خانه » عکس » عکس اجتماعی » مزاحمت خیابانی پسران عربستانی برای دختران عرب + عکس

مزاحمت خیابانی پسران عربستانی برای دختران عرب + عکس

مزاحمت خیابانی پسران عربستانی برای دختران عرب مزاحمت خیابانی برای دختران و زنان عربستانی در کشور عربستان توسط جوانان پولدار عرب

مزاحمت برای نوامیس در تمام دنیا رایج می باشد و وجود دارند پسران کوته فکر و بی ناموسی که در خیابان ها برای دختران و زنان مزاحمت هایی ایجاد کنند .

تشبیه این پسران به سگ هایی که به دنبال کمی توجه به دم تکانی و پارس کردن میپردازند و غرور خود را زیر پا له میکنند تا شاید کمی توجه از سمت دختران به سوی خود جلب کنند نابجا نیست .

در کشور عربستان نیز این گونه پسران بیچاره ای وجود دارد که برای دختران عرب مزاحمت ایجاد میکنند .

بیشتر بخوانید :  کشتی میکل آنژ و رافائل تایتانیک ایران / عکس

در زیر عکس مزاحمت پسران عرب برای دختران عربستانی را مشاهده میفرمایید .

پسران و دختران عربستانی

پسران و دختران عربستانی

6 دیدگاه

 1. آقای آدمین اونوقت که این دخترا تو عکس بیچاره ها حجاب دارن و صورتشون و هم پوشوندن…دیگه به کدوم هشدار باید توجه کنن؟ نکنه باید تو گونی راه برن یا اصلا از خونه بیرون نیان که خیال امثال شما راحت بشه؟

  • با سلام و احترام
   این یک عکس و مثال هست .
   قطعا بر هیچکس پوشیده نیست که خانم های چادری کمتر از خانم های جلف مورد آزار قرار میگیرند .
   اگر نظرتون غیر از اینه یک سر به بازار تشریف ببرید و یک خانم چادری و یک خانم با تیپ جلف و بدن نما را دنبال کنید و نتیجه رو خودتون مشاهده کنید .

 2. همیشه گفتن خواهرم حجابت…یه بار نگفتن برادرم نگاهت…

  • با سلام و احترام
   همیشه میگن مردم تو سرما نرید تا سرما نخورید .
   هیچوقت نمیگن سرما نیا سراغ مردم .
   مردانی که چشم چانی میکنند قطعا خودشون مشکل دارند .
   وقتی مشکل دارند راهی برای اونا نیست جز بازداشت و برخورد انتظامی که معمولا اگر دیده بشه برخورد میشه و همین یعنی برادر چشمانت درویش کن .
   اما خانم ها انتظار دارند تمام مردان خوب باشند و اونا هر جور دوست دارند باشند اما مردان چشم چران نیز هستند و خانم ها باید برای حفظ امنیت خودشون هم که شده رعایت کنند .

 3. عزیزم وظعیت ایران خیلی خیلی بده چون دخترا احساس ارامش ندارند.و حتی بعد از مزاحمت در درکمال تعجب دختر را محکوم میکنند که اره حتما لباست رنگش شاد بوده یا ارایشت زیاده بوده.یعنی چی.من به مردای ایرانی که اینطور فکر میکنن میگم.اگر رفتید خانه و خواهر خود را با لباس خوشگل و ارایش زیاد دیدید ایا به فکر تعرض به او میافتید .یا مادرتان.ایا فکر نمیکند دختری که تیپ زده است او هم همانند خواهر خودتان است.ایا شما مردان میپذیرید که به فرمان زنان دیگر تیپ نزنید.پس به قول سهراب سپهری چشم هارا باید شست طور دیگر باید دید.مرد که از لحاظ بیولوژیک مرد باشد باید جنس تر خطابش کرد.مرد کسی است که مردانگی و غیرت وشرف داشته باشد.

  • با سلام و احترام
   ببینید در هر جامعه ای تعدادی چشم چران و شاید به راحتی توان گفت بی ناموسی وجود دارند که به دنبال دختران و زنان میفتند و آنها را مورد آزار قرار میدهند .
   حال به خانم ها گفته میشه که آرایش جلف نکنند و تیپ جلف و بدن نما نزنند تا این چشم چرانان را تحریک نکنند کخ مزاحمشون بشن و آنها رو مورد آزار و اذیت قرار بدن .
   این موضوع رو هر مردی به زنش و خواهرش و مادرش باید بگه وگرنه خب باید کلمه غیرت رو از روی خصلت هاش برداشت که به قول شما مرد نمیشه و میشه نر .
   اگر خانم ها ، غیرت را نشانه مردانگی میدونند پس باید به هشدارهای مردان برای لباس درست و آرایش درست توجه کنند وگرنه غیرت بی معنی میشه .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*