مزاحمت پسر 9 ساله برای زن جوان در واتساپ و تلگرام

درخواست عکس های برهنه زن جوان توسط پسر 9 ساله به بازداشت وی ختم شد

درخواست عکس لخت زن توسط پسر 9 ساله

قطعا توجه به کودکان در این سال ها جایگاه خودش را از دست داده و پدران و مادران بدون توجه به کودکان خود همه چیز را در اختیار وی قرار میدهند .

کودکان که با وجود نرم افزارهای آزادی مثل تلگرام و اینستاگرام به راحتی به دنیای پورن و سکس دسترسی دارند مطمئنا با فقط ذره ای بی توجهی خانواده دچار مشکلات اخلاقی میشوند .

مزاحمت یک پسر 9 ساله شاید تاکید دوباره روی سن وی کمی جالب تر باشد پسر بچه 9 ساله برای زن جوان یکی از این مشکلات اخلاقی است که در کشور عزیزمان ایران انجام شده است .

[irp posts=”17308″ name=”داستان تجاوز به دختر ایرانی عاشق توسط معشوقه تلگرامی”]

پسر بچه 9 ساله که به راحتی به عکس های مستهجن و فیلم های مستهجن دسترسی داشته با ارسال این عکس و فیلم ها به زن جوان به دنبال ایجاد رابطه با زن و گرفتن عکس و فیلم لخت زن جوان بوده است .

پسر ۹ ساله که با فرستادن پیام‌های اینترنتی به یک زن برای او مزاحمت ایجاد می‌کرد از سوی پلیس دستگیر شد.

سرهنگ علی اصغر افتخاری – رئیس پلیس فتا هرمزگان- درباره دستگیری خردسال‌ترین مزاحم اینترنتی چنین گفت: چندی قبل زنی جوان به پلیس شکایت کرده بود که فرد ناشناسی در شبکه اجتماعی واتساپ و تلگرام برایش مزاحمت ایجاد می‌کند.

در بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شد متهم اینترنتی با ارسال مطالب ضد اخلاقی برای این خانم درخواست تصاویر خصوصی از او می‌کند و سعی در ایجاد رابطه دارد.

ضمن تحقیق روشن شد این مزاحم پسربچه‌ای 9 ساله است که در بندرعباس با هویت پدرش برای این زن جوان مزاحمت ایجاد کرده بود.

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث