عکس جنجالی مسعود فراستی و همسرش بی حجاب دروغ سیزده مرجان شیرمحمدی

عکس جنجالی مسعود فراستی و همسرش بی حجاب دروغ سیزده مرجان شیرمحمدی عکس مسعود فراستی و همسر بی حجابش و بهروز افخمی و همسرش مرجان شیرمحمدی دروغ سیزده 1396 .

مسعود فراستی منتقد معروف فیلم ها و علیرضا افخمی مجری برنامه جنجالی هفت این روزها زیر آماج حملات قرار گرفته اند .

مرجان شیرمحمدی همسر علیرضا افخمی با انتشار عکسی از مسعود فراستی و دختری که به نام همسر بی حجاب مسعود فراستی نامیده شد و علیرضا افخمی و همسرش جنجال جدیدی آفرید .

مسعود فراستی و همسر بی حجابش تیتر اخبار برخی رسانه ها شد که از حجاب زن درون عکس که همسر مسعود فراستی نامیده شده بود انتقاد کرده بودند .

عکس جنجالی مسعود فراستی و همسرش بی حجاب دروغ سیزده مرجان شیرمحمدی

مسعود فراستی و علیرضا افخمی و همسرانشان دروغ سیزده

مرجان شیرمحمدی همسر علیرضا افخمی که با انتشار این عکس در توضیح نوشته بود که علیرضا افخمی و مسعود فراستی و همسرانشان ، حرف خود را پس گرفت .

بی حجابی همسر مسعود فراستی در این عکس که مرجان شیرمحمدی انتشار داده بود مورد انتقاد برخی رسانه ها قرار گرفت و جنجال بزرگی را ایجاد کرد .

مرجان شیرمحمدی با حذف پست قبلی وانتشار دوباره عکس از دروغ سیزده بودن این عکس و توضیحاتش و از سوختن دماغ منتقدان مسعود فراستی گفت .

صفحه اینستاگرام مرجان شیرمحمدی با انتشار عکس جنجالی مسعود فراستی و توضیحات جالب در مورد آن به روزرسانی شد .

مرجان شیرمحمدی با انتشار عکس بالا نوشت :

به اطلاع همگان می‌رساند شرح ذیل این عکس دروغ سیزده به در بوده است و دماغ‌سوخته هم می‌خریم.


همچنین مرجان شیرمحمدی با انتشار تصویر دیگری از این دیدار در مورد سوختن دماغ و دروغ سیزده بودن این موضوع توضیحات بیشتری داد .

عکس جنجالی مسعود فراستی و همسرش بی حجاب دروغ سیزده مرجان شیرمحمدی

مسعود فراستی و علیرضا افخمی و همسرانشان دروغ سیزده

مرجان شیرمحمدی با انتشار عکس بالا نوشت :

گر بوی کبابی رسدت رنگ مباز?ظن قوی آن است که خر داغ کنند?یغمای جندقی
دماغ سوخته یعنی کسی که دود از کله‌اش بلند شده. یعنی کسی که وحشیگریش معلوم شده و خودش بی‌اعتبار شده و حالا وانمود می‌کند که نفهمیده چه بلایی سرش آمده. من اراذل و اوباش اینترنتی را داغ کرده‌ام و بوی سوختگی بلند شده، اما آنها سعی می‌کنند حواس مردم را پرت کنند تا بوی سوختگی از پنجره‌های اینستاگرام بیرون برود. مردم اصل مطلب را فهمیده‌اند. اصل مطلب این است که اگر با دوستانتان بنشینید و قهوه بخورید و عکس یادگاری بگیرید و عکس را با مردم در میان بگذارید، اوباش و اراذلی پیدا می‌شوند که مزاحم شوند و به زندگی خصوصی شما تهاجم کنند و نشان بدهند دست کمی از داعش و خمر سرخ و المثناهای تاریخی‌شان ندارند و اگر دستشان برسد سر هر کس را که زندگی می‌کند و قهوه می‌خورد و لبخند می‌زند می‌برند. این اصلن مهم نیست که جمله‌ی اولی که زیر آن عکس نوشته‌ام دروغ سیزده بود یا جمله‌ی بعدی که جمله‌ی اول را تکذیب کرده. دروغ سیزده یک شوخی معمول است و آدم‌های عاقل و سالم فقط می‌خندند و می‌گذرند. مرجان شیرمحمدی بهروز افخمی مسعود فراستی ژی کافه تهران وزرا

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگانویژه