرسالاری
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

  تنها چیزی ک بر زبانم می آید این است که آقا آرزوی قلبی م این است که شما را ببینم و جان من به فدای شما شود. شما محبوبترین فرد زندگی من هستید جانم ب قربان شما

 191. کریم
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

  بشدت لایک
  هرچی باشیم از هر قوم و قبیله ای
  بازهم هوادار ایشون هستیم
  بازهم باعث تاسفه که ایشون یار دیرین خودشان (آیت الله هاشمی رفسنجانی) رو از دست دادن
  و بهشون تسلیت می گم

 192. نیری
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

  جانم امام خامنه ای

 193. نیری
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

  سلام آقای خوبم همه ما سرباز شما هستیم و به شما و راهتان عشق می ورزیم فرزندانم فدای راه مقدستان خدایا از عمر ما بگیر و به عمر قلب تپنده جهان اسلام و ایران بیفزا آقا جان خیلی آرزو دارم از نزدیک زیارتون کنم برای ازدواج پاک و شغل آبرومند جوانان دعا بفرمایید.از خداوند سلامتی و ظهور امام عصر(عج) و شما و همه شیعیان را مسئلت دارم یا علی مدد ملتمس دعا

  • مصطفی
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

   سلام وعرض ادب حضور مولاومقتدایم بابی انت وامی ونفسی کاش میشد میدیدمتون.چشم پرگناهم نیست لایق دیدارتان.برای حقیرسراپاتقصیردعاکنید

 194. محمد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

  به به ،4 نور دیده و آقا زاده عزیز دل ما . خدا به حق پدر بزرگوارشون ، همه شون رو سالم و سرفراز نگه دارد . آمین .
  تاریخ تولد آقازاده های حضرت آقا رو نتونستم پیدا کنم اینجا ، اگر اطلاعی دارید بفرمایید .
  ممنون .

 195. محمد صادق هاشمی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

  آقا فدای غربت و مظلومیتت که مثل جد بزرگوارتان علی(ع) بی کسی

 196. FATEMEH
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

  جانم فدای رهبرم اقا انشاالله سالیان سال سایه ی پر مهرتان روی سر ما باشد خداوند رهبرم را پاینده و زنده نگاه دارد انشاالله خدایا مرا از دیدار رهبرم تا وقتی که زنده ام بی بهره مگذار

 197. FATEMEH
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

  جانم فدای رهبرم اقا انشاالله سالیان سال سایه ی پر مهرتان روی سر ما باشد خداوند رهبرم را پاینده و زنده نگاه دارد انشاالله

 198. fatemeh
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

  سلام . آقای مهربان ما دوستت داریم
  جانم را در راه و هدف شما میدهیم
  ای خدا لعنت کنه کسایی رو که هیچ اطلاعاتی از شما زندگی شما ندارن و شایع برای شما درست میکنن دوستت دارم رهبرم

 199. میلاد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

  جانم فدای رهبر عاشقتونم اقا

 200. میلاد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

  جانم فدای رهبر

 201. مهشید
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

  آرزومه یه بار هم شده رهبر رو از نزدیک ببینم
  فدائیان رهبریم

 202. منصور خوشنام
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

  جانم فدای رهبر عزیزم عاشقانه دوسش دارم ،به عنوان عضو کوچکی از ارتش سرافراز ایران منتظر یک اشاره ام که جان ناقابلمو فدای رهبر و کشور عزیزم ایران کنم ،آرزومه یک بار از نزدیک ایشون و زیارت کنم و دستشو ببوسم و ی دل سیر گریه کنم چند باری ایشون و بخواب دیدم انشاا… که اون روز هر چی زودتر برسه هر چند امید چندانی ندارم.

 203. ب.ر
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

  آقا فقط باش که اگر نباشی ما هم نیستیم

 204. سیده زهراموسوی
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

  سلام آقا…منم مثل خیلی از جوونای دیگه هوای دیدنتون رودارم، اما میدونم که الان فرمان بردن از فرمایشات شماوپشتیبانی وحمایت ازشما وچشم دوختن به آنچه از دهان شما بیرون می آید، مهم تراست.
  ازشما میخواهم برای ما جوانان بسیار دعا کنید،

 205. لیلا
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

  رهبر عزیزم بی نهایت دوستتان دارم هر وقت چهره نورانی شمارا در تلویزیون می بینیم بی اختیار اشک هایم سرازیر می شود ای کاش من از نزدیک شمارا زیارت می کردم آرزوی من دیدن شماست نمی دانم چطور این محقق می شود که روزی شمارا از نزدیک ببینم

 206. سینا
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

  جانم فدای رهبر عزیزمون

 207. علیرضا
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

  خدا لعنت کنه دشمنان را که شایعات درست می کنن

 208. ابراهیم
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶

  من عاشقانه رهبر عزیزم را دوست دارم و آرزو دارم ایشان را از نزدیک زیارت کنم البته تو یه سایتی ثبت نام کردیم اگه خدا بخواهد این افتخار نصیبمان می شود.
  آرزوی دیگر این بنده حقیر فرج آقایم هست.
  یا علی

 209. حمید رضا
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵

  جانم فدای رهبر پای رهبر عزیزم رو می بوسم.

 210. فهیمه
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲

  درود بر رهبر عزیزمان.اقای خامنه ای.دوستت دارم رهبر مهربانم

 211. مجتبی محمودابادی
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰

  جانم فدای رهبر از شما امر از ما اطاعت

 212. مجتبی محمودابادی
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰

  جانم فدای رهبر

 213. خلیل سحاب گلشنی
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶

  خلیل سحاب گلشنی جان فدای رهبر جوانان ایران زمین تا نفس داریم پشتت هستیم

 214. محمد رضا
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳

  سلام . شایعه پراکنی ها خیلی ضربه میزنه .
  لطف کنید از آبرو و آبرو ریزی وقتی صحبت به میان بیاورید که اطمینان کامل به کلام خود داشته باشید.
  همیشه در راه حق بصیر باشید .
  خدا پشت و پناهه همه ی کسانی باشد که در راه دین مخلص هستند . یاعلی

 215. حسن
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱

  سید علی لب تر کند جان را فدایش میکنیم

 216. کتایون بهرامی
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۷

  رهبر عزیزتر از جان گاهی که حرفهای باطل که راجع به شما میشنوم قلبم پاره پاره می شود بدخواهانتان نابود گردند همیشه شما را قبول داشته و میدانم از چه گوهری در این زمانه صحبت میکنم در رکابتانیم تا ظهورهمیشه سر نماز دعایتان میکنم سایه تان تا ابد بر سر ما

 217. مکالمه عربی
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱

  خدا حفظشان کند.

 218. سجاد ز
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸

  رهبرا از تو به یک اشاره
  ازما به سر بریدن

 219. سیروان صفوتی
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶

  سلام آقا جان هبزرگترین آرزوم دیدن شما از نزدیکه اینشاالله که بتونم به آرزوم برسم

 220. بنده خدا
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶

  خدایا این پرچم دار اسلام رو در پناه خود حفظ کن و یاریش نما تا این امانت عظیم رو بدست مبارک منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) برساند و به ما بصیرت و توفیق حمایتش را عطا فرما.

  • سیده زهراموسوی
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

   انشاء الله

 221. سجاد
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶

  آقا سلام. دوست داشتم باشماصحبت کنم. خدا حفظت کنه.

 222. sina
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶

  جانم فدای ایران و آریایی و کوروش بزرگ که آبروی ایرانو نبردن

 223. احمدرضا
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵

  جانم فدای رهبر.ازطرف یک سربازارتشی.شب ها با یاد شما و بیادشما می خوابیم.

 224. رسولی
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳

  رهبرا لله سید و سالاری، فدای رهبر

 225. محمد جواد
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۲

  سلام و عرض ادب خدمت رهبرم مولایم امیدم تمام هستیم
  آقا جان نمیدونم چی بنویسم ….فقط میگم تمام جان ناقابلم و تمام اعضا و جوارح ام فدای یک تار موی شما آقا جان….تو این دنیا که مطمعنا قابل نیستم و شرایطش رو ندارم زیارتون کنم …از خدا میخام فقط یه بار هم که شده …

 226. علی
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱

  با سلام و آرزوی سلامتی شما از درگاه حق رهبرم بزرگم کاش تمام ما مردم ایران قدر پدرمان را می دانستیم کاش ذره ای از منش. بزرگی .عشقی که به ما مردمتان دارید را خدا به ما هم اعطا بفرماید به امید سلامتی روز افزون شما

 227. علیرضا خزئلی
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۹

  جانم فدای رهبر ان روز بیاد بشم مدافع بی بی دو عالم یا زینب

 228. حامد
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸

  درود بر رهبر فرزانه ولی امرمسلمین …کی میشه ازنزدیک خدمتون باشم..جانم به فدایت اقا

 229. فاطمه صاحب زاده
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴

  سلام رهبرم.تنها چیزی که دارم بگم اینکه آرزوی سلامتی براتون دارم.واینکه بابت امنیتی که توی کشورم ایران دارم رو مدیون شما هستم.مرسی.

 230. علی
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۱

  جان بی مقدارم فدات آقا جان

 231. علیرضا عزیزی
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

  انشالله همیشه روی پا ودر صحت وسلامت بسر ببرید تا سایه بابرکت عمرتان بالای سر کل ملت ایران افراشته دشمنان جرات چپ نگاه کردن به کشور عزیزمان رانداشته باشند خدایا خدایا ازعمر ما بکاهو به رهبر افزا

 232. محمدحسین جعفری
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۲

  عشق فقط سید علی

 233. hey dari
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸

  باسلام خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرزوی صحت و سلامت ایشان واقعا در این دوره و زمانه نمونه ی ایشان در هیچ کجای دنیا وجود ندارد انشاالله که سایه شما بالای سر ملت و مردم مسلمان ایران وجهان باشد تا سکان این انقلاب را به دست آقا امام زمان (عج) بدهد… من وقتی عکس ایشان را می بیینم واقعا شاد ومسرور میشم خدا ایشان را برای ما حفظ کند و ……………………

 234. بهزاد فتاحی
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵

  آقا جان خااااااااااااااااااااااااااااااک بر سر تمام بد خواهات خودم جونمو میدم برات کاش ی روزی ببینمت سید ما و خنده رو لبت باشه ببینم بهشت ما خنده های شماست همین تا جون دارم فداییتم بمیرم تو راه شما و جدتون حسن و حسین

 235. سید اسما میری اهنگری
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳

  جانم فدای شما اقایم بزرگوارم عاشقتانم و هر روز به سخنان شما گوش میدهم و ارزوی دیدار شما را دارم خیلی دوست دارم یکبار دست مقدستان را بر روی سرم بکشید به امید روزی….. سید اسما میری اهنگری 14 ساله از کرج

 236. مجتبی
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲

  سلام بر رهبر بزرگوارم.در زندگی آرزومه یک بار از نزدیک شما رو ببینم.در خواب یکبار به این آرزو رسیدم کاش این خواب تعبیر شود.لبیک یا سید علی

 237. بهزاد
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱

  سلام بر آقای خامنه ایی ؟دوست داشتنی!خیلی مخلصیم،آرزومه یه بار از نزدیک ببینمت…

 238. حامد
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵

  رهبرم جانم فدایت

 239. فاطمه محسنی
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴

  آقا جان انشالله سایتون از سر خانواده و ملت ایران به کوری چشم دشمنان اسلام و ایران کم نشه همیشه سلامت و سرحال در کنار خانواده محترم و مردم ایران باشید

 240. سعید
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲

  جانم فدای رهبر

  • حامد
   ۱۳۹۵/۰۸/۰۵

   رهبر ما عزیز ما جانم فدای رهبر

 241. محمدرضا سبزواری جوزانی
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

  سید علی لب تر کند جان را فدایش می کنم

  به عنوان کوچک ترین عضو بسیج فدایی رهبر معظم و خانواده مومن ایشان هستم.

 242. مهران کریم خانی
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۸

  رهبر عزیزم خداوند سایه تو را از سر ماکم نکند.رهبرم عاشق آن جمال زیبای شما هستم.انشاالله سلامت باشید تا با همه ی منافقین داخلی و دشمنان خارجی مبارزه کنید.

 243. fahimeh
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶

  رهبر مهربانم امیدوارم سایه تان بالای سر ما باشد و دشمن نتواند نگاه بدی به ما بکند…آقا خیلی دوست دارم ببینمتون..خیلی روزا از اینکه لیاقت ندارم ببینمتون گریه میکنم الانم اشکام سرازیر میشه تنها لیاقتم اینه که چشمانی دارم که از تلویزیون شما رو ببینم ،،،گاهی میدیدم نخبگان به دیدار شما می آیند و دوست داشتم منم درسم رو بخونم و نخبه بشم ،درسمو خوندم و استعداد درخشان دانشگاه شدم و بدون کنکور رفتم ارشد و نخبگان ثبتنام کردم ،،خیلی دوست دارم ببینمتون ،،ای کاش تا شما رو ندیدم از دنیا نرم،،،خیلی دوستون دارم آقا،عکساتونو که نگاه میکنم از شوق گریه میکنم،آقا جان ان شالله سلامت باشید…

 244. mostafa
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶

  یحفظک ربی

 245. حسن عبد اله ابادی
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۳

  واقعا وقتی میبینم رهبر ما اینگونه با اقای دکتر حداد حرف میزنن و اتمام حجت میکنن که خیال نکنند وضع مالی ایشان و فرزندان برومندشان چه و چنان است ،بخدا از خودم خجالت میکشم که گاهی اوقات شکایت میکنم که چرا من ماشین و خونه ی انچنانی ندارم.رهبر عزیزم مرا ببخشید

 246. امیر
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۰

  چی میشد من پسررهبر میشدم یا نوه ایشون همیشه بغل ایشون بودم و فیض میبردم خسته شدیم ازبس سخنرانی ایشون رو از صفحه تلویزیون دیدیم کاش خداقسمت کنه همیشه با ایشون در ارتباط باشیم یا حداقل ی بار ایشان را نزدیک ملاقات کنیم یعنی میشه؟یا این ارزومون هم ب گور میره هعی

 247. علیرضا امینی
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸

  سلام آقا اسم منم علیه تاقیامت باهاتیم انشاالله همه کشورهای متفق را نابود کنیم عشق فقط عشق علی رهبر فقط سید علی یاعلی مولا

 248. علی
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۶

  سلام خدمت مسئولین و سلامی گرم خدمت رهبر پاینده . اسمم علی است اسم اقا هم علی است من کجا و اقا کجا اقا تو رو به مولا مون علی «ع» ارزو دارم شما رو ببینم و خدا رو قسم میدم به مولا که بتونم شما رو از نزدیک ببینم.

 249. ایرانی
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۵

  خیلی جالبه که هیچ کامنت مخالفی وجود نداره . مخالف که هیچ حتا ممتنع هم نیست. همه فدایی ان. اگر واقعا جامعه ما اینقدر یکپارچه است باید خدا رو شکر کنیم.

 250. مهدی
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۵

  سلام آقا. همین و بس

 251. دانیال
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴

  اقا سایه ات همیشه بر سرما و این کشور و نظام مستدام به امید روزی که شما رو از نزدیک زیارت کنم

 252. مجید
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱

  سلام خدا به شما آقا
  تنها آرزوی من دیدار روی مبارک و نورانی شما از نزدیک هست/امیدوارم حسرت به دل نمیرم/تا جان در بدن دارم فدایی شما خواهم بود
  آقا برای ما گناهکاران در نماز شبهاتون دعا کن
  یا علی مدد

 253. هومن
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱

  سلام ممنون از سایت زیبای شما مطالب خیلی اموزنده هست.

 254. هادی
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۱

  با سلام و ارادت . جانم فدایت . ارزوی دیدار از نزدیک شما را دارم .

 255. جهاد
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵

  آقاجان ما از بطن مادر با شما و جد شما بیعت کردیم کوفی و کوفی تبار هم نیستیم بیعت بشکنیم هر کس هر چه دوست داره بذارید بگه ما به شما ایمان داریم

 256. محمد
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲

  ممنون از سایت خوبتون

 257. سید جواد خدیوی مداح
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲

  دوست دارم سید علی جان.مراقب خودت باش

 258. ارش
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳

  جانم فدای رهبر

 259. سید احمد
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۱

  ایشالا تنشون سلامت باشه

 260. سید احمد
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۱

  سلام خدمت اقا من میخواستم که از اقا خامنه ای بخاطر طرز تفکر اشتباه نسبت به ایشون حلالیت بطلبم کاش همه مسئولان ما زندگیشان و ساده زیستیشون مثل رهبر بود

 261. eli
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۵

  حضرت اقا.ارزو دارم یک بار ببینمت.خسته شدم انقد از تلویزیون تماشایت کردم.عاشقتم یک روز اگر از عمرم باقی مانده باشد برای دیدار شما تلاش میکنمِ.جانم فدایت.لبیک یا خامنه ای?

 262. سید رضا حسینی
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳

  عزیزدلم ، قربونت برم ، چه بگن فرزندان عزیز شما چه کاره هستند چه نگویند ، فدایی شماهستیم ، یعنی فدایی علی زمان هستیم ، ازهمان اول بوده ایم ، ودعاکنید تاآخرباشیم ، واقعا می ترسیم چون تاآخرماندن مهم است ، اگرملت عزیزوغیورما فکرکنند که چرا ، جزتعداد محدودی ازلشکرجمع شده مسلم ابن عقیل درکوفه که کم هم نبودند ، همه رفتند ومنجربه تسلط عبیدا… ونهایتا بالارفتن راس مبارک امام مظلوم مان شد . دراین دنیای پراز فتنه که شرایط فتنه گری وامکانات فتنه پراکنی قابل مقایسه باآن زمان نیست ، که حتما فکر کرده اند ، فکر می کنند و… که اینطور همیشه باصلابت ایستاده اند چه در زمان امام (ر ه )و چه درزمان زعامت وامامت رهبرمعززومعظم انقلاب ، یکمی بصیرت بیشتر می خواهیم درانتخاب مسئولین و… ضمنا بنده کارمند ساده ای از دیار گرم وشرجی جنوب این دیارم

 263. میثم روسی
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

  با سلام
  جانم فدای رهبر عزیزم
  اقا جان امید است این پیام من به عنوان یک ذره از دریای ایران اسلامی به گوشتان برسد…
  اقا جان هم خودم هم خانم بنده مشتاق دیدار شما هستیم و کاش زودتر میشد باشما دیداری کردو این ارزو رو به گور نبریم…من خودم اوایل زیاد برام فرقی نداشت اما بعد ازدواج با همسرم که طلبه می باشند صادقانه شیفته شما و اخلاق و…شما شدم…به امید روزی که چشمانمان به جمال نورانیت چهره شما روشن شود…الهی امین

 264. اسماعیل ضرونی
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰

  جانم فدای رهبر .بزرگترین آرزوم تو دنیا اینه ک رهبرعزیزمو از نزدیک ببینم

 265. سید ابوطالب
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶

  برا سلامتی رهبر عزیزم صلوات.فدای رهبر عزیزم بشم

 266. مجيد
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹

  جانم وهرچه دارم فداى رهبرم وپدرمهربانم….
  حسرتم دیدن جمال نورانى امام خامنه ایست ولی افسوس درحسرتش باید بسوزم
  صلوات برمحمدوآل محمد وبرای سلامتی امام خامنه ای

 267. امیرمحمد محمدی از شهرستان آمل حوزه بدر
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹

  جانم فدای اسلام انشالا سلامت باشید تا ما بسیجی ها هستیم کسی اجازه ی تجاوز ب کشورمان راندارد جانم فدای ایران

 268. محمدعساکره ازخوزستان
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴

  سلام احسنت به شماکه به این نکته اشاره فرمودیدکه آقایک همسرگرامی دارندواقعا اززندگی فرزندان امام خوشم آمده امیدوارم که الگوی تمام جوانان جامعه باسند

 269. مهسا
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴

  سلام.آرزو دارم همیشه تنتون سالم باشه آقا.. بزرگترین آرزوم اینه که یه روز آقا رو از نزدیک ببینم و ازش یه چیزی بخام… ولی میدونم این آرزو هیچ وقت برآورده نمیشه. چون من کجا و آقا کجا…

 270. حمید
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳

  با سلام به آقا امام زمان و جانشین بر حق ایشان آقام سید علی بنده با مطالعه مطالب بالا ارادتم به این خانواده 100 برابر شد فقط کافیه آقا اجازه بده تا جونمو فداش کنم.

 271. عباس ابوالفتحی
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۹

  باسلام
  زنده بادرهبروسروروامامم سیدعلی
  پاینده بادسیدعلی
  جانم فدای سیدعلی
  سلام خداواولیاء خدابر بنده ی مطیع خداسیدعلی
  سیدفقط سیدعلی…

 272. محبوبه
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۹

  جانم فدای رهبری که انشالله با دستان مبارکش پرچم اسلام رو به دست مولایمان صاحب الزمان میدهد

 273. محمدرضا
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۲

  سلام
  چرا این اطلاعات رسانه ای نمیشه تا مردم به خصوص جوانان مطلع شوند و دست دشمن کوتاه بشه.

 274. مهدی
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۱

  خداوند همه آنها را برای اسلام حفظ نماید . خونی که در رگ ماست ، هدیه به رهبر ماست .

 275. زمانی
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵

  امیدوارم کسانی که پشت سر اقا حرفهای بیخود میزنند چشماشونو باز کنند وحقایق را که قابل دسترسی هم هستند ببینند.

 276. توکلی
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵

  با سلام ، ای کاش تمام مسئولین چشمهایشان را باز می کردند وازخوابی که خود را به آن زده اند بیدار می شدند که انهم کسی که خواب است بیدار کردنش آسان وکسی که خود را به خواب زده مشکل(محال) است می دیدند تربیت فرزند یعنی این نه انکه اگر تمام ایران هم داشته باشند که بیشترش هم را دارند سیر نمی شوند ویاد بگیرند مبارزه برای آرمان باید دائمی باشد نه مقطعی تا به موقعیت رسیدند جا شاهزادگان را بگیرند که حالا گرفتند.جانم فدای رهبرو درود بر چنین فرزندانی که آبروی رهبر اسلام وایران را حفظ کردند نه برای دنیا دست به هر کاری حتی نشست با فرقه نجس بهائیت زدند.

 277. محمد بهبودی
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۱

  سلام من محل کارم سه راه جمهوری دوست دارم یه بار ایشان رو از نزدیک ببینم تا اینهایی رو که نوشتی خودم ببینم این ارزوی قلبی من هست مرسی
  به امید دیدار

 278. ابوالفضل
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۱

  سلام
  سرور مایی آقا
  آرزوی دیدارتون از نزدیک رو داریم.سایتون همیشه رو سر ملت مصمم ایران.
  یا علی (ع)

 279. حسین
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۹

  قربون همشون برم

 280. سپیده صالحی
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۴

  انشاا…که همیشه حضرت آقا سلامتی داشته باشند و سایه ی ایشان ازسرملت ایران کم نشود.همگی باید ساده زیستی را ازین خانواده یاد بگیریم.درود بر سید علی خامنه ای و خانواده ی ایشان

 281. نوکرآقا
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

  اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه ای

 282. ه.ر
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

  سلام
  تشکر میکنم بخاطر اطلاعاتی که دادین
  ای کاش مستندی از زندگی آقا خامنه ای در رسانه عمومی پخش میکردین تا یکسری از شبهاتی که متاسفانه پیش آمده برطرف شود
  واقعا متاسفم برای کسانی که وقتشون رو صرف شایعات مکنند
  برای رهبر عزیزمون
  آرزوی سلامتی مکنم

 283. ه.ر
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

  سلام
  ممنون بخاطر اطلاعاتی که دادین
  ای کاش مستندی از زندگی حضرت آقا در رسانه عمومی پخش میکردین، تا یکسری از شبهات که متاسفانه پیش آمده برطرف میشد.
  ما برای سلامتیشان دعا میکنیم.

 284. بامرام
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵

  دعا میکنم از صمیم قلب برای طول عمر آقا

 285. جواد سعیدی فر
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷

  تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) و سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری و خانواده عزیز و پاک ایشان صلوات
  خداوند متعال سایه رهبرمان را از سرمان کم نکرده و این نعمت پر برکت و خاندان مطهرشان را برایمان حفظ بفرمایند
  الهی آمین

 286. علیرضا
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۴

  باسلام و تشکر از این اطلاع رسانی تون،، میخواستم برا اون دسته از افرادی که پشت سر خود حضرت آقا وفرزندان ایشان کم لطفی میکنند عرض کنم که هنوز هستند کسانی که پشت سر امیرالمؤمنین هم کم لطفی میکنند

  • حمیدرضا
   ۱۳۹۵/۰۷/۲۱

   مردی عاقل .با هوش .مقتدر .او را هم اندازه پدر دوست دارم

 287. حسن
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۵

  ممنون که اینارو گذاشتید..و واقعا برای یک سری ها که به رهبرمون توهین میکنن متاسفم…اگه ایشون نبودن معلوم نبود چی سرمون میومد….درود بر سید علی

 288. شهریار جلیلیان
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱

  با عرض سلام و احترام:
  مردم عزیز و مسلمان ایران اسلامی، ساده زیستی را از رهبر خردمند و فرزانه تان یاد بگیرید و اینقدر به دنبال چشم و همچشمی نباشید، که به حق سیرت ایشان تداعی کننده حرکت انبیاء ست.

 289. سید مجتبی حسینی
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۹

  الهم حفظ امامنا الخامنه ای

 290. باقر
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

  به نظر من همه این عزیزان هم بایدبا اجازه آقا در امور کشور فعالیت کنند وتسلیم شایعه ها نشوند.

 291. سیدعلیرضا رضائی
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۱

  بسمه تعالی
  باسلام
  خداوندحفظشان کندبسلامتی خانوادگی انشاء اله

 292. سیامک طالقانی
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۷

  با سلام ودرود فراوان بر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای که جان ناقابلم فدای ایشان باد.امیدوارم با وجود پر برکت ایشان تمام مشکلات حل شود.واز ساده زیستی ایشان درس بگیریم.ارادتمند سیامک طالقانی

 293. سید مهدی
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۰

  با سلام و خسته نباشید
  اطلاعات جالبی بود ولی یک تهمت به امام عزیز زده شده است . امام هیچگاه به فرزندانش توصیه نکرد از وارد شدن به سیاست خودداری کنند . حتج احمد آقا در زمان امام نماینده خبرگان بود و همیشه نماینده امام در مسایل مختلف سیاسی بود و اخیرا نیز بیت حضرت امام به این تهمت جواب داده اند .
  درخصوص حضرت آقا اطلاع ندارم که چنین توصیه ایی کرده باشند . موفق باشید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۰

   با سلام و احترام
   با تشکر از شما باید عرض کنیم جمله به کار رفته در متن این مطلب تهمت نیست . همانطور که سید حسن خمینی نوه امام خمینی هم فرموده اند : امام به ابوی ما وصیت کردند که «نمی گویم در جمهوری اسلامی کاری را قبول نکن، اگر لازم شد همه کار بکن و هر مسئولیتی را قبول کن؛ اما اگر دیگران هستند بگذار آنها انجام دهند».
   منظور سعی امام خمینی و حضرت آیت الله سید علی خامنه ای سعی بر عدم دخالت فرزندان در سیاست و اللخصوص اقتصاد هست و در مطلب هم گفته شده که فرزندان در اقتصاد دخالت نمیکنند اما سیاست در صورت لازم هستند .

 294. زهرا
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴

  سلام
  خسته نباشید
  چرا تیتر زدید همسرانشان؟؟؟؟
  رهبری فقط یک همسر دارند
  لطفا تصحیح کنید
  این کار شایعه پراکنیه
  لطفا مردم رو به غلط نندازید…

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۱۵

   با سلام و احترام
   منظور از همسرانشان ، همسران فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای هست نه همسر خود رهبر معظم انقلاب .
   مطلب در مورد فرزندان ایشون هست و عنوان درست هست .

  • محمد
   ۱۳۹۵/۰۳/۰۷

   ,سلام وعرض ادب,منظورهمسران پسرهای مقام معظم رهبری هست ,نه اینکه آقا چند همسر داشته باشند

  • VAHEED
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۳

   کاملا بجا فرمودید تشکر