خانه » اخبار ستارگان » مسخره کردن رامسین کبریتی در برنامه شد شو شبکه جم و واکنش بازیگر ایرانی + فیلم

مسخره کردن رامسین کبریتی در برنامه شد شو شبکه جم و واکنش بازیگر ایرانی + فیلم

مسخره کردن رامسین کبریتی در برنامه شد شو شبکه جم و واکنش بازیگر ایرانی کلیپ سوال های مضحک و مسخره کردن رامسین کبریتی در برنامه شد شو شبکه جم وی را به واکنش واداشت

رامسین کبریتی که مدتیست از ایران مهاجرت کرده و به شبکه جم پیوسته است نتوانست مقابل مسخره شدن در برنامه این شبکه طاقت بیاورد .

رامسین کبریتی

رامسین کبریتی در برنامه شد شو

رامسین کبریتی در برنامه شد شو شبکه جم در حالی که از سوالات مسخره مجری برنامه عصبانی شده بود با یک جواب کوبنده برنامه را ترک کرد .

مسخره کردن رامسین کبریتی در برنامه شد شو که به گونه ای قصد کوچک کردن بازیگر ایرانی را داشت به مزاج رامسین کبریتی خوش نیامد .

رامسین کبریتی که از سوالات مضحک مجری برنامه شدشو عصبانی شده بود گفت که اجازه نمیدهد مسخره شود و برنامه شد شو را ترک کرد .

برنامه شد شو شبکه جم برنامه ای به قولا سرگرم کننده است که با دعوت از برخی ستارگان به گونه ای با آنها شوخی هایی میکند که گاها به بی احترامی ختم میشود .

رامسین کبریتی میهمان برنامه شد شو شبکه جم در هفته گذشته بود که به ناراحتی رامسین کبریتی و خروج وی از برنامه ختم شد .

مجری برنامه شد شو که برای طنز کردن فضای برنامه با پرسیدن چند سوال چرت و پرت رامسین کبریتی را شگفت زده کرد ناگهان آن روی رامسین کبریتی را دید .

رامسین کبریتی که سوالات مصحک مجری را توهین به خود اطلاق کرد گفت که بعد از سال ها بازیگری اجازه نمیدهد که وی را در شبکه جم به سخره بگیرند و برنامه را ترک کرد .

فیلم رامسین کبریتی در برنامه شد شو شبکه جم را مشاهده میفرمایید .

بیشتر بخوانید :  پخش فیلم مشکل گیتی به علت تبلیغ در شبکه جم متوقف شد + عکس

دانلود کلیپ مسخره کردن رامسین کبریتی در جم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*