خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ هنرمندان » مسابقه خنداننده شو در خندوانه 4 + فیلم شرکت در مسابقه خنداننده شو

مسابقه خنداننده شو در خندوانه 4 + فیلم شرکت در مسابقه خنداننده شو

مسابقه خنداننده شو در خندوانه 4 رامبد جوان از برگزاری مسابقه خنداننده شو در سری چهارم خندوانه خبر داد .

شب یلدا خندوانه 4 آغاز میگردد و رامبد جوان کارگردان خندوانه از اتفاقات جدید در این برنامه خبر میدهد .

مسابقه خنداننده شو خندوانه 4

مسابقه خنداننده شو خندوانه 4

مسابقه خنداننده شو خندوانه یکی از طرح های جدید برای خندوانه 4 می باشد که در این مسابقه مردم همانند خنداننده برتر باید در یک کلیپ مردم را بخندانند .

خنداننده برتر مسابقه جذابی بود که در سری دوم خندوانه میان بازیگران مطرح و نویسندگان طناز برگزار شد که در آخر امیرمهدی ژوله و مهران غفوریان به فینال رسیدند .

رامبد جوان قصد دارد در سری چهارم خندوانه مسابقه خنداننده برتر را با مردم اجرا کند و این بار مردم کلیپ خنداننده از خود ارسال کنند و در مسابقه شرکت کنند .

خندوانه 4 که هم اکنون در حال ضبط و راه اندازیست این خبر را توسط کارگردان خود به مردم داد تا کسانی که علاقه به شرکت در مسابقه خنداننده شو را دارند خود را آماده کنند .

برنامه خندوانه که همیشه با طرح های جالب خود همانند خنداننده برتر و مسابقه لباهنگ و … توانسته مردم را شاد و پرانرژی کند با طرح جدید خود مردم را وارد عمل میکند .

رامبد جوان با انتشار فیلمی به توضیح در مورد خنداننده شو در خندوانه 4 توضیحاتی داد و از برگزاری مسابقه خنداننده شو در سری چهارم خندوانه کرد .

شرکت در مسابقه خنداننده شو در خندوانه 4 نیز در بخشی از توضیحات رامبد جوان بوده که در مورد کلیپی که برای شرکت در خنداننده شو باید مردم بفرستند توضیحاتی داده میشود .

رامبد جوان با انتشار کلیپ زیر نوشت :

خب تا شروع خندوانه که چیزی نمونده و ماهم یه مسابقه باحال ترتیب دادیم که همه شما میتونید در اون شرکت کنید.”خنداننده شو” رو خیلی جدی بگیرید و از الان تمرین کنید.جزییات بیشتر این مسابقه به زودی از طریق برنامه و کانال خندوانه اطلاع رسانی میشه

فیلم تبلیغ خنداننده شو در خندوانه 4 را مشاهده میفرمایید :

دانلود کلیپ تبلیغ خنداننده شو در خندوانه 4

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*