خانه » اخبار ستارگان » مشاوره امیر تتلو به علی منصوریان برای حل مشکل استقلال تهران + عکس

مشاوره امیر تتلو به علی منصوریان برای حل مشکل استقلال تهران + عکس

مشاوره امیر تتلو به علی منصوریان برای حل مشکل استقلال تهران امیر تتلو مشکلات تیم استقلال تهران را اعلام کرده و ترکیب تیم استقلال برای پیروزی را به علی منصوریان داد .

بی شک یکی از پر حاشیه ترین افراد در ایران امیر تتلو خواننده زیر زمینی است که هر روز با موضوعی تیتر اخبار است .

امیر تتلو

امیر تتلو

امیر تتلو که عاشق فوتبال است و علاقه خاصی به بازیکن فوتبال شدن دارد پس از مدتی که پرسپولیسی بود به استقلال علاقه مند شده و برای پیوستن به تیم استقلال تهران تلاش میکند .

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو این روزها برای استقلال نگران است و پیگیر مشکلات تیم استقلال شده است و به نتایجی نیز رسیده است .

صفحه اینستاگرام امیر تتلو با انتشار مشکلات تیم استقلال و همچنین دادن ترکیب برای پیروزی تیم استقلال تهران به روزرسانی شد .

مشکلات تیم استقلال تهران از دید امیر تتلو از علی منصوریان و فنی نشات نمیگیرد و با حضور امیر تتلو حل خواهد شد .

علی منصوریان مورد خطاب امیر تتلو قرار گرفته و خواننده زیرزمینی راه حل مشکل استقلال تهران را خودش میداند .

راهکار امیر تتلو به علی منصوریان

علی منصوریان

امیر تتلو با انتشار عکس علی منصوریان نوشت :

على آقا غمت نباشه ? ما پُشتتیم ! ولى توام پُشتمون باش ? من میدونم مشکل از کجاست و چطورى میشه درستش کرد !! مشکل اصلا فنى نیست !!! آخه با مشکل فنى که آدم تو دو دقیقه دو تا گل نمیخوره !!! همه ى تیم باید همزمان اشتباه کنن که این اتفاق بیوفته !! من میدونم مُشکل از شما نیست و مُشکل از جو استقلاله و انرژیا !! مگه شما تو نفت انقدر موفق نبودى همون پرسپولیس تو کورس قهرمانى رو پارسال دو تا زدین !!! مشکل از جاى دیگس !! خودتم میدونى !! هر کارى میکنى نمیشه !! اگه فنى بود تا الان حل شده بود !! این همه مطالعه کردى و مشاوره گرفتى حتما و خودت میدونى که اگه حل شدنى بود حل میشد !!! به خدا مسى رو هم بیارین نمیشه !! چون مشکل اصلا فنى و بازیکن نیست !! بابا بذارید من بیام اگه بد بود بندازینم بیرون !! چیه مگه !! دیگه از این بد تر که نمیشه و نداریم !! همه بازیا بى نتیجه و سکوها خالى !! میترسین که چیو از دست بدین ؟!؟!؟? ٧


همچنین امیر تتلو از بازی ندادن به آرش افشین گلایه کرده و به علی منصوریان ترکیب داد تا قهرمان آسیا بشوند و حتی گفته که در صورتی که این ترکیب نتیجه بخش نبود علی منصوریان در صورتش تف بیاندازد .

مشاوره امیر تتلو به علی منصوریان

آرش افشین

امیر تتلو با انتشار عکس آرش افشین نوشت :

بعدشم داش على، این آرش افشینو چرا نمیذارى تو زمین ؟!؟ بابا مرد بزرگى که دنبال قدماى بزرگه که نباید لج کنه با خودش !!! آرش از خیلیا که بازیش دادى بهتره !! همه هم میدونن ? جانواریو و مجید حسینى و فرشید اسمائیلى و بهنام برزاى و محسن کریمى و جابر و کاوه و مگوییان و امید و خسرورم دس نزن بذا فیکس باشن تو بازى با سپاهان? نیم فصل دوم هم که منو روزبه چشمى و کنعانى رو بیار ? اگه قهرمان آسیا نشدیم تف کن تو صورت من ?

حال باید دید که علی منصوریان با توجه به راهکارهایی که امیر تتلو به وی داده است آیا میتواند اسقلال تهران را از بحران خارج کند یا خیر .

1 دیدگاه

  1. تتلو جان استعداد تو در ایران داره حیف و میل میشه جایگاه تو تیمی مثل بارسلونا یا رئاله. ولی فکر میکنم اگه منصوریان از تو استفاده کنه حتما قهرمان اسیا میشه. به امید روزی که ستاره هایی مثل تو رو تو اروپا ببینیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*