مسابقه رقص پسران و دختران ایرانی در ایران !!! + عکس

مسابقه رقص پسران و دختران ایرانی در ایران آموزش رقص پسران و دختران برای شرکت در مسابقات رقص ایران که پسران و دختران ایرانی رقاص شرکت میکنند .

چند مدتیست که موضوع کلاس های رقص غیر مجاز مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و این بار مسابقه رقص در ایران همه را شگفت زده کرده است .

مسابقه رقص پسران و دختران ایرانی در ایران

مسابقه رقص در ایران

مسابقه رقص در ایران با حضور دختران ایرانی و پسران ایرانی یکی از شگفت انگیزترین اخبار در مورد کلاس های غیرمجاز رقص بوده است که آموزش دختران و پسران برای مسابقه رقص را در برنامه کار خود اعلام کرده اند .

دختران ایران و پسران ایران کلاس های رقص را بخاطر شرکت در مسابقه رقص ایران شرکت میکنند و کلاس های رقص نیز آموزش رقص را به عهده دارند !!!

برگزاری کلاس هایی با عنوان رقص و تدریس خصوصی و نیمه خصوصی اش این روزها دست کم در تهران رونق عجیبی گرفته است و از کف خیابان تا برخی سایت ها و شبکه های مجازی تبلیغات گسترده ای درباره آن می شود.

بگذارید یک نمونه را که تصویر آن را هم می بینید با هم مرور کنیم:

مسابقه رقص پسران و دختران ایرانی در ایران

مسابقه رقص در ایران

تدریس خصوصی و نیمه خصوصی رقص های ایرانی، ایرانی سنتی، ترکی، عربی، ایتالیایی، اسپانیایی، باله، تانگو، فلامینگو، تکنو، بریک، هیپاپ، زومبا، رپ، هندی و …

آموزش جهت مسابقات BC و BATTEL OF THE YEAR و فستیوال ها و…

با شماره ای که روی کاغذ نوشته شده است تماس می گیرم، خانمی گوشی را بر می دارد و بعد از سلام و علیک مرسوم، خودم را در شُرُف دامادی معرفی می کنم و این که بعد از ماه صفر مراسم عروسی خواهم داشت، قیمت پیشنهادی اش برای 10 جلسه 400 هزار تومان است بصورت خصوصی و در منزل متقاضی!

از او می پرسم برگزاری کلاس بصورت نیمه خصوصی چگونه است که می گوید بین 2 تا 5 نفر با هم هماهنگ می کنید و قیمت هم 300 هزار تومان محاسبه می شود.

نکته دیگری که توجه ام را جلب کرده معنای عبارت B BOY و B GIRL است که توضیح می دهد: مربیان برخی رقص های غربی مانند بریک و هیپاپ و … را با این اصطلاح معرفی می کنند.

پرسش بعدی ام مسابقات رقصی است که با عنوان BATTEL OF THE YEAR و BCمعرفی شده است که در کمال تعجب خانم پاسخ دهنده می گوید این مسابقات در ایران برگزار می شود و ما متقاضیان را برای مسابقات آموزش می دهیم و آماده شان می کنیم.

مسابقه رقص پسران و دختران ایرانی در ایران

آگهی رقص در اینترنت

بعد از خداحافظی سراغ برخی سایت های رسمی داخلی می روم که به نوعی نیازمندی های آنلاین محسوب می شوند، در آنجا هم از آموزش رقص تانگو ویژه عروس و داماد و باباکرم خودمان بگیریم تا اسپانیش و زومبا و … به متقاضیان خدمات ارائه می شود.

نکته جالب اما این است که اغلب این خدمات دهندگان آموزشگاه رسمی نیستند و بصورت زیرزمینی و در فضایی غیررسمی و بدون مجوز فعالیت می کنند که به نظر می رسد نهادهای نظارتی و دستگاه های فرهنگی چندان برایشان ترویج رقص های غربی، آموزش آن و برگزاری حتی فستیوال های رقص و مسابقات رقص در ایران چندان اهمیتی ندارد و جزء اولویت هایشان نیست.

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعهویژه