خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » دروغ مسیح علینژاد پاچه خار انگلیس رو شد + فیلم

دروغ مسیح علینژاد پاچه خار انگلیس رو شد + فیلم

دروغ مسیح علینژاد پاچه خار انگلیس رو شد + فیلمReviewed by Admin on Jan 24Rating:

دروغ مسیح علینژاد در مورد روستای مولی در دهلران ایلام رو شد

دروغ مسیح علینژاد روستای مولی دهلران ایلان

مسیح علینژاد

شاید پس از سال هایی که مردم ایران پاچه خاران انگلیس و آمریکا و عربستان سعودی و اسرائیل را در شبکه های مختلف ماهواره ای دیده اند نام مسیح علینژاد پاچه خار انگلیس را بسیار شنیده باشند .

مسیح علینژاد که با تلاش برای دشمنی با ایران استخوان بیشتری از انگلیسی ها و دولت انگلیس برایش انداخته میشود با اینکه بارها و بارها دروغ هایش ثابت شده و بارها و بارها ضایع شده است اما هنوز برای دولت انگلیس تلاش میکند تا استخوان هایش را از دهانش نگیرند .

مسیح علینژاد که با طرح هایی مانند آزادی یواشکی و چهارشنبه های سفید و … به قول خودش سعی در تغییر فرهنگ مردم ایران داشت و در تمام پروژه هایش با حمایت عده ای محدود و بسیار کم رو به رو شد و ضایع شد این روزها به تلاش برای تخریب ایران برخاسته و برای این کار انواع دروغ را میبافد و جالب است که در بیشتر دروغ هایش به سرعت ضایع میشود .

[irp posts=”82554″ name=”انتقاد علی علیزاده از مسیح علینژاد برای انتشار عکس تجاوز کودکان شوشتری + عکس”]

دروغ مسیح علینژاد در مورد روستای مولی از توابع دهلران ایلام نیز نمونه ای از دروغ بافی های این چاپلوس انگلیس است که به راحتی و با یک تحقیق کوچک دروغش رو شد و روی خود و انگلیس را سیاه کرد .

دروغ مسیح علینژاد روستای مولی دهلران ایلام

روستا مولی

مسیح علینژاد که سعی در تخریب ایران دارد با فیلمی مدعی شده بود که روستای مولی از توابع دهلران هیچ امکاناتی ندارد با تحقیقات مشخص شد که اصلا چنین روستایی وجود خارجی ندارد .

از نکات جالب توجه این ادعای مسیح علینژاد بلد نبودن نام استان ایلام است که پاچه خوار انگلیس نام این استان را ” ایلان ” ذکر میکند که از بیسوادی وی در شناخت کشور ایران حکایت دارد .

شاید انگلیسی ها باید به دنبال نوکرهای جدیدی باشند و این نوکرشان دیگه حنایش پیش مردم ایران رنگی ندارد و هر چه میگوید دروغ است .

 

دانلود کلیپ

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
معجزات امام محمد باقر
تاریخچه رشته ورزشی بدمینتون
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.