خانه » بیوگرافی » بزرگان و مشاهیر » معرفی فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای و همسرانشان + عکس
معرفی فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای و همسرانشان + عکس

معرفی فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای و همسرانشان + عکس

معرفی فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای و همسرانشان بیوگرافی خلاصه از زندگی فرزندان رهبر معظم انقلاب آیت الله سید علی خامنه ای و معرفی همسران فرزندان رهبر ایران

با توجه به علاقه مردم به شناخت بیشتر خانواده رهبر معظم انقلاب آیت الله سید علی خامنه ای و ابهاماتی که دشمنان رهبر ایران برای خانواده ایشان ایجاد کرده اند تصمیم بر آن گرفتیم تا با معرفی خلاصه از زندگی پسران رهبر ایران سید علی خامنه ای و دختران آیت الله سید علی خامنه ای و همچنین معرفی همسران فرزندان رهبر معظم انقلاب اطلاعات عموم مردم ایران را در مورد خانواده رهبر بزرگ اسلام بالا برده و توطئه دشمنان را خنثی کنیم .

پسران آیت الله سید علی خامنه ای

پسران آیت الله سید علی خامنه ای

در بین فرزندان رهبر معظم انقلاب، حجت الاسلام سیدمسعود خامنه‌ای، بیشترین اهتمام را به جمع‌آوری خاطرات پدر داشته اند و به و اداره دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب مشغول است و عمده تصاویر منتشره از فرزندان رهبر انقلاب متمرکز بر این فرزند رهبری است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی، از معدود چهره‌های تاریخ معاصر جهان است که فرزندانشان نقش حداقلی نیز در اثرگذاری بر قدرت حاکم ندارند؛ اما از فرزندان سکان‌دار انقلاب اسلامی ایران چه می‌دانیم و ایشان اکنون در چه موقعیتی هستند و چه نقش‌هایی بر عهده دارند؟

یکی از مباحثی که برای عموم مردم اهمیت و جذابیت دارد، خانواده حضرت آیت الله خامنه‌ای است. رهبر معظم انقلاب دارای شش فرزند هستند. نام خانوادگی همسر ایشان «خجسته» است.

 نام دخترانشان بشری خامنه ای و هدی خامنه ای ، نام فرندان پسرشان سید مصطفی خامنه ای ، سید مجتبی خامنه ای ، سید مسعود خامنه ای و سید میثم خامنه ای است. دو تن از فرزندان پسر ایشان هشت سال در جبهه‌های جنگ ایران و عراق حضور داشتند.

شهید سردار نورعلی شوشتری از فرماندهان جنگی ایران دربارهٔ حضور وی گفته‌  بود: «… به دفعات در جبهه نبرد حاضر شدند و در عملیات های مختلف شرکت کردند؛ مثلاً یک شب در عملیات «بیت‌المقدس ۳» بود که دیدیم «آقا سید مجتبی» با پسر آقای هاشمی رفسنجانی، آن جا ظاهر شدند.

 اما در هنگامی که من مشغول صحبت با بی‌سیم و انجام کارهای دیگر بودم، با فرزند آقای هاشمی راه افتادند به طرف خط، من هر چه کردم نتوانستم آنها را نگه دارم و رفتند.

 بعد با فرمانده لشگرشان تماس گرفتم و گفتم: اینها دارند می‌آیند مواظب باش که در خط شکنی شرکت نکنند.

روز بعد که به منطقه رفتم، دیدم اینها روی ارتفاعات «قَشَن» جایی که در نوک نقطه دفاعی قرار داشت و در محلی که واقعاً هم تخلیه مجروح از آن جا سخت بود و هم رساندن مهمات و آذوقه خیلی مشکل بود».

یکی از دختران ایشان همسر فرزند آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبری است که ضمن آراستگی به لباس شریف روحانیت و علم دین در دانشگاه های کشور نیز به تدریس متون حقوقی به زبان فرانسه اشتغال دارند و دختر دیگر ایشان، همسر فرزند آیت الله باقری کنی از علمای تهران است.

سید مصطفی خامنه‌ای ، فرزند بزرگ ایشان با دختر آیت‌الله خوشوقت ازدواج کرده ‌است. سید مجتبی خامنه‌ای داماد دکتر غلامعلی حداد عادل است. سید مسعود خامنه‌ای نیز با فرزند آیت‌الله خرازی و خواهر صادق خرازی ازدواج کرده ‌است. سیدمیثم خامنه‌ای کوچکترین فرزند ایشان نیز به ازدواج دختر آقای لولاچیان از بازاریان متدین در آمده است.

مقام معظم رهبری همچون امام راحل فرزندان خود را از فعالیت‌های سیاسی و اقتصادی مبرا داشته و به ایشان توصیه کرده‌اند، در کارهای اقتصادی وارد نشوند و ایشان نیز همواره تابع نظر پدر خویش بوده‌اند.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مروی معاون ارتباطات حوزه ای دفتر مقام رهبر معظم انقلاب در این رابطه می گوید: «ایشان چهار فرزند پسر دارند که هر چهار نفر، طلبه‌ و معمم هستند و حقیقتاً هم درس می‌خوانند.

خوب هم درس می‌خوانند. من با اینها مأنوسم، این توفیق را دارم. اُنسی دارم، نشست داریم، گعده داریم، صحبت می‌کنیم. یک بار ندیده‌ام که اینها راجع به پولی، امکاناتی و چیزهای از این قبیل صحبت بکنند. گویی افرادی معمولی هستند و پدرشان هم یک فرد معمولی است».

سید مصطفی خامنه ای

سید مصطفی خامنه ای

همسر سید مصطفی خامنه ای دختر آیت الله خوشوقت می باشد .
وی درباره زندگی حجت الاسلام مصطفی خامنه ای خاطره ای نقل می کند و می گوید: «آقا مصطفی‌ آقازاده بزرگ آقا‌ همان سال اول ازدواجشان که طلبه‌ قم بودند،‌ خانه‌ای اجاره کرده و مستأجر بودند – الان هم مستأجرند ـ ما را یک روز برای ناهار دعوت کردند. ما رفتیم منزل ایشان.

یک سال از ازدواج ایشان نگذشته بود، ماه‌های اول ازدواج ایشان بود. ما هم یک گلدان معمولی خریدیم و رفتیم که دست خالی نرویم.

من واقعاً‌ تعجب کردم که آیا این خانه، خانه‌ یک تازه‌داماد است؟! حالا نه خانه‌ فرزند رهبر انقلاب و مقام اول کشور، حتّی خانه‌ یک تازه‌داماد هم این نیست. یعنی یک خانه‌ تازه‌داماد، بالاخره یک زرق و برقی دارد؛ تا مدتها این زرق و برق خانه‌ تازه‌داماد و خانه‌ تازه عروس، هست.

 من در خانه‌ اینها، واقعاً همان زرق و برق معمولی یک تازه‌داماد و یک تازه عروس را ندیدم. بسیار زندگی معمولی، دوتا فرش ماشینی، آن هم نه سه‌ در چهار‌ چون من دقت داشتم به این چیزها. دور و بر خودم را نگاه می‌کردم.

حواسم بود و تا آنجا که می‌توانستم، رصد می‌کردم اوضاع و احوال خانه را‌. دو تا فرش شش متری انداخته بودند، دور خانه هم موکت بود و دو‌ سه تا پشتی ابری معمولی، نه مبلمانی، نه زرق و برقی! زندگی ساده و خوبی در آقازاده‌های ایشان سراغ داریم».

وی می گوید: «آقازاده‌ها در دفتر مسئولیتی ندارند. فقط در نشر آثار همکاری دارند، والاّ هیچ یک از آقازاده‌ها مسئولیتی ندارند. جایی هم مشغول نیستند.

ممحّض در درس و کار طلبگی هستند درس می‌خوانند و انصافاً هم درسشان خیلی خوب است. خیلی خوب پیشرفت کرده‌اند. خود آقا مصطفی که الان سطوح عالیه را در قم تدریس می‌کنند. ایشان مکاسب و کفایه در قم تدریس می‌کنند.

سید مجتبی خامنه ای

سید مجتبی خامنه ای

همسر سید مجتبی خامنه ای دختر غلامعلی حداد عادل می باشد .
غلامعلی حدادعادل درباره نحوه شکل گرفتن وصلت دخترش با حجت الاسلام سیدمجتبی خامنه‌ای می گوید: «سال 77، خانمی به خانه ما زنگ زده و گفته بود که می خواهیم برای خواستگاری خدمت برسیم. خانم ما گفته بود دختر ما در حال حاضر سال چهارم دبیرستان است و می خواهد ادامه تحصیل دهد.

ایشان دوباره پرسیده بودند اگر امکان دارد ما بیاییم دخترخانم را ببینیم تا بعد. اما خانم ما قبول نکرده بودند. بعد خانم ما از ایشان پرسیده بودند اصلاً شما خودتان را معرفی کنید. و ایشان هم گفته بودند؛ من خانم مقام معظم رهبری هستم.

خانم ما از هول و هراس دوباره سلام علیک کرده بود و گفته بود؛ ما تا حالا به همه پاسخ رد داده ایم. اما شما صبر کنید با آقای دکتر صحبت کنم، بعد شما را خبر می کنم.

بعد از صحبت با من قرار بر این شد که آنها بیایند و دخترمان را در مدرسه ببینند که هم دخترمان متوجه نشود و هم اینکه اگر آنها نپسندیدند، لطمه‌ای به دختر ما نخورد.

 طبق هماهنگی قبلی، خانم آقا آمدند و در دفتر مدرسه او را دیدند و رفتند. چند روز گذشت و من برای کاری خدمت آقا رفتم. آقا فرمودند؛ خانم استخاره کرده اند، جوابش خوب نبوده است».

حداد عادل ادامه می دهد: «بعد از چند روز خدمت آقا رفتیم. آقا فرمودند؛ آقای دکتر، داریم خویش و قوم می شویم. گفتم؛ چطور؟ گفتند؛ خانواده آمدند و پسندیدند و در گفت وگو هم به نتیجه کامل رسیده اند، نظر شما چیست؟ گفتم؛ آقا، اختیار ما دست شماست».

او ادامه می دهد: «آقا فرمودند که، شما، دکتر و استاد دانشگاهید و خانم تان هم همین طور. وضع زندگی شما مناسب است، اما زندگی من این طور نیست. اگر بخواهم تمام زندگی ام را بار کنم، غیر از کتاب هایم یک وانت بار می شود. اینجا هم دو اتاق اندرون و یک اتاق بیرونی است که آقایان و مسوولان در آنجا با من دیدار می کنند.

من پول ندارم خانه بخرم. خانه ای اجاره کرده ایم که یک طبقه مصطفی و یک طبقه هم مجتبی زندگی می کنند. شما با دخترت صحبت کن که خیال نکند حالا که عروس رهبر می شود، چیزهایی در ذهنش باشد. ما این طور زندگی می کنیم.
اما شما زندگی نسبتاً خوبی دارید. حالا اگر ایشان بخواهد وارد این زندگی شود، کمی مشکل است. مجتبی معمم هم نیست. می خواهد قم برود و درس بخواند و روحانی شود. همه اینها را به او بگو بداند».

سید مسعود خامنه ای

سید مسعود خامنه ای

در بین فرزندان رهبر معظم انقلاب، حجت الاسلام سیدمسعود خامنه‌ای بیشترین اهتمام را به جمع‌آوری خاطرات پدر داشته اند و به اداره دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب  مشغول است و عمده تصاویر منتشر شده از فرزندان رهبر انقلاب متمرکز بر این فرزند رهبری است که در مقطعی به اشتباه به عنوان تصویر حجت الاسلام سیدمجتبی خامنه‌ای مورد ارجاع قرار می‌گرفت.

همسر سید مسعود خامنه ای دختر آیت الله خرازی و خواهر صادق خرازی می باشد .

سید میثم خامنه ای

سید میثم خامنه ای

حجت‌الاسلام سید میثم خامنه‌ای نیز فرزند چهارم حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب است. او نیز دانش آموخته حوزه علمیه تهران است و سابقه شرکت در درس خارج آیت‌الله العظمی خامنه‌ای را دارند.

 سید میثم نیز مشغول تدریس در حوزه علمیه تهران هستند و با دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی همکاری دارند.

همسر سید میثم خامنه ای دختر آقای لولاچیان می باشد .

سیده بشری خامنه ای دختر بزرگ آیت الله سید علی خامنه ای با محمدجواد گلپایگانی پسر محمدی گلپایگانی ازدواج کرده‌است.

سیده هدی خامنه ای دختر کوچک آیت الله سید علی خامنه ای با مصباح‌الهدی باقری کنی فرزند محمدباقر باقری کنی و برادرزاده محمدرضا مهدوی کنی ازدواج کرده‌است .

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 316 نظر ثبت شده است.

 1. سلام من به تو ای رهبر عزیز و آقای من.
  خواسته اولم سلامتی تو و کوری چشم دشمنان توست.
  کارگری هستم بسیجی الان 2 ماه است بیکار شدم و دنبال کار هستم و زن و بچه دارم و همه زندگیم فدای تو و نظام و انقلاب تو که برای من انقلاب موعود زمان هست.
  فشار زندگی بر همه اقشار ملت هست و مطیع تو به دست یاری از خدا و توست.
  دست کمک به سویت بلند کردم و زندگیم را در راهت فدا میکنم با اشاره از تو..

 2. دیگه خسته شدیم تاکی مصلحت رهبر عزیزم منتظربرخوردتیم حکومت علی اینچنین

 3. درود بر رهبر عزیزمان

 4. افتخار می کنیم به سرباز گمنامی ایشان، حتما باید ایشان را مقتدا و الگوی خود قرار دهیم ان شالله در کنار ایشان به دیدار روی بقیه الله توفیق پیدا کنیم

 5. سلام ممنون از این مطلب عالی. ان شاءالله بنده لایقی باشم که تقدیم کردن پرچم اسلام رو به دست رهبرم به مولایمان امام زمان ببینم

 6. جـــــــــــــــــــــــــــ نم ــــــــــــــــــــــــــــــــــــابــــــــــــــــــــــــــــــــــہ
  فــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدایت

 7. من از طلبه های سیدمسعود خامنه ای هستم ایشان به واقع انسانی باکرامت وبااخلاق وشریف،ویک استاد فوق العاده خوبی هستندخداآقا و خانوداشون روحفظ کند

 8. آقا عشقه

 9. می دونید دارم می بینم همونایی که به اسلام ،به حضرت محمد و علی به اهل بیت توهین میکنن به رهبری هم توهین میکنن دارم مییبینم تواین سایت و تو اون سایت دقیقا همونایی که برای حضرت محمد وامامان شایعه درست میکنن که آدم های خام و احمق رو از یقین دور کنن برای رهبر هم شایعه درست میکنن بعد عقل وشعورم میگه حتما و بدون شک رابطه ای مستقیم بین راه نور و راه محمد با رهبر ایران زمین وجود داره بعد به همه چی فکر میکنم و احساس میکنم که خدایا اگه من عاشق اهل بیتم پس حتما عاشق امام خامنه ای هم هستم ولی حالیم نبوده حالا دارم گریه میکنم که چرااینقد شایعه ها و بیفکری وبی احساسی مازیاده خوب دشمن کثیف و صهیونیزم های خوناشام توهین و شایع های کثیفشون همیشه بوده ولی چرا ما هیچ کاری نمیکنیم چرا تو مدرسه زمان راهنمایی و دبیرستان بچه هارو از خامی در نمیارن چرا یه کتاب پرورشی نداریم که توش کثیفی و رذالت دشمن راه حق و حقیقت به خوبی نشون داده بشه البته اگه روش نمره بگیری باشه فایده ای نداره آموزش پرورش باید درست بشه بچه ها باید عاشق کتاباشون باشن خلاصه خوش به حال اونایی که جونشون رو برای رهبر فدا میکنن و همچین احساس قشنگی دارن من که نمیدونم اگه عاشورایی رقم بخوره صداقت و شجاعت این کارو دارم ولی همیشه باگریه از خدا می خوام منو و همه هموطنام رو همه مسلمونارو به یقین نزدیک کنه و نفاق رو از قلبموم دور کنه و شر دشمنای اسلام رو به خودشون برگردونه برای سلامتی رهبر و فرزندای عزیزشون دعا می کنم واقعا نور از چهره رهبر و فرزندانشون می باره و واقعا خار چشم دشمنان راه نور وحق هستن

 10. عشقم رهبرم

 11. به نام خدا سلام من یکی از چند شهروند ایرانی هستم که آرزوم سربلندی اسلام واز اینکه ایران نیز یک کشور اسلامی خیلی خوشبختم و برای بعضی بی خردان که اسلام رادین ،راباعث عقب ماندگی میدانند متاسفم چرا اینها کشورهای غربی ،امریکای وروسی رانمی بینند در کشور خود بصورت زیرکانه مسلمانان را جامیدهند تا یک روزی از این مسئله برای معرفی خود بعنوان کشور پیشرفته دینی نیز یاد کنند ومارااز نظر دینی به کافری ومذاهبی غیر دین اسلام بکشانند من این رابه شما گوش زد میکنم موفق باشید والسلام

 12. آقا جان آرزوی دیدنت را دارم

 13. اوضاع اقتصادی خرابه و دولتی ها هم دست پاک!!!!!!!!!
  ولی خداییش دلمون خوشه به رهبر و بس

 14. با تقدیم سلام و احترام خدمت سید والا مقام، رهبر عزیزم، حضرت آیت الله امام خامنه ای.
  خیلی دلم برایت تنگه، آرزوی توفیق و زیارت حتی برای یک لحظه آن چهره نورانیتان را دارم.
  خدا منان به شما عزیز تر از جانم و به نسل صالحت سلامتی و توفیق عنایت فرموده سایه پر مهر شما رو از سر ما کم و کوتاه نفرماید، انشاءالله.
  حقیر و دوستدار شما علی اصغر خالدی نسب.

 15. سلام آقا جان.جانم فدای شما.

 16. سلام آقا.شما رو خیلی دوست دارم.خدا پشت و پناهتان

 17. با سلام و عرض ادب خوشحالم و به خود می بالم که رهبری پاک و فرزانه داریم انشاءا الگویی باشن برای همه مسلمانان

 18. ایشان یک فرد پاک و الهی هست، توهین به ایشان قطعا گناه بسیار بزرگی است،
  خدا آقا را در پناه خودش حفظ کند

 19. رهبر عزیزم جانم فدای شما

 20. از تو فقط اشاره…
  جونم فدای رهبر.

 21. از خدا میخواهم من را و فرزندم سید علی رااز فداییان رهبر عزیزتر ازجانم قرار بدهد.

 22. کور باد چشم هرآنکه نتواند پاکی وسادگی حضرت آقا و فرزندانش را ببیند

 23. جانم فدای رهبر من فقط در توانم این است که هر شب برای سلامتی آقای بزرگوارمان صلوات بفرستم امیدوارم تو فیق دیدار ایشان را پیدا کنم سایه تان از سرمان کم نشود حضرت یار

 24. تا رهبرخوبی مثل آیت الله العظمی خامنه ای داریم هیچکس به خاطرگرسنگی نمیمیرع

 25. جانم فدای کشور پرپر شده ام.

 26. سلام خدایش رهبر عزیزم مملکت زیر فشار هست خواهش میکنم مملکت نگه دارین خیلی از مدیران دارند پول پارو می‌کنند خواهش میکنم اونا رو روسوا کنید به امید خدا ملکتمان عاری از هر دزد میشه

 27. ای کاش، ایکاش میتونستم فقط یکبار رهبر و آغامو در آغوش بگیرم و دستاشو ببوسم. خدا پشت و پناهت امام من

 28. جانم فدای رهبرم

 29. سلام
  آقامیتونن یه الگوی کامل برای دیگرمسئولان باشن

 30. سلام
  خسته نباشیدعالی بود
  جواب سوال هایم راگرفتم گاهی وقتا باورم نمیشد ایشان اینقدرساده زیست باشن ولی الان یقین دارم
  رهبرما بهترین الگو بعدازپیامبران وامامان معصوم است انشاا… همیشه سایه ی ایشان برسرکشورماباشد خدازیادمارادوست داشته است به همین دلیل رهبرمان چنین فردباعظمتی هستند

 31. کاش بقیه مسئولان هم از زندگی به دور از تجملات رهبری یاد بگیرند… البته یکی از دلائل دشمنی بعضی از مسئولین و سیاسیون با رهبری به خاطر سبک زندگی ایشون هستش چون نوع زندگی حضرت آقا خاری در چشم مسئولان اشرافی گرا است

 32. ایکاش مسولین عزیز و دولتمردانی که از مردم فاصله گرفتن و زندگی اشرافی دارن از زندگی شخص اول مملکت و رهبر امت درس بگیرن و مثل ایشان که زندگیشون ساده است و شبیه مردم ، ساده و معمولی زندگی میکنن عمل کنن و حرف و عملشون مثل رهبر انقلاب بشه .درود به رهبر ساده زیست

 33. واقعا عالی بود ممنونم

 34. ممنونم عالی بود

 35. سلام علیکم اینهایی رو که میگم همش حرف دل بنده نسبت به رهبر معظم و عزیز انقلاب است:ای که کل وجودم فدای رهبر و خانواده ساده زیستش شود کاش می توانستم یک روز رهبر عزیزم را ببینم و از او بابت حفظ این مملکت امام زمان (عجل الله)تشکر کنم خدا شاهد است که اگر ایشان نبودند کشور ما ایران بود اما اسلامی نبود خدا از همه مصیبت ها و نیرنگ ها حفظ و سربلندشان کند به امید روزی که از رهبر انقلاب با دستان مبارک حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)تقدیرزحمات شود ان شاء الله تعالی.

