خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » مسی با تیپ های عجیب و غریب در مراسم توپ طلا / عکس
مسی با تیپ های عجیب و غریب در مراسم توپ طلا / عکس

مسی با تیپ های عجیب و غریب در مراسم توپ طلا / عکس

لیونل مسی بازیکن معروف فوتبال جهان و تیپ های جالب بازیکن آرژانتینی در مراسم های توپ طلا

 

تیپ عجیب و غریب لیونل مسی

تیپ عجیب و غریب لیونل مسی

 

مسی با اینکه یکبار دیگر توپ طلا را به کریستیانو رونالدو باخت اما همچنان رکورددار است، او چهار بار این جایزه را برده این در حالی است که رونالدو برای سومین بار به این افتخار بزرگ دست یافت. گذشته از این بحث به تیپ لیونل مسی در مراسم گالا(اهدای توپ طلای فوتبال دنیا) می رسیم! مسی طبق معمول چشمگیرترین نوع پوشش را داشت.
او یکبار با کتی مشکی با خال های سفید در مراسم توپ طلا شرکت کرد، یکبار هم با کتی با طرح گل ، سال گذشته با یک دست کت و شلوار زرشکی و امسال هم با کت و شلوار بادمجانی براق! در حالی که همه ستاره ها با کت و شلواری شیک و کلاسیک گام به این مراسم می گذارند مسی به اصطلاح جیغ ترین رنگ را انتخاب می کند. اما راز کت و شلوارهای عجیب و غریب مسی چیست؟!
سال گذشته وقتی مسی با کت و شلوار قرمز به مراسم گالا آمد بسیاری از قرارداد او با یک کمپانی پوشاک گفتند که بر اساس آن مسی باید طرح های این کمپانی را (ولو عجیب و بدرنگ) به تن کند!
عده ای دیگر این نظریه را مطرح کردند که مسی برای اینکه چهره خاص تر و متفاوت تری از رقیبانش در توپ طلا به خصوص رونالدو داشته باشد تن به پوشیدن چنین کت و شلوارهایی می دهد.
اما به هر حال بد نیست گاهی اوقات به دم دستی ترین و ساده ترین احتمال ها فکر کرد، شاید مسی عاشق رنگ های تند و طرح های عجیب و غریب است

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter