خانه » اخبار » مسعود معینی پور به عنوان مدیر شبکه چهار منصوب شد

مسعود معینی پور به عنوان مدیر شبکه چهار منصوب شد

مسعود معینی پور به عنوان مدیر شبکه چهار منصوب شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ با حکم معاون سیما دکتر مسعود معینی پور به عنوان مدیر شبکه چهار سیما منصوب شد.

دکتر مرتضی میرباقری معاون سیما در حکمی با قدردانی از تلاش های دکتر رضا پورحسین در سرپرستی شبکه چهار سیما از دکتر مسعود معینی پورخواست به عنوان مدیر شبکه فرهیختگان نسبت به تبیین پیشرفت های علمی و فناوری کشورو ترویج روحیه علم گرایی در این شبکه اهتمام ویژه ای داشته باشد.

مسعود معینی پور به عنوان مدیر شبکه چهار منصوب شد
معاون سیما شبکه چهار سیما را شبکه‌ای علمی – فرهنگی دانست که همچون یکی از اقمار درخشان منظومه سیمای جمهوری اسلامی ایران، از جایگاه و موقعیتی ممتاز برخوردار است. وی از مدیریت جدید شبکه خواست تا ارتقاء این نقش را در دستور کار قرار داده و با حرکتی هوشمندانه و شورانگیز در مدار مأموریتی و هویتی شبکه گام بردارد.

دکتر میرباقری هماهنگی، معاضدت و تعامل مناسب با سایر شبکه‌ها و حوزه‌های ستادی را ازدیگر برنامه های موظف شبکه دانست وابراز امیـدواری کرد، مدیریت جدید بـا نصـب‌الـعیـن قرار دادن رهنمودهای امام راحل عظیم‌الشأن(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توجه ویژه به راهبردهای مندرج در پیوست حکم رئیس سازمان، اقدامات موثری در ارتقاء کیفی و افزایش اثربخشی برنامه‌ها و منزلت شبکه چهار سیما برداشته شود.

گفتنی است، شبکه چهار سیما از روزهای پایانی تیرماه سال گذشته به سرپرستی دکتر رضا پورحسین قائم مقام معاون سیما اداره می شد.
مسعود معینی پور مدیر شبکه چهار سیما دانش آموخته حوزه علمیه قم و دارای مدرک دکترا از دانشگاه معارف اسلامی است. از وی که عضو هیات علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) مقالات علمی و پژوهشی در نشریات پژوهشی و همایش های علمی منتشر شده است. دکتر معینی پور همچنین تاکنون در برنامه های زاویه، پگاه تحول و…شبکه چهار به عنوان سردبیر، نویسنده و کارشناس مجری ایفای نقش کرده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*