 36. جانم فدای رهبرم ای عزیز خدا و نور چشم ملت شریف و ولایی ایران و سایر ملتها، هر بار که جمال پرازنور شمارو می بینم سراسر شور و امید میشوم ای امید دلهای خسته از دنیازدگی و نامردی و نیرنگ. خداوند شما و خانواده پاک و نجیبتان را حفظ کند از جمیع بلاها ، چشم امیدمان فقط به شماست ای کاش میتوانستم شرف حضور حداقلی به عنوان خدمتگزارخانواده ی محترمتان را داشته باشم. خداحافظ و نگه دارتان باد

 37. بزرگترین آرزوی من دیدن حضرت آقا از نزدیک است
  درود بر رهبر معظم انقلاب
  امیدوارم از نزدیک به زیارت حضرت آقا بروم و دست بوس ایشان باشم

 38. درود بر خانواده پاک رهبر عزیزم حضرت آیت الله خامنه ای ، جانم فدای رهبر ،
  رهبرا از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن
  خداوند سایه رهبر معظم انقلاب را از سر مردم ایران کم نکند

 39. سید اولاد پیغمبر جانمان فدای شما .دشمنان اسلام هیچ غلطی نمیکنن و به خانواده آقا توهین کنن دهنشون رو میشکنیم

 40. جانیم رهبریم قربان اولسون

 41. همه عمرم فدایت

 42. رهبرا مقتدای من تویی

 43. منتظر اشاره کوچک رهبر هستم.
  لبیک یا امامم خامنه ای

 44. جانم فدای رهبرم

 45. سلام اقا خسته نباشید و خدا قوت خیلی دوست دارم یه روز حتی اگه بشه از دور ببینمتون دیدار شما ارزوی همیشگیه منه

 46. جانم فدای رهبر

 47. باعرض ادب وسلام ودعای خیر وآرزوی سلامتی روزافزون برای رهبرمعظم انقلاب حضرت ایت الاه سید علی خامنه ای.
  آقا آیا ملت حق ندارند که رهبر و ولی خود را ملاقات کنند ،حتما شما میگویید بله،وخیلی از قشرهای جامعه را به حضور میپذیرید درقالب کاروانهایی با عناوین خاص عده ای در قالب بازاریان ،.عشایر ،کارگران ،ما که جزء هیچکدام ازاینها نیستیم ویک روستائی ساده درنزدیکی شهر یاسوج زندگی میکنیم وهیچ آرزوی دنیایی جز دیدارشمانداریم ،چه باید بکنیم آیا این خواسته ودیدار با رهبر خود حق ما نیست ،بخدا ازبس مادر پیر وبیسواد خودم را که همیشه از من میخواهد پیگری کنم وجواب سر بالا دادم آخر میترسم ازدست من در دل خود شاکی شود. او فکر میکند شاید به همین راحتی است ومن کاستی میکنم.تورا خدا اگر این نوشته روزی برای شمابیان شود، مادر ما رادر یکی ازدیدارهایتان بحضور بپذیرید تا آرزویش براورده شود .شما که دراین دنیا کلی ثواب جمع آوری میکنید بدانید براورده کردن آرزوی یک شخص پیر که عقیده اش براین است که دیدار ولی زنده بهتراز زیارت مرقد مردگان دیر ازجان شمامیباشد.آرزویش را براورده وخود را صاحب ثوابی دلی کنید .ممنون .الهی که همانگونه ملت ازشما راضی هستن واحساس امنیت میکنند خداوند هم از شما راضی باشد که هست .سلامت وپاینده باشید.آمین. مهدی حسنی

 48. جانم فدایی رهبرم کاش میشد یکبار از نزدیک‌زیارت کنم تا به ارزویم‌برسم

 49. سلام اقا جون کاش ی روزی یک وقتی میومدم تهران و از دور میدیدمتون😢😢😢 کل دنیاهم بگن شما بدین بذار بگت گور بابای دنیا دل ما به شما خوشه 😢😍 تا شما هستین غمی نداریم😍 خداحفظتون کنه و انقلاب اسلامی رو تا ابد پایدار

 50. اقا دوستت دارم

 51. رهبرم ای کسی که جانم هم به فدایت کنم میدانم کم است رهبرم سایه ی سرم من نتیجه ی بدگویی واتهام زدن به شما راباچشمان خودم دیده ام آنانکه به شما ناسزامیگوییند چه بلاهایی سرشان آمده خداوند سایه است راازسرما ایرانی ها کم نکند «محتاج دعایم٬دعایم کن»

 52. جانم فدای رهبر دست بوس آقا هستیم

 53. سلام به رهبر عزیز و خانواده محترم. همیشه پاینده باشید. خواهشن امر بفرمایید اتاق فکر ها. و تیم های. ویژه نظارت بر ادارات دولتی و ثروت ملی تشکیل شوند. و آزادی به معنای پاسخگو یی مسئولین به اعتباراتی که در اختیار دارند و چه کرده‌اند. و از کجا آورده‌اند را منظور فرمایید.

 54. باسلام واحترام
  آقا خدا شما رو حفظ بفرماید .آقا من شمارا خیلی خیلی دوست دادم.این را تمام دنیا بداند جانمان فدای رهبرمان هست.
  جانم فدای رهبر
  سعید عینی فرزند جانباز و آزاده از ایلام

 55. با سلام خدمت اقامون سید علی خامنه ای ایشالله سایت همیشه رو سر ما باشه. اقا جانم فدای رهبرم.تا خون در رگه ماست سید علی رهبر ماست. دوست دارم اقا سید علی

 56. سلام ب رهبر عزیزم.من اهل خوزستانم و موقعیتم طوریه ک نمیتونم بیام سمت پایتخت.خیلی دوس دارم یبار از دور شمارو ببینم.تروخدا هیچ وقت تنهامون نزارین.هرجا ک باشیم با تمام وجوددوستتون داریم.جانم فدای رهبرم ک مایه افتخارمه.کاش ی روز شمارو ببینم😭😭😭

 57. جان میدهیم اما جانان نمیدهیم

 58. تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبرماست نوکرتم به مولا چه میکشی از دست این دروغگوهای پست فطرت بمیرم برات پسر فاطمه ص

 59. بدون شک سید خراسانی آیت الله خامنه ای هستند خداوند پشت و پناه ایشان باشد ای کاش سایر مسئولان دولت نیز از زندگی ساده ایشان و خانواده شان ساده زیستی را بیاموزند

 60. باسلام رهبرم هزاران بار قسمی که در راه تو وطن و ناموس ریختم اگر خداوند هزاران بار بمیرم و زنده شوم هر هزاران بار جانم فدای تو . رهبرم ای کاش می شد تا اخرین نفسم تا روزی که زنده ام ببینم و بمیرم . حسرات دیدار تو ام . ای کاش زمان جنگ بود زیاد می دیدم در لشکر عاشور . فدایت شوم .

 61. جانم فدای رهبر

 62. بمیرم چه دروغ‌های پشت سرتان می‌گویند من آماده ام جانم فدای بیت رهبر

 63. واقعا خیلی تعجب کردم وقتی این مطالب و خوندم ساده زیستی یعنی این
  برای سلامتی رهبر و خانواده ایشان آرزوی سلامتی میکنم

 64. سلام علیکم
  حضرت آقا لطفآ به توصیه جدی بفرمایید تا برای بیکاری جوانان و اقتصاد بیمار کاری انجام دهند
  با سپاس فراوان

  • شکستن سلطه ی دلار و توانمند سازی اقتصاد داخلی
   چند بار بگه و الگو طرح کنه تا مسئولین به حرف هاش عمل کنن نه صرفا جلسه بدون خروجی بگیرن؟

 65. جانم فدای رهبر

 66. جان خود و فرزندانم را فدای رهبر عزیزم میکنم .
  یکی از آرزوهایم این است یک بار فقط یک بار رهبر رو از نزدیک ببینم .
  مخلص و نوکر تمامی دوستداران آقای خامنه ای هستم

 67. سلام و درود بر رهبر عزیز و فرزندانش.جانم فدای رهبرم
  خدایا تا ظهور حضرت مهدی(عج) سایه رهبرمان را بر سر مسلمین و شیعیان جهان محفوظ دار.

 68. سلام، آقای من ، بزرگترین، قدرتمند ترین، با شجاع ترین رهبر وطنم ایران، جانم فدای رهبر

 69. سلام؛مقام معظم رهبری نعمت بزرگی است که خداوند متعال در حق ملت بزرگ ایران بخشیده و خار بزرگی جهت کوری دشمنان ایران و اسلام هستند خداون عمر طولانی عنایت فرماید و ما همیشه مطیع امر ایشان هستیم.

 70. سلام ودرودخدابر آقاوبچه هاش…اازته دل دوستون دارم..لحطه شماری میکنم واسه دیداررهبرم

 71. سلام علیکم و رحمت الله. واقعا درود بر شرف شما.اگر این نوع زندگی کردن را سر لوحه قرار دهیم زندگی چقدر آسان و لذت بخش میشود.یعقوب رسولزاده از پیرانشهر

 72. سلام و درود ولبیک بر حضرت عشق.من جوون تحصیل کرده مهندس برق بیکارم وسرپرست وخیلی دلم خون هست از کم و کاستی ها که هست و واقعا همه جووناخیلی مشکل دارن وخیلی وقتا ایقدرفشارروشون هست که ارزوی مرگ میکنندولی ارادتشون به خدا نسبت به اقاوکشورش کم نمیشه به هیچ وجه ودوستتون داریم اقا جان ولی تورو به جدت اگه این بیغام برسه بهتون یه فکری به حال جوونامون بکنید که میدونم خبردارید ازهمه چی ولی واقعا مشکل دارن جوونا.تورو به جدبزرگوارت یه فکری بکنید.ببخشید من جسارت کردم چون مشکل داریم ولی چیزی از دوست داشتن ما از شما کم نمیشه.لبیک یا خامنه ای
  ما دوست داریم رهبرمون وفدای یه تار موشون هستیم

 73. سلام و درود ولبیک بر حضرت عشق.من جوون تحصیل کرده مهندس برق بیکارم وسرپرست وخیلی دلم خون هست از کم و کاستی ها که هست و واقعا همه جووناخیلی مشکل دارن وخیلی وقتا ایقدرفشارروشون هست که ارزوی مرگ میکنندولی ارادتشون به خدا نسبت به اقاوکشورش کم نمیشه به هیچ وجه ودوستتون داریم اقا جان ولی تورو به جدت اگه این بیغام برسه بهتون یه فکری به حال جوونامون بکنید که میدونم خبردارید ازهمه چی ولی واقعا مشکل دارن جوونا.تورو به جدبزرگوارت یه فکری بکنید.ببخشید من جسارت کردم چون مشکل داریم ولی چیزی از دوست داشتن ما از شما کم نمیشه.لبیک یا خامنه ای

 74. سلام درود خدا بر بندگان صالح پروردگار .
  ولعنت پروردگار برمنافقین وخاعنین وشایعه پراکنان. جانم فدای رهبر
  این جانه نصفه نیمه وجانبازم وتمام صبره دوران اسارتم وتمام ثواب مبارزه با داعشم وتنام داراییم فدای یک تره موی رهبرم

 75. درود خدا بر فرزندان فاطمه ی طاهره(س)

 76. سلام واقعا ممنونم
  جانم فدهی رهبرم که اینقدر در رسانه های مختلف به ایشون ظلم میشه

 77. دوست داریم سید ما

 78. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضرت ولی فقیه
  ما این سید نورانی را با کمال جان دوست داریم
  ارادتمند شما
  محسن رضایی

 79. سلام اقای من فقط میتونم بگم جانم فدای رهبربنده یک ارتشی هستم درحال خدمت وحتماهمه مردم دنیا میدانندکه مافداییان اقامون هستیم……لبیک یاامام خامنه ای…..

 80. لبیک یا خامنه ای،حضرت عشق

 81. فقط می توانم در یک جمله بگویم که جانم فدای رهبرم

 82. جانم فدای رهبرم تاج سرم

 83. جانم فدایت آقا خدا حفظشون کنه انشاالله

 84. من رهنمودهای مقام رهبری را بیشتر در زندگی خصوصی و اجتماعی خودم بکار میبرم چون سخنان ایشان سر شار از امید و انگیزه هست و شجاعت بی نظیری ایشان دارند و قلبشان پر از ایمان به خداست و به خاطر همین سخنانشان ایمان و صبر رو در قلب ها تقویت میکند و من امیدوارم شناخت دقیق تر و عمیق تری از ایشون پیدا کنم چون ایشون با روزهای سخت این انقلاب کاملا آشنا هستند
  موفق و پایدار باشی رهبر عزیزم

 85. پاینده باد رهبرم

 86. سلام .بعضی چهرها بدون سخنی ارامش دل وروح است.رهبرعزیزم شما ارامش روح ودل ماهسی.خیلی دوست دارم یکبارازنزدیک ببینمتون.دعاکنیدبرایمان.برای حجاب زنان این مرزبوم.برای سلامتی شماهمیشه دعاگوهسم .خیلی دوستون دارم‌پدربزرگ ایران

 87. لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است

 88. رهبر جون نوکرتم

 89. رهبرعزیزم یابن فاطمه الزهرا جانم به فدایت یا مولا. اسلام و مسلمانان جهان و مردم شریف و غیور ایران زمین امنیت و اسایش خویش را مدیون نفس حق شما هستند.از خداوند متعال طول عمر باصحت وسلامتی برایتان خواستارم که در این برهه از زمان نفس شما برای امت مسلمان ایران وجهان اسلام حکم سپریست در مقابل طوفان.یابن رسول الله تنها آرزویم زیارت وجود نازنین تان هست وشفاعتتان در روز قیامت ولاغیر.

 90. تیتر اشتباهه
  فرزندانشان نه همسرانشان

  • با سلام و احترام
   این مطلب در مورد فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای و همسران فرزندانشون هست که قسمت همسران مربوط به فرزندان هست .

 91. خداوندسایه رهبری رابرسرمردم ایران اسلامی حفظ کند

 92. رهبرا تا جان به تن داریم در خط ولایتیم و از مخالفین وشکاکین براءت می جوییم.
  جانم فدای ولایت

 93. سلام
  جانم فدای رهبر عزیزم

 94. اسم فقط اسم علی.رهبر فقط سید علی.خاک پاتونم به مولا

 95. ای رهبر آسمانیم فدایت جوانیم

 96. سلام بر رهبر عزیز مون دوست دارم

 97. خدایا خودت برامون حفظش کن

 98. رهبر عزیزم به وجودتون افتخار میکنم

 99. مردم ایران در حوادث تروریستی نشان دادندافکار آنان پوچ و بی فایده است

 100. رهبر عزیزتر از جانم دوستت دارم.از خدای مهربان برایتان طول عمر همراه با سلامتی خواهانم.
  رهبر فقط سید علی.
  ان شالله در پناه امام زمان سالم باشید .به کوری چشم بد خواهانتان.مرگ بر ضد ولایت فقیه.

 101. سلام بررهبر عزیزدلم…دیروز که این حادثه تلخ وغمگین اتفاق افتاد بسیارناراحت شدم…انشاله به حول وقوه ی الهی که تروریسم وهمه دشمنان اسلام وایران نابود شوند..ولی شما که سخنرانی کردیدوفرمودیدکه این ترقه بازی کودکانه، مثل همیشه ماازشماانرژی گرفتیم….زنده باد سیدعلی خامنه ای…زنده بادایرانم….زنده بادوطنم….

 102. لبیک یا خامنه ای

 103. الهم عجل لولیک الفرج

 104. الله احسن الخالقین .رهبرعزیزم امروز هم مثل همیشه قاطع سخن گفتند ودلمان را شاد کردند واقعا که هر تکه از کلامشان به جان انسان طراوت میدهد خدایا توفیقمان بده که از وجود مبارک ایشان استفاده کنیم96/3/14

 105. سلام آقاجون.همیشه دوست داشتم حضورشما برسم و بوسه بردست راستتون بزنم.اما حیف که لیاقتش را ندارم،چه برسد که بروی ماه محمدیتان.باید این آرزو را به گور ببرم.دیدن شما بسی لذت بخش است که از وصفش عاجزم.روز به روز که سیمای شما پریشانتر میشه حال منم بدترمیشه.کاش میشد عمرم را به شما میبخشیدم.ولی میتونم که جانم رو فدای پسر فاطمه کنم!

 106. باسلام درودبه رهبر عزیزترازجانم دو بارقسمتم شده بدیدارتان مشرف شدم از خداوندمتعال شاکرم ازاین همه لطفی که شامل این بنده حقیرکرد وازخداوندمنان تمنادارم به این شبهای عزیزماه مبارک رمضان یکبار دیگر قبل ازمرگم قسمت وروزیم کندآ قایم امام ورهبرم آیت الله خامنه ای عزیزرا ببینم جانم به فدای یک نگاهت ای فرزند حضرت {زهرا-س}به آبی انتم وامی ومالی ونفسی به امیدشهادت درراه شماکه همان راه انبیاء واولیای الهی است
  (اللهم عجل له ولیک الحجه ابن الحسن عج)

 107. ازاعماق جان دوستت دارم رهبرم.ارادتمندشماسجادصف شکن.دبیران فارس

 108. ‌بهترین رهبردنیا امام خامنه ای

 109. جانم فدای رهبر فرزانه و عزیز، سلامتی و طول عمر دعای من برای ایشان

 110. جانم فدای رهبری که در تمام دنیا بی همتاست و نه تنهاایرانی ها که بیگانه هم او را دوست دارد و با احترام نام می برد

 111. دوستتون داریم و با دیدنتون ارامش میگیریم ..

 112. تاجان دربدن دارم مطیع رهبرم.لبیک سیدی

 113. تمام جوانی ام فدای یک لبخند زیبای رهبرم

 114. افتخار میکنم به اقا سید علی خامنه ای

 115. جانم فدای رهبرم
  قربون اون لبخند های قشنگش
  ایشاالله 100سال دیگه عمر کنند

 116. سلام .جانم فدای ساده تریین ومهربان ترین رهبری که دنیا دیده .ای کاش نوکریشو میتونستم بکنم.لبیک یا خامنه ای

 117. لبیک یا خا منه ای

 118. مخلص رهبر انقلابم هستیم

  فدایی داری

 119. جااانم فدای رهبر عزیزمان

 120. جانم فدای جانان

 121. جانم فدایت اقا خدا سایتو از سر ما کم نکنه لبیک یاخامنه ایی

 122. جانم فدایت اقا جان.دست علی به همراهت .کاش میشد روزی افتخار شرفیابی در محضرتان را پیدا میکردم این آرزوی من است که امید دارم روزی براورده گردد.ولی با اینهال همیشه دعا میکنم که سلامت باشیدواز خدا میخواهم پرچم اسلام را خود به دست ولی عصر(عج) بسپارید .از خداوند میخواهم از عمر من حقیر کاسته وبه عمر شما عزیز بیفزاید .هرچند نالایقم ولی عشق این حقیر را پذیرا باشید.خداوند شما را مستدام بدارد (انشاالاه).

 123. تمام سخنم را در یک جمله خلاصه میکنم: لبیک یا خامنه ای

  • تا جان در بدن داریم مطیع رهبر عزیزمان هستیم و باید از ساده زیستن ایشان درس بگیریم و چشم وهمچشمیهاست که جامعه را بر هم ریخته کمی عاقلانه تر زندگی کنیم .جـــــــــــــــــانم فدای رهبر

 124. بسم الله الرحمن الرحیم.
  همیشه دعا کنیم:
  اللهم عجل لولیک الفر ج و احفظ قائدنا الامام خامنه ای حتی الفرج و بعده لمده طویله…..
  دعا برای فرج آقا و برای حفظ رهبرمون از توطئه ها و عمر طولانی تا زمان ظهور و خدمت در رکاب امام عصر عجل الله فرجه.

 125. جانم فدای رهبرم

 126. جانم فدای رهبر.یگانه رهبر دنیای اسلام

 127. به نام خدا ،اینجانب یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس که تمام ایام عمرو وجوانی خود راوقف دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی، نمودم …علی رغم انواع کمبودها و ناملایمات …بالاترین آرزویم این است که فدایی رهبرم باشم و زندگی ایشان و اهل بیتشان بالاترین افتخار،دلگرمی ،وانگیزه این حقیردردفاع از آرمانهایم ،وتسلی بخش تمام دردهایم و روشنی بخش روح وروانم میباشد .رهبرعزیزم آرزوی دستبوسی شما رادارم جان ناقابلم فدایت باد

 128. ما مردم ایران خیلی مدیون رهبر بزرگوارمان این سید بزرگوار فرزند حضرت فاطمه هستیم.شاید کسی این رو نداند ولی خدا بالاسرمون هست و به خودمان که دروغ نباید بگیم.فکر اینکه رهبری مثل ایشان دارم و وضع زندگیشون اینطوری هست دل گرمی به من میده.

 129. خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است
  خداوند نگهدار این رهبر فرزانه باشد
  سایه اش همیشه بر سر ما خامنه ای رهبر ما

 130. با سلام و درود بر رهبر و مقتدایم امام خامنه ای و سپاسگزاری از جمع آوری این مطالب من همیشه در قلبم و جانم رهبرم را دوست دارم و در همه حال آرزوی سلامتی و عزت و رهبری ایشان را بر این آب و خاک و جهان اسلام از حضرت حجت امام عصر خواستارم با خواندن زندگی ایشان پر چشمانم اشک جمع شده بود و زندگی ساده خانواده ایشان را همانند خانواده خودم یافتم و بزرگی و ساده زیستی را درسی دوباره آموختند.جانم فدای رهبرم

 131. جان و روح ما فدای رهبر عزیزمان

 132. ای کاش دیگر مسئولان جمهوری اسلامی نیز به امام خامنه ای (حفظه الله) اقتدا می کردند و در ساده زیستی و دوری از فامیل بازی و ثروت انددوزی و تجمل ایشان را الگو قرار می دادند نه اینکه دارای اقامت آمریکا باشند و فرزندانشان در آمریکا و انگلیس درس بخوانند و……
  درود بر سیدعلی خامنه ای رهبر مستضعفان جهان

 133. فدای آقام بشم
  خدا مخالفاشو هدایت کنه
  واقعآ ضرر کرده هرکسی که مهر چنین رهبری تو قلبش نیست
  تو کل دنیا مثلش پیدا نمیشه

 134. رهبرم آقای من خداوند شمارا تا انقلاب مهدی نگه دارد و انشاالله آرمانهایت و اهداف تو در قلب تاریخ ایران جاودانه بماند روح استکبار ستیز شما ستودنیست و میخواهم کل جانم را برای شما فدا کنم تا در مقابله با آمریکا و دشمنان و منافقان و وطن فروشان نقش داشته باشم . پاینده باشید انشاالله

 135. جانم فدای آقا خامنه ای

  • سلام سید عزیز به نظرم شما که این متن را نوشته اید صاحب سواد وثروت باشید ولی من که سواد آنچنانی ندارم واصلأ ثروتی ندارم از نظر شغلی یک کارگر ساده با حداقل حقوق و ساعت کاری ۲۴ ساعته ومستاجرو از همه نمیدانم بگویم بهتر یا بدتر متاهل هستم حتی یارانه همسرم هم قطع شده.فقط و فقط دعای من و همسرم سلامتی رهبر عزیزمان جناب آقای سید علی خامنه ای است . شاید بعضی شبها نان برای خوردن نداریم ولی خدا را شکر میکنیم که به لطف رهبر عزیزمان امنیت داریم . کسانی هستند در کشور هایی به قول خود پیشرفته که شبها بهترین غذا ها را میخورند ولی به علت نداشتن امنیت تا صبح از ترس جان خواب ندارند . (رهبر عزیزم از صمیم قلب دوستت دارم وبرایت آرزوی موفقیت میکنم‏)‏ جان نثارت ابوذر 

 136. عشق اول اخر فقط سید علی
  قربان ناز نگات اقاجون

 137. بنازم به چنین رهبری که هم خودش و بچه هایش دلباخته مال دنیا نیستند
  چه بگویم هرچه بگیم کم گفتیم

 138. بالای سرم عکس تو را نصب نمودم ////
  یعنی که سر من به فدای قدم تو //////

 139. درود بر مرد خدایی و ولایی رهبرم سیدعلی خامنه ای

 140. لبیک یا خامنه‌ای

 141. لبیک یا خامنه ای .روحی وارواحنا جمیعا لک الفدا یا خا منه ای ان احبک یا خامنه ای

 142. درود بر رهبر ما خامنه ایی

 143. راستش رو بخواین سید علی خامنه ای منو دیوانه کرده .یعنی من دستش خیلی شاکی هستم .از روزی که خودم رو شناختم تمام حواس منو به خودش جلب کرده آخه چه قدر کسی می تونه این قدر دلبری کنه .از خدا می خوام نبودش را با ظهور امام مهدی برام جبران کنه یا اینکه اگه قراره آقا ظهور نکنه از صمیم قلب می خوام من زودتر از سید علی بمیرم .چون دنیا بدون اون هیچ ارزشی نداره
  فقط دلم خوشه که با جهاد علمی در زمینه سازی تمدن نوین اسلامی مد نظر مولایم نقش داشته باشم

 144. لبیک یا خامنه ای

 145. سلام اقای من ورهبرم
  من عاشق شماهستم چندین بارشماروتوخوابم دیدم که به همراه امام راحل به خونه پدربزرگم که شهیدشده اومدین ویه بارهم خواب دیدم که به روستای مااومدین همه می خواستن شما مهمونشون باشین ولی شما گفتین که می خوام برم خونه یه جانبازواومدین خونه ماومن توخواب چون بیکاربودم به شماگفتم اقاجون میشه یه کاربرای من جورکنیدکه شما گفتیدکاروخداجورمی کنه

 146. درود بر اولاد پیغمبر. یکمی هم بر فقیر فقرا .جوانان بیکاران برسین.خواهشا عمرتان با برکت

 147. سلام آقاجان چی بگم چجوری بگم
  آقا جون من عاشقتم بخدا
  الان چشام خیسه اشکه بخدا خیلی دوست دارم آقا
  آقا من از شما هیچی نمیخوام فقط دعاتونو میخوام
  برام دعا کنید گناه نکنم من یه طلبه ام دعام کنید بتونم راه شما و امثال شماهارو پیش ببرم
  ان شاءالله که خدا از عمر من کم کنه و به عمر شما اضاف
  ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند اللهم احفظ قاعدنا خامنه ای آقای من عاااااشقتم به مولا علی

 148. خداوند به مقام معظم رهبری طول عمر ،به سپاه پاسداران انقلاب بقا ، وبه بسیج وبسیجی استمرار بخشد ان شا الله

 149. عرض ادب و سلام خدمت رهبر عزیز و دوست داشتنی خودم.امیدوارم تا زمان ظهور اقا ومولای زمان سایتون روی سر ملت ایران برقرار باشه و از نعمت وجودتون برخوردار باشیم.

 150. ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند

 151. سلام رهبرعزیزم.من جوانی 24ساله هستم که درخانواده ای 6نفره زندگی میکنم.دوبرادر دارم که هردومهندس،خوددمم مهندس ولی هر3تامون بیکاریم،پدرم فرهنگی بازنشسته هست باحقوق ناچیزی،زندگی رابه سختی میگذرانیم،آیا رواست که مااین همه درس خونده ایم حالابایدبشینیم درخانه وبازهم پدرمان خرجمان رابدهددرحالی که بایستی الان مابه پدرمان کمک کنیم،همه افسردگی گرفته ایم،استعدادهایمان سرکوب شده اند،برادرهایم به خاطربیکاری نمیتوانند ازدواج کنند،آیاشمابه عنوان رهبرهیچ احساس مسولیتی نسبت به جوانان مملکتت ندارید…ماشمارادوست داریم..کشورمان راهم دوست داریم.شماهم مارو دوست داشته باشید

  • با سلام و احترام
   متاسفانه مشکلی در کشور ما وجود داره که جوانان ما فکر میکنند هر کاری در این کشور میشه باید توسط رهبر انجام بشه .
   وضعیت بیکاری که شما بهش اشاره کردید توسط دولت باید رفع بشه که مسئول کارهای اجرایی کشور است .
   رهبر معظم انقلاب چندین بار در این مورد به دولت و مسئولین هشدار دادند و از مسئولین خواستند که مشکل بیکاری رو حل کنند اما متاسفانه هنوز هم شاهد روند افزایش بیکاری هستیم .
   در سخنان رهبر معظم انقلاب در عید نوروز 1396 این مشکلات مطرح شد اما دولت و مسئولین کشور باید برای حل مشکل بیکاری آستین بالا بزنند .

 152. دوستت دارم آقا
  فدای بزرگیت بشم آقا
  برامون دعا کن آقا

  • سه تا مهندس کنار هم و بیکار؟؟؟
   چرا؟
   چی یاد گرفتین؟
   چی خوندین؟
   چرا منتظرین ببرنتون سر کار؟
   چرا خودتون دست به کار نمیشید؟

 153. جانم فدااااااای رهبر

 154. جانم فدای رهبرم خامنه ای. اماده جان فشانیم ای رهبر عزیزم

 155. یعنی عاشقشم دمش گرم که انقد باهال و با شخصیته

 156. رهبر معظم چرا کسی نیست بدانددراین مملکت بیکاری اختلاس فساد وگرانی بیداد کرده تورا بخداوند احد واحدبداد این مردم برسید این مردم ارادتشون به مملکت وشما ثابت کردند ارداتمند/؟

 157. سلام و درود خدا و امت مسلمان و کشورمان به آقا امام خامنه ایی پرچمدار اسلام و حامی مظلومین در منطقه ونوردیده همه ما جانم فدای رهبر

 158. قربونت برم آقا، کی باشه که پرچم رو به امام زمان تحویل بدی آقا
  به حق محمد و آل محمد

 159. جانم هـمه چیم فدای آقا

 160. ماهمان نسل جوانیم که ثابت کردیم در ره عشق جگردارتر از صد مردیم/هر زمان بوی خمینی به سر افتد مارا دور سیدعلی خامنه ای میگردیم/لبیک یاعلی

 161. جانم فدای رهبر. فدای نفس مسیحیای رهبر. رهبرساده زیست. باهوش. مهربان. خردمند. چقدر دشمن دارای اقا . دشمنانت همانند دشمنان علی و ال علی همواره ذلیل و خوار خواهند بود

 162. جانم فدای رهبر

 163. عشقم فقط سید علی

 164. خدا به حق پنج تن آل عبا سایه رهبر عزیزتر از جانم رو تا ظهور حضرت صاحب الزمان از سر ما کم نکنه،که خدایی نکرده اگه نباشن ایرانی هم وجود نخواهد داشت

 165. جانم فدای رهبر
  به حق اسم اعظم تا ظهور آقا امام زمان سایتون بالای سر تمام ملت باشه
  برامون دعا کنید

 166. اشک از چشمم جاری شد وقتی که بیشتر به عظمت و پاک زیستی رهبرم پی بردم . مولا و سرورم خدا سایه شما رو از سر ما لحظه ای کم نکنه . جانم فدای رهبرم .

 167. جانم فدای سیدعلی رهبرشجاع وعالم وعادل کشورم
  ارزویی ندارم جزسلامتی شما ای رهبرازاده

 168. فدای آقا بشم با این ذریه پاکشون.خداهمشونوحفظ وتایید کنه زیرسایه امام زمان سالموسلامت باشن.

 169. جانم فدایی رهبر

 170. باسلام خدمت مقام معظم رهبری .بااجازه وجودمقدس ایشان میخواستم کتابی دروصف اقا کتابی بنویسم متفاوت بابقیه .کتابی روان درقالب داستان متاسفانه اطلاعات ماجوانان دروصف این بزرگوارکم است وخیلیهااین مطالب رانمی دانند چگونه میتوانم اقدام کنم وکتابی بازبان روان وبه صورت داستان بااجازه وجودمقدسشان قلم بنگارم

  • با سلام و احترام
   کار بسیار خوبی میکنید .
   میتونید با دفتر مقام معظم رهبری تماس بگیرید و همچنین به سایتشون مراجعه کنید که اطلاعات بسیاری از ایشون وجود داره .

 171. انشا الله که خدا آقا رو برا مملکت ایران نگه داره

 172. جانم فدای رهبر بی ادعایم کاش همه تازه عروس وداماد ها کمی الگو بگیرند

 173. جانم فدای رهبرم التماس دعا آقا جان

 174. سلام براستی که مطالب خوب و آموزنده ای بودانشااله سایه رهبر عزیزمان بر سر همه مسلمانان جهان همچنان باقی بماند.

 175. سلام.
  در جواب آقای ‘مصطفی’ باید بگم که اگر هم چیزی پخش بشه هیچ کس در مورد این همه ساده زندگی کردن آقا قبول نمیکنه.من شخصا ایشون رو خیلی دوست دارم ولی بعضی اوقات مثل چندتا از مطالب بالا،دچار شک میشم.

 176. تربیت چنین فرزندانی تنها از چنین شجره طیبه ای ممکن است حتما مصلحتی وجود دارد که کمتر در صدا و سیما از چهره دلربای فرزندانشان بهره مند می شویم، از خداوند منان طول عمر این خانواده آسمانی را مسئلت دارم .
  التماس دعا

 177. دوستت دارم رهبرم جانم فدایت

 178. اللهم عجل لولیک الفرج و احفظ و انصر نایب المهدی امامنا خامنه ای . جانم . تنها فرزندم را فدای مقام عظمای ولایت میکنم

 179. حاضرم تمام زندگیم را بدم بتونم با آقام چند دقیقه ملاقات کنم.. لبیک یا خامنه‌ای

 180. سلام خدمت رهبر انقلاب اسلامی اقای مهربان ودلسوز عزیزمان اقاجان ما که حرفمون به جایی نمیرسه شما با این همه بزرگی وپاکی که دارین برای ملتی که دوستتون دارن دعا بفرمایید تا بلکه این عوامل به ظاهردوستارشماومردم دستشون از ازاروخیانت به کشورعزیزمان ایران کوتاه بشه. جانم فدای ایران

 181. خالصانه به رهبرم عشق میورزم واز ته وجودم دوستش دارم حق نگهدارت. رهبر سرزمینم

  • جانم فدایت رهبرم ………………وقتی بغض میکنی آ روزی مرگ میکنم……… ان شاءالله فرج نزدیک است

 182. لبیک یا ابن الحیدر

 183. با سلام خدمت عزیزان چرا هیچ وقت در مورد خانواده مقام رهبری در صدا سیما برنامه ای پخش نکردید چرا ابهام های که در ذهن مردم هست با پخش برنامه خوب ساده بر طرف نکرده اید به نظر من خیلی خوب یک برنامه از زندگی رهبر ایران پخش کنید ممنون مصطفی از مشهد

 184. سلام آقا جان.حقا که شما همه زندگیتان علوی است.نامتان نام علی،عدل شما عدل علی و حتی شیوه زندگیتان همچون ابوتراب دور از تجملات..آقا ما شیفتگان ولایت وفادار به شمائیم و دلتنگیهایمان و حسرت رنگ و بوی امیرالمومنین علی ع را با دیدار شما و ولایتتان برطرف میکنیم

 185. جانم فدای رهبر

 186. صادقانه و ازته دل دوستون دارم . فک کنم این جمله اولین جمله ایه که هرکسی که بخواد جمله ای واسه حضرت آقا بنویسه به زبونش بیاد چطور که دوست داشتن ائمه و معصومین قبل از تولد تو ذات و خون ماست دوست داشتن آقامون هم از همون دوست داشتنهاست این حرف رو از خیلی ها شنیدم که وقتی از نزدیک رهبرمون رو دیدن نتونستن جلوی اشکاشونو بگیرن منم خیلی دوست دارم این حس رو تجربه کنم . سلامت باشید سربلند انشالله.

 187. تنهاکلمه ای که می توانم بگویم آقاجان دوست دارم فدایت بشم

 188. عشق می ورزم به رهبرعزیزم ماهم ساده زیستن راازامام خمینی یادگرفته ایم.

 189. سلام آقا وسرور خوبم نوردیده ام من ارادت خاصی نسبت ب شما دارم و شبانه روز دعا گوی شما برای سلامتی وعمر روز افزون وباعزت برای شما هستم.باوجود اینکه یکبار درسفر استانی شما ب اصفهان شما سرور وآقایم وچهره نورانی وپر فضیلتتان رادیدم خیلی دلم میخواهد از نزدیک ملاقاتتان کنم ونصیحتها وراهنمایهای شما راسرلوحه ی زندگیم قرار دهم.ازخداوند متعال سلامتی وظهور امام زمان(عج)وشما رامسئلت دارم.ملتمس دعا.

 190. تنها چیزی ک بر زبانم می آید این است که آقا آرزوی قلبی م این است که شما را ببینم و جان من به فدای شما شود. شما محبوبترین فرد زندگی من هستید جانم ب قربان شما

 191. بشدت لایک
  هرچی باشیم از هر قوم و قبیله ای
  بازهم هوادار ایشون هستیم
  بازهم باعث تاسفه که ایشون یار دیرین خودشان (آیت الله هاشمی رفسنجانی) رو از دست دادن
  و بهشون تسلیت می گم

 192. جانم امام خامنه ای

 193. سلام آقای خوبم همه ما سرباز شما هستیم و به شما و راهتان عشق می ورزیم فرزندانم فدای راه مقدستان خدایا از عمر ما بگیر و به عمر قلب تپنده جهان اسلام و ایران بیفزا آقا جان خیلی آرزو دارم از نزدیک زیارتون کنم برای ازدواج پاک و شغل آبرومند جوانان دعا بفرمایید.از خداوند سلامتی و ظهور امام عصر(عج) و شما و همه شیعیان را مسئلت دارم یا علی مدد ملتمس دعا

  • سلام وعرض ادب حضور مولاومقتدایم بابی انت وامی ونفسی کاش میشد میدیدمتون.چشم پرگناهم نیست لایق دیدارتان.برای حقیرسراپاتقصیردعاکنید

 194. به به ،4 نور دیده و آقا زاده عزیز دل ما . خدا به حق پدر بزرگوارشون ، همه شون رو سالم و سرفراز نگه دارد . آمین .
  تاریخ تولد آقازاده های حضرت آقا رو نتونستم پیدا کنم اینجا ، اگر اطلاعی دارید بفرمایید .
  ممنون .

 195. آقا فدای غربت و مظلومیتت که مثل جد بزرگوارتان علی(ع) بی کسی

 196. جانم فدای رهبرم اقا انشاالله سالیان سال سایه ی پر مهرتان روی سر ما باشد خداوند رهبرم را پاینده و زنده نگاه دارد انشاالله خدایا مرا از دیدار رهبرم تا وقتی که زنده ام بی بهره مگذار

 197. جانم فدای رهبرم اقا انشاالله سالیان سال سایه ی پر مهرتان روی سر ما باشد خداوند رهبرم را پاینده و زنده نگاه دارد انشاالله

 198. سلام . آقای مهربان ما دوستت داریم
  جانم را در راه و هدف شما میدهیم
  ای خدا لعنت کنه کسایی رو که هیچ اطلاعاتی از شما زندگی شما ندارن و شایع برای شما درست میکنن دوستت دارم رهبرم

 199. جانم فدای رهبر عاشقتونم اقا

 200. جانم فدای رهبر

 201. آرزومه یه بار هم شده رهبر رو از نزدیک ببینم
  فدائیان رهبریم

 202. جانم فدای رهبر عزیزم عاشقانه دوسش دارم ،به عنوان عضو کوچکی از ارتش سرافراز ایران منتظر یک اشاره ام که جان ناقابلمو فدای رهبر و کشور عزیزم ایران کنم ،آرزومه یک بار از نزدیک ایشون و زیارت کنم و دستشو ببوسم و ی دل سیر گریه کنم چند باری ایشون و بخواب دیدم انشاا… که اون روز هر چی زودتر برسه هر چند امید چندانی ندارم.

 203. آقا فقط باش که اگر نباشی ما هم نیستیم

 204. سلام آقا…منم مثل خیلی از جوونای دیگه هوای دیدنتون رودارم، اما میدونم که الان فرمان بردن از فرمایشات شماوپشتیبانی وحمایت ازشما وچشم دوختن به آنچه از دهان شما بیرون می آید، مهم تراست.
  ازشما میخواهم برای ما جوانان بسیار دعا کنید،

 205. رهبر عزیزم بی نهایت دوستتان دارم هر وقت چهره نورانی شمارا در تلویزیون می بینیم بی اختیار اشک هایم سرازیر می شود ای کاش من از نزدیک شمارا زیارت می کردم آرزوی من دیدن شماست نمی دانم چطور این محقق می شود که روزی شمارا از نزدیک ببینم

 206. جانم فدای رهبر عزیزمون

 207. خدا لعنت کنه دشمنان را که شایعات درست می کنن

 208. من عاشقانه رهبر عزیزم را دوست دارم و آرزو دارم ایشان را از نزدیک زیارت کنم البته تو یه سایتی ثبت نام کردیم اگه خدا بخواهد این افتخار نصیبمان می شود.
  آرزوی دیگر این بنده حقیر فرج آقایم هست.
  یا علی

 209. جانم فدای رهبر پای رهبر عزیزم رو می بوسم.

 210. درود بر رهبر عزیزمان.اقای خامنه ای.دوستت دارم رهبر مهربانم

 211. جانم فدای رهبر از شما امر از ما اطاعت

 212. جانم فدای رهبر

 213. خلیل سحاب گلشنی جان فدای رهبر جوانان ایران زمین تا نفس داریم پشتت هستیم

 214. سلام . شایعه پراکنی ها خیلی ضربه میزنه .
  لطف کنید از آبرو و آبرو ریزی وقتی صحبت به میان بیاورید که اطمینان کامل به کلام خود داشته باشید.
  همیشه در راه حق بصیر باشید .
  خدا پشت و پناهه همه ی کسانی باشد که در راه دین مخلص هستند . یاعلی

 215. سید علی لب تر کند جان را فدایش میکنیم

 216. رهبر عزیزتر از جان گاهی که حرفهای باطل که راجع به شما میشنوم قلبم پاره پاره می شود بدخواهانتان نابود گردند همیشه شما را قبول داشته و میدانم از چه گوهری در این زمانه صحبت میکنم در رکابتانیم تا ظهورهمیشه سر نماز دعایتان میکنم سایه تان تا ابد بر سر ما

 217. خدا حفظشان کند.

 218. رهبرا از تو به یک اشاره
  ازما به سر بریدن

 219. سلام آقا جان هبزرگترین آرزوم دیدن شما از نزدیکه اینشاالله که بتونم به آرزوم برسم

 220. خدایا این پرچم دار اسلام رو در پناه خود حفظ کن و یاریش نما تا این امانت عظیم رو بدست مبارک منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) برساند و به ما بصیرت و توفیق حمایتش را عطا فرما.

 221. آقا سلام. دوست داشتم باشماصحبت کنم. خدا حفظت کنه.

 222. جانم فدای ایران و آریایی و کوروش بزرگ که آبروی ایرانو نبردن

 223. جانم فدای رهبر.ازطرف یک سربازارتشی.شب ها با یاد شما و بیادشما می خوابیم.

 224. رهبرا لله سید و سالاری، فدای رهبر

 225. سلام و عرض ادب خدمت رهبرم مولایم امیدم تمام هستیم
  آقا جان نمیدونم چی بنویسم ….فقط میگم تمام جان ناقابلم و تمام اعضا و جوارح ام فدای یک تار موی شما آقا جان….تو این دنیا که مطمعنا قابل نیستم و شرایطش رو ندارم زیارتون کنم …از خدا میخام فقط یه بار هم که شده …

 226. با سلام و آرزوی سلامتی شما از درگاه حق رهبرم بزرگم کاش تمام ما مردم ایران قدر پدرمان را می دانستیم کاش ذره ای از منش. بزرگی .عشقی که به ما مردمتان دارید را خدا به ما هم اعطا بفرماید به امید سلامتی روز افزون شما

 227. جانم فدای رهبر ان روز بیاد بشم مدافع بی بی دو عالم یا زینب

 228. درود بر رهبر فرزانه ولی امرمسلمین …کی میشه ازنزدیک خدمتون باشم..جانم به فدایت اقا

 229. سلام رهبرم.تنها چیزی که دارم بگم اینکه آرزوی سلامتی براتون دارم.واینکه بابت امنیتی که توی کشورم ایران دارم رو مدیون شما هستم.مرسی.

 230. جان بی مقدارم فدات آقا جان

 231. انشالله همیشه روی پا ودر صحت وسلامت بسر ببرید تا سایه بابرکت عمرتان بالای سر کل ملت ایران افراشته دشمنان جرات چپ نگاه کردن به کشور عزیزمان رانداشته باشند خدایا خدایا ازعمر ما بکاهو به رهبر افزا

 232. عشق فقط سید علی

 233. باسلام خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرزوی صحت و سلامت ایشان واقعا در این دوره و زمانه نمونه ی ایشان در هیچ کجای دنیا وجود ندارد انشاالله که سایه شما بالای سر ملت و مردم مسلمان ایران وجهان باشد تا سکان این انقلاب را به دست آقا امام زمان (عج) بدهد… من وقتی عکس ایشان را می بیینم واقعا شاد ومسرور میشم خدا ایشان را برای ما حفظ کند و ……………………

 234. آقا جان خااااااااااااااااااااااااااااااک بر سر تمام بد خواهات خودم جونمو میدم برات کاش ی روزی ببینمت سید ما و خنده رو لبت باشه ببینم بهشت ما خنده های شماست همین تا جون دارم فداییتم بمیرم تو راه شما و جدتون حسن و حسین

 235. جانم فدای شما اقایم بزرگوارم عاشقتانم و هر روز به سخنان شما گوش میدهم و ارزوی دیدار شما را دارم خیلی دوست دارم یکبار دست مقدستان را بر روی سرم بکشید به امید روزی….. سید اسما میری اهنگری 14 ساله از کرج

 236. سلام بر رهبر بزرگوارم.در زندگی آرزومه یک بار از نزدیک شما رو ببینم.در خواب یکبار به این آرزو رسیدم کاش این خواب تعبیر شود.لبیک یا سید علی

 237. سلام بر آقای خامنه ایی ؟دوست داشتنی!خیلی مخلصیم،آرزومه یه بار از نزدیک ببینمت…

 238. رهبرم جانم فدایت

 239. آقا جان انشالله سایتون از سر خانواده و ملت ایران به کوری چشم دشمنان اسلام و ایران کم نشه همیشه سلامت و سرحال در کنار خانواده محترم و مردم ایران باشید

 240. جانم فدای رهبر

 241. سید علی لب تر کند جان را فدایش می کنم

  به عنوان کوچک ترین عضو بسیج فدایی رهبر معظم و خانواده مومن ایشان هستم.

 242. رهبر عزیزم خداوند سایه تو را از سر ماکم نکند.رهبرم عاشق آن جمال زیبای شما هستم.انشاالله سلامت باشید تا با همه ی منافقین داخلی و دشمنان خارجی مبارزه کنید.

 243. رهبر مهربانم امیدوارم سایه تان بالای سر ما باشد و دشمن نتواند نگاه بدی به ما بکند…آقا خیلی دوست دارم ببینمتون..خیلی روزا از اینکه لیاقت ندارم ببینمتون گریه میکنم الانم اشکام سرازیر میشه تنها لیاقتم اینه که چشمانی دارم که از تلویزیون شما رو ببینم ،،،گاهی میدیدم نخبگان به دیدار شما می آیند و دوست داشتم منم درسم رو بخونم و نخبه بشم ،درسمو خوندم و استعداد درخشان دانشگاه شدم و بدون کنکور رفتم ارشد و نخبگان ثبتنام کردم ،،خیلی دوست دارم ببینمتون ،،ای کاش تا شما رو ندیدم از دنیا نرم،،،خیلی دوستون دارم آقا،عکساتونو که نگاه میکنم از شوق گریه میکنم،آقا جان ان شالله سلامت باشید…

 244. یحفظک ربی

 245. واقعا وقتی میبینم رهبر ما اینگونه با اقای دکتر حداد حرف میزنن و اتمام حجت میکنن که خیال نکنند وضع مالی ایشان و فرزندان برومندشان چه و چنان است ،بخدا از خودم خجالت میکشم که گاهی اوقات شکایت میکنم که چرا من ماشین و خونه ی انچنانی ندارم.رهبر عزیزم مرا ببخشید

 246. چی میشد من پسررهبر میشدم یا نوه ایشون همیشه بغل ایشون بودم و فیض میبردم خسته شدیم ازبس سخنرانی ایشون رو از صفحه تلویزیون دیدیم کاش خداقسمت کنه همیشه با ایشون در ارتباط باشیم یا حداقل ی بار ایشان را نزدیک ملاقات کنیم یعنی میشه؟یا این ارزومون هم ب گور میره هعی

 247. سلام آقا اسم منم علیه تاقیامت باهاتیم انشاالله همه کشورهای متفق را نابود کنیم عشق فقط عشق علی رهبر فقط سید علی یاعلی مولا

 248. سلام خدمت مسئولین و سلامی گرم خدمت رهبر پاینده . اسمم علی است اسم اقا هم علی است من کجا و اقا کجا اقا تو رو به مولا مون علی «ع» ارزو دارم شما رو ببینم و خدا رو قسم میدم به مولا که بتونم شما رو از نزدیک ببینم.

 249. خیلی جالبه که هیچ کامنت مخالفی وجود نداره . مخالف که هیچ حتا ممتنع هم نیست. همه فدایی ان. اگر واقعا جامعه ما اینقدر یکپارچه است باید خدا رو شکر کنیم.

 250. سلام آقا. همین و بس

 251. اقا سایه ات همیشه بر سرما و این کشور و نظام مستدام به امید روزی که شما رو از نزدیک زیارت کنم

 252. سلام خدا به شما آقا
  تنها آرزوی من دیدار روی مبارک و نورانی شما از نزدیک هست/امیدوارم حسرت به دل نمیرم/تا جان در بدن دارم فدایی شما خواهم بود
  آقا برای ما گناهکاران در نماز شبهاتون دعا کن
  یا علی مدد

 253. سلام ممنون از سایت زیبای شما مطالب خیلی اموزنده هست.

 254. با سلام و ارادت . جانم فدایت . ارزوی دیدار از نزدیک شما را دارم .

 255. آقاجان ما از بطن مادر با شما و جد شما بیعت کردیم کوفی و کوفی تبار هم نیستیم بیعت بشکنیم هر کس هر چه دوست داره بذارید بگه ما به شما ایمان داریم

 256. ممنون از سایت خوبتون

 257. دوست دارم سید علی جان.مراقب خودت باش

 258. جانم فدای رهبر

 259. ایشالا تنشون سلامت باشه

 260. سلام خدمت اقا من میخواستم که از اقا خامنه ای بخاطر طرز تفکر اشتباه نسبت به ایشون حلالیت بطلبم کاش همه مسئولان ما زندگیشان و ساده زیستیشون مثل رهبر بود

 261. حضرت اقا.ارزو دارم یک بار ببینمت.خسته شدم انقد از تلویزیون تماشایت کردم.عاشقتم یک روز اگر از عمرم باقی مانده باشد برای دیدار شما تلاش میکنمِ.جانم فدایت.لبیک یا خامنه ای?

 262. عزیزدلم ، قربونت برم ، چه بگن فرزندان عزیز شما چه کاره هستند چه نگویند ، فدایی شماهستیم ، یعنی فدایی علی زمان هستیم ، ازهمان اول بوده ایم ، ودعاکنید تاآخرباشیم ، واقعا می ترسیم چون تاآخرماندن مهم است ، اگرملت عزیزوغیورما فکرکنند که چرا ، جزتعداد محدودی ازلشکرجمع شده مسلم ابن عقیل درکوفه که کم هم نبودند ، همه رفتند ومنجربه تسلط عبیدا… ونهایتا بالارفتن راس مبارک امام مظلوم مان شد . دراین دنیای پراز فتنه که شرایط فتنه گری وامکانات فتنه پراکنی قابل مقایسه باآن زمان نیست ، که حتما فکر کرده اند ، فکر می کنند و… که اینطور همیشه باصلابت ایستاده اند چه در زمان امام (ر ه )و چه درزمان زعامت وامامت رهبرمعززومعظم انقلاب ، یکمی بصیرت بیشتر می خواهیم درانتخاب مسئولین و… ضمنا بنده کارمند ساده ای از دیار گرم وشرجی جنوب این دیارم

 263. با سلام
  جانم فدای رهبر عزیزم
  اقا جان امید است این پیام من به عنوان یک ذره از دریای ایران اسلامی به گوشتان برسد…
  اقا جان هم خودم هم خانم بنده مشتاق دیدار شما هستیم و کاش زودتر میشد باشما دیداری کردو این ارزو رو به گور نبریم…من خودم اوایل زیاد برام فرقی نداشت اما بعد ازدواج با همسرم که طلبه می باشند صادقانه شیفته شما و اخلاق و…شما شدم…به امید روزی که چشمانمان به جمال نورانیت چهره شما روشن شود…الهی امین

 264. جانم فدای رهبر .بزرگترین آرزوم تو دنیا اینه ک رهبرعزیزمو از نزدیک ببینم

 265. برا سلامتی رهبر عزیزم صلوات.فدای رهبر عزیزم بشم

 266. جانم وهرچه دارم فداى رهبرم وپدرمهربانم….
  حسرتم دیدن جمال نورانى امام خامنه ایست ولی افسوس درحسرتش باید بسوزم
  صلوات برمحمدوآل محمد وبرای سلامتی امام خامنه ای

 267. جانم فدای اسلام انشالا سلامت باشید تا ما بسیجی ها هستیم کسی اجازه ی تجاوز ب کشورمان راندارد جانم فدای ایران

 268. سلام احسنت به شماکه به این نکته اشاره فرمودیدکه آقایک همسرگرامی دارندواقعا اززندگی فرزندان امام خوشم آمده امیدوارم که الگوی تمام جوانان جامعه باسند

 269. سلام.آرزو دارم همیشه تنتون سالم باشه آقا.. بزرگترین آرزوم اینه که یه روز آقا رو از نزدیک ببینم و ازش یه چیزی بخام… ولی میدونم این آرزو هیچ وقت برآورده نمیشه. چون من کجا و آقا کجا…

 270. با سلام به آقا امام زمان و جانشین بر حق ایشان آقام سید علی بنده با مطالعه مطالب بالا ارادتم به این خانواده 100 برابر شد فقط کافیه آقا اجازه بده تا جونمو فداش کنم.

 271. باسلام
  زنده بادرهبروسروروامامم سیدعلی
  پاینده بادسیدعلی
  جانم فدای سیدعلی
  سلام خداواولیاء خدابر بنده ی مطیع خداسیدعلی
  سیدفقط سیدعلی…

 272. جانم فدای رهبری که انشالله با دستان مبارکش پرچم اسلام رو به دست مولایمان صاحب الزمان میدهد

 273. سلام
  چرا این اطلاعات رسانه ای نمیشه تا مردم به خصوص جوانان مطلع شوند و دست دشمن کوتاه بشه.

 274. خداوند همه آنها را برای اسلام حفظ نماید . خونی که در رگ ماست ، هدیه به رهبر ماست .

 275. امیدوارم کسانی که پشت سر اقا حرفهای بیخود میزنند چشماشونو باز کنند وحقایق را که قابل دسترسی هم هستند ببینند.

 276. با سلام ، ای کاش تمام مسئولین چشمهایشان را باز می کردند وازخوابی که خود را به آن زده اند بیدار می شدند که انهم کسی که خواب است بیدار کردنش آسان وکسی که خود را به خواب زده مشکل(محال) است می دیدند تربیت فرزند یعنی این نه انکه اگر تمام ایران هم داشته باشند که بیشترش هم را دارند سیر نمی شوند ویاد بگیرند مبارزه برای آرمان باید دائمی باشد نه مقطعی تا به موقعیت رسیدند جا شاهزادگان را بگیرند که حالا گرفتند.جانم فدای رهبرو درود بر چنین فرزندانی که آبروی رهبر اسلام وایران را حفظ کردند نه برای دنیا دست به هر کاری حتی نشست با فرقه نجس بهائیت زدند.

 277. سلام من محل کارم سه راه جمهوری دوست دارم یه بار ایشان رو از نزدیک ببینم تا اینهایی رو که نوشتی خودم ببینم این ارزوی قلبی من هست مرسی
  به امید دیدار

 278. سلام
  سرور مایی آقا
  آرزوی دیدارتون از نزدیک رو داریم.سایتون همیشه رو سر ملت مصمم ایران.
  یا علی (ع)

 279. قربون همشون برم

 280. انشاا…که همیشه حضرت آقا سلامتی داشته باشند و سایه ی ایشان ازسرملت ایران کم نشود.همگی باید ساده زیستی را ازین خانواده یاد بگیریم.درود بر سید علی خامنه ای و خانواده ی ایشان

 281. اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه ای

 282. سلام
  تشکر میکنم بخاطر اطلاعاتی که دادین
  ای کاش مستندی از زندگی آقا خامنه ای در رسانه عمومی پخش میکردین تا یکسری از شبهاتی که متاسفانه پیش آمده برطرف شود
  واقعا متاسفم برای کسانی که وقتشون رو صرف شایعات مکنند
  برای رهبر عزیزمون
  آرزوی سلامتی مکنم

 283. سلام
  ممنون بخاطر اطلاعاتی که دادین
  ای کاش مستندی از زندگی حضرت آقا در رسانه عمومی پخش میکردین، تا یکسری از شبهات که متاسفانه پیش آمده برطرف میشد.
  ما برای سلامتیشان دعا میکنیم.

 284. دعا میکنم از صمیم قلب برای طول عمر آقا

 285. تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) و سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری و خانواده عزیز و پاک ایشان صلوات
  خداوند متعال سایه رهبرمان را از سرمان کم نکرده و این نعمت پر برکت و خاندان مطهرشان را برایمان حفظ بفرمایند
  الهی آمین

 286. باسلام و تشکر از این اطلاع رسانی تون،، میخواستم برا اون دسته از افرادی که پشت سر خود حضرت آقا وفرزندان ایشان کم لطفی میکنند عرض کنم که هنوز هستند کسانی که پشت سر امیرالمؤمنین هم کم لطفی میکنند

 287. ممنون که اینارو گذاشتید..و واقعا برای یک سری ها که به رهبرمون توهین میکنن متاسفم…اگه ایشون نبودن معلوم نبود چی سرمون میومد….درود بر سید علی

 288. با عرض سلام و احترام:
  مردم عزیز و مسلمان ایران اسلامی، ساده زیستی را از رهبر خردمند و فرزانه تان یاد بگیرید و اینقدر به دنبال چشم و همچشمی نباشید، که به حق سیرت ایشان تداعی کننده حرکت انبیاء ست.

 289. الهم حفظ امامنا الخامنه ای

 290. به نظر من همه این عزیزان هم بایدبا اجازه آقا در امور کشور فعالیت کنند وتسلیم شایعه ها نشوند.

 291. بسمه تعالی
  باسلام
  خداوندحفظشان کندبسلامتی خانوادگی انشاء اله

 292. با سلام ودرود فراوان بر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای که جان ناقابلم فدای ایشان باد.امیدوارم با وجود پر برکت ایشان تمام مشکلات حل شود.واز ساده زیستی ایشان درس بگیریم.ارادتمند سیامک طالقانی

 293. با سلام و خسته نباشید
  اطلاعات جالبی بود ولی یک تهمت به امام عزیز زده شده است . امام هیچگاه به فرزندانش توصیه نکرد از وارد شدن به سیاست خودداری کنند . حتج احمد آقا در زمان امام نماینده خبرگان بود و همیشه نماینده امام در مسایل مختلف سیاسی بود و اخیرا نیز بیت حضرت امام به این تهمت جواب داده اند .
  درخصوص حضرت آقا اطلاع ندارم که چنین توصیه ایی کرده باشند . موفق باشید

  • با سلام و احترام
   با تشکر از شما باید عرض کنیم جمله به کار رفته در متن این مطلب تهمت نیست . همانطور که سید حسن خمینی نوه امام خمینی هم فرموده اند : امام به ابوی ما وصیت کردند که «نمی گویم در جمهوری اسلامی کاری را قبول نکن، اگر لازم شد همه کار بکن و هر مسئولیتی را قبول کن؛ اما اگر دیگران هستند بگذار آنها انجام دهند».
   منظور سعی امام خمینی و حضرت آیت الله سید علی خامنه ای سعی بر عدم دخالت فرزندان در سیاست و اللخصوص اقتصاد هست و در مطلب هم گفته شده که فرزندان در اقتصاد دخالت نمیکنند اما سیاست در صورت لازم هستند .

 294. سلام
  خسته نباشید
  چرا تیتر زدید همسرانشان؟؟؟؟
  رهبری فقط یک همسر دارند
  لطفا تصحیح کنید
  این کار شایعه پراکنیه
  لطفا مردم رو به غلط نندازید…

  • با سلام و احترام
   منظور از همسرانشان ، همسران فرزندان آیت الله سید علی خامنه ای هست نه همسر خود رهبر معظم انقلاب .
   مطلب در مورد فرزندان ایشون هست و عنوان درست هست .

  • ,سلام وعرض ادب,منظورهمسران پسرهای مقام معظم رهبری هست ,نه اینکه آقا چند همسر داشته باشند

  • کاملا بجا فرمودید تشکر

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است