خانه » اخبار ستارگان » واکنش مریم امیرجلالی به مادر زن علی دایی بودن + عکس

واکنش مریم امیرجلالی به مادر زن علی دایی بودن + عکس

واکنش مریم امیرجلالی به مادر زن علی دایی بودن عکسی در حال انتشار می باشد که مریم امیرجلالی را مادر زن علی دایی معرفی نموده است

بازار داغ شایعات برای جذب ممبر برای گروه های تلگرامی از دست هنرمندان و ستارگان ایران دست بردار نیست و این بار این شایعات دامن علی دایی و مادر زن علی دایی که در عکس مریم امیرجلالی بازیگر زن ایرانی معرفی شده بود را گرفت .

مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی

مریم امیرجلالی

مریم امیرجلالی بازیگر زن ایرانی با انتشار عکسی که توسط یک گروه تلگرامی منتشر شده بود و وی را در کنار علی دایی و همسرش نشان میداد و در معرفی عکس نوشته شده بود که مریم امیرجلالی مادر زن علی دایی می باشد آن را تکذیب نموده و از این شایعه پراکنی ها انتقاد کرد .

مریم امیرجلالی که تا مدتی پیش مادر زن مجید یاسر معرفی شده بود این بار مادرزن علی دایی بازیکن محبوