خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » فیلم مصاحبه شهرام جزایری در برنامه دید در شب رضا رشیدپور

فیلم مصاحبه شهرام جزایری در برنامه دید در شب رضا رشیدپور

فیلم مصاحبه شهرام جزایری در برنامه دید در شب رضا رشیدپور فیلم مصاحبه جنجالی در مورد زندگی شخصی شهرام جزایری زندانی معروف ایران در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور با شهرام جزایری

برنامه دید در شب که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است در برنامه چهاردهم خود با دعوت یک میهمان ویژه دوباره جنجال به پا کرد .

در قسمت چهاردهم برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور میزبان زندانی معروف ایران که اخیرا آزاد شده شهرام جزایری بود که این برنامه نیز حواشی بسیار جالبی را به دنبال داشت .

مصاحبه شهرام جزایری در برنامه دید در شب

مصاحبه شهرام جزایری در برنامه دید در شب

در این برنامه هیجانی رضا رشیدپور مثل برنامه های قبل خود سعی بر این داشت تا به حقایقی برسد که تا به حال مردم نشنیده اند اما شهرام جزایری سعی بر آن داشت تا با طفره رفتن خود را از سوالات جنجال برانگیز برهاند .

جالب است که شهرام جزایری در قسمتی از مصاحبه رضا رشیدپور را به گونه ای تحریک میکند که او میترسد سوالاتش را بپرسد و خود را مظلوم میخواند که بدون هیچ دلیل و شاکی به زندان افتاده و هیچ ارگانی از او طلبی ندارد .

شهرام جزایری در این قسمت خطاب به رضا رشیدپور میگوید :

چرا شما استرس دارید احساس می کنم سوالهایی در ذهنتان دارید که می ترسید بپرسید! شما من را یک آدم دزد و مفسد می دانید، من یک آدم مفسد و دزدی هستم که سیزده سال در زندان بودم هیچ فردی نیامد بگوید که از من پول طلب دارد و من به او بدهکارم نه تنها فرد بلکه هیچ شبکه بانکی هم هیچ ادعایی نکرد و جالب اینجاست که دیوان عالی اداری کشور حکم خوش حسابی به من داد.من اصلا یک شاکی نداشتم شما یک بقالی را تعطیل کنید بعد از ده روز چندین شاکی پیدا می کند ، در واقع من مظلوم واقع شدم. رسانه ها جو کشور را ملتهب می کنند برای کشور موضوع ایجاد می کنند یک چیز کوچک را با اهداف خاص بزرگ می کنند.

زندگی خصوصی شهرام جزایری نیز قسمتی از سوالات رضا رشیدپور در برنامه دید در شب بود که در آن میتوان به نکات جالبی رسید .

شهرام جزایری در برنامه دید در شب بیل گیتس را به مناظره دعوت میکند و حسن روحانی را کلید ساز با تدبیر خطاب میکند .

در زیر فیلم مصاحبه رضا رشیدپور با شهرام جزایری در برنامه دید در شب را قرا داده ایم تا شما عزیزان نیز شاهد این مصاحبه جنجالی باشید .

دانلود مصاحبه فیلم شهرام جزایری در برنامه دید در شب رضا رشیدپور

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*