خانه » فرهنگ و هنر » مسابقه لباهنگ دلیل پخش نشدن خندوانه ؟؟ + عکس

مسابقه لباهنگ دلیل پخش نشدن خندوانه ؟؟ + عکس

مسابقه لباهنگ دلیل پخش نشدن خندوانه برنامه شاد خندوانه در 3 فردوردین 95 در حالی که همه منتظر پخش بودند بدون اطلاع قبلی پخش نشد

خندوانه که این روزها به شدت میان مردم ایران محبوب شده است و با ایده های نو و جذاب و شاد رامبد جوان به برنامه ای بسیار پر طرفدار تبدیل شده است و با مسابقه لباهنگ خود که میان بازیگران جوان برگزار میشود و با لب زنی آهنگ های شاد باید انرژی بدهند این روزها به منشوری بودن نزدیک شده بود در شب سوم فروردین در حالی که همه مردم منتظر پخش این برنامه پر انرژی بودند بدون هیچ اطلاع قبلی پخش نشد .

خندوانه

خندوانه

برنامه شاد خندوانه این روزها با مسابقه لباهنگ خود انرژی بسیاری را به خانه های مردم عزیز ایران آورده و بسیار به منشوری شدن نزدیک شده بود و برخی بر این حدس بودند که مسابقه لباهنگ خندوانه باعث تعطیلی خندوانه شود با پخش نشدن قسمت سوم خندوانه این شایعه به شدت قوت گرفت .

لباهنگ خندوانه

لباهنگ خندوانه

برنامه‌ی «خندوانه» در سومین شب سال ۱۳۹۵ بدون اعلام قبلی روی آنتن نرفت.

در حالی که مخاطبان این برنامه منتظر بودند تا در شامگاه سوم فروردین سال ۱۳۹۵ قسمت دیگری از برنامه‌ی «خندوانه» را با اجرای رامبد جوان ببینند، این برنامه پخش نشد و به جای آن تکرار برنامه‌ی دورهمی شبکه‌ی نسیم برای سال نو شمسی روی آنتن رفت.

شبکه‌ی نسیم هیچ توضیحی درباره‌ی این اتفاق نداد و مخاطبان برنامه‌ی «خندوانه» هم جایی را بهتر از صفحه‌ی اینستاگرام رامبد جوان، برای نشان دادن اعتراض خود پیدا نکردند.

آن‌ها در نظر‌ها (کامنت‌ها) یی که پای آخرین پست رامبد جوان نوشته‌اند، ناراحتی خود را از این اتفاق نشان داده‌اند و از رامبد جوان خواسته‌اند تا توضیح دهد که چرا برنامه‌ی «خندوانه» روی آنتن نرفته است.

یکی از دنبال کنندگان صفحه‌ی اینستاگرام رامبد جوان نوشته: «چقدر توی ذوقمون خورد که خندوانه پخش نشد، ما به عشق شما دور هم جمع می‌شیم.»

یکی دیگر از کاربران این شبکه‌ی اجتماعی هم از رامبد جوان خواسته پاسخگو باشد و اعلام کند که چرا این اتفاق رخداده است.

تعداد دیگری از کاربران هم این احتمال را مطرح کرده‌اند که به دلیل جلو کشیده شدن ساعت، ممکن است برنامه‌ی خندوانه ساعت ۱۲ شب روی آنتن برود.

در این بین تعداد دیگری از دنبال کنندگان برنامه‌ی خندوانه و صفحه‌ی شخصی رامبد جوان در اینستاگرام هم نگران هستند که مشکلی برای این برنامه پیش آمده باشد. یکی از کاربران نوشته: «بازهم مسئولین تحمل یک برنامه‌ی شاد را نداشتن.»

هنوز عوامل این برنامه و مسئولان شبکه‌ی نسیم توضیحی درباره‌ی این اتفاق نداده‌اند.

البته برخی از سایت ها اصرار مردم بر پخش مجدد دورهمی توسط مردم را دلیل عدم پخش خندوانه و پخش تکرار دورهمی اعلام کرده اند اما این دلیل کمی دور از انتظار می باشد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*