خانه » عکس » عکس بازیگران » عکس مزار داوود رشیدی و واکنش احترام برومند

عکس مزار داوود رشیدی و واکنش احترام برومند

عکس مزار داوود رشیدی و واکنش احترام برومند عکس منتشر شده از مزار غریبانه داوود رشیدی و واکنش احترام برومند همسر داوود رشیدی

انتشار عکس مزار داوود رشیدی که با پلاکاردی کارتونی با ماژیک نام وی نوشته شده است و نشانگر مزار داوود رشیدی است با واکنش احترام برومند همسر داوود رشیدی رو به رو شد .

واکنش احترام برومند به مزار داوود رشیدی

داوود رشیدی و احترام برومند

مزار داوود رشیدی که این روزها در سایت ها مورد بحث قرار گرفته بود و برخی غریبانه بودن مزار داوود رشیدی را از عکس برداشت کرده بودند با واکنش جالب همسر داوود رشیدی احترام برومند که حمایت مردم را دلیل این عکس دانسته است جالب تر شد .

به تازگی در فضای مجازی عکسی از مزار زنده‌یاد داود رشیدی منتشر شده است که با وجود واکنش تاسف برانگیز به این عکس،‌ احترام برومند آن را به نوعی علاقه و محبت مردم می‌داند.

در عکس منتشر شده از مزار داود رشیدی در فضای مجازی، نوشته‌ی فلزی بالای مزار برداشته شده و به جای آن یک کارتن مقوایی که اسم این بازیگر تازه درگذشته با ماژیک روی آن درج شده قرار داده شده است و با به هم ریختگی گل‌های روی خاک ظاهری نه چندان مناسب به مزار داده شده است.

واکنش احترام برومند به مزار داوود رشیدی

واکنش احترام برومند به مزار داوود رشیدی

احترام برومند همسر این  هنرمند با اشاره به اینکه معمولا هر دو روز یک بار به بهشت زهرا (س) رفته ولی روز عید قربان به دلیل میزبانی از مهمانان نتوانسته برود، گفت:‌ واقعیت این است که به نظرم بهشت زهرا (س) مکانی آزاد است که مردم به راحتی در آنجا رفت‌وآمد می‌کنند و ما هم تا زمانی که سنگ مزار را نصب نکنیم، شاید چنین شرایطی وجود داشته باشد.

وی همچنین اضافه کرد که تا کنون بارها گل و گلدان بر سر مزار زنده‌ یاد داود رشیدی گذاشته‌اند، اما متاسفانه عده‌ای که حتما تعدادشان در میان مردم مهربان  و با محبت کم است، آن‌ها را برده‌اند.

وی با این حال بردن نشان فلزی که نام این هنرمند روی آن حک شده بود را اتفاقی جالب و ناشی از محبت دانست و افزود: سنگ روی مزار را سفارش داده‌ایم و باید سنگی مناسب آماده شود اما به هر حال رسم است که همزمان با رسیدن چهلمین روز درگذشت سنگ مزار نصب شود.

برومند در این گفت‌وگوی کوتاه که با مهربانی و خوشرویی صحبت می‌کرد ولی غم صدایش حکایت دیگری از دلتنگی داشت اظهار کرد که تمام این‌ها ظواهر قضیه است و روح،‌ آنجایی که باید باشد، حتما هست.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*