آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
روانشناسی کودکان
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

مشتری های فحشاخانه ای در فرانسه

سایت العربیه نوشت: پهلوی، قذافی و کندی، مشتریان روسپی خانه مشهور مادام کلود بوده اند.

به گزارش فیستی رو، اگر آنچه در خاطرات استیدیم آمده، واقعیت داشته باشد، دلیل پرده برنداشتن از این رازها در این همه سال، آشکار می شود چرا که او با این اقدام، زندگی خود را در معرض خطری بزرگ قرار می داد. او در خاطراتش از نام هایی همچون جان کندی رئیس جمهوری سابق آمریکا، محمد رضا پهلوی شاه پیشین ایران و معمر قذافی رهبر سابق لیبی به عنوان مشتریان روسپی خانه های مادام کلود یاد می کند.

 

خدمات روسپی خانه های مادام کلود تنها به رهبران جهان محدود نمی شد، بلکه شامل نام های مشهوری در میان بازیگران هالیوود هم شده است از جمله مارلون براندو (بازیگر پدرخوانده) و رکس هریسون.

 

نام جانی انلی رئیس شرکت فیات و نظامیانی همچون ژنرال اسرائیلی موشه دایان نیز در این فهرست به چشم می خورد.

مادام کلود با وجود اینکه بر پایه های آموزه های کاتولیکی تربیت شده، اما او این آموزه ها را کنار گذاشت و به یک تن فروش تبدیل شد. این اتفاق پس از جنگ جهانی دوم روی داد. 5 سال کافی بود که مادام کلود، این دختر جوان فرانسوی، بر سایر همکارانش غلبه کند و نخستین روسپی خانه را با مدیریت خود در شانزه لیزه افتتاح کند.

بسیاری بر این باور بودند که ارتباطات مادام کلود، گسترده و قوی است. در غیر این صورت او چگونه می توانست روسپی خانه علنی خود را در وسط پایتخت فرانسه افتتاح کند. علاوه بر این، او با وزرای دولت جمهوری پنجم فرانسه از ابتدای سال 1958 ارتباط داشت.

مادام کلود

 

اما اگر این اطلاعات آن زمان تنها گمانه زنی بود، اما خود او این اسرار را در فیلم مستندی با نام «س ک س.. دروغ و رازهای کشور» فاش کرد.

ویلیام استیدیم در خاطرات خود به مارک شاگال نقاش مشهور شوروی اشاره می کند که می گوید، تابلوهایش را از ارتباطی که با دختران مادام کلود داشته، گرته برداری می کند.

شایان ذکر است که پیشتر سینما نیز به زندگی مادام کلود در بیش از یک فیلم سینمایی، نگاهی کرده. نخستین آنها در سال 1977 بود که فرانسواز فابیان فرانسوی، با ایفای نقش مادام کلود، نقش اول را در این فیلم داشت.

این بازیگر گفته های دخترانی که زیر دست مادام کلود به کار پست تن فروشی تن می دادند را تایید کرد، آنها در اظهارنظرهای خود به او گفته بودند: هیچ روزی با آنها مهربان نبود به گونه ای که هیچکدام از آنها سخن مهرآمیزی از او به یاد ندارند. مساله ای که باعث شد فابیان او را به «بانوی مستبد» توصیف کند.

مشهور است که مادام کلود از زنان و مردان متنفر بود و آن ها را تنها کیف پول می دید. ابتکار اصطلاح «دختران تحت عرضه» به او منتسب می شود.

نقل می شود که او از عشق متنفر بود و می گفت: «مردم همواره برای دو چیز پول خرج خواهند کرد، غذا و عشق آماده برای فروش.. و من آشپزی بلد نیستم.»

 

برچسب‌ها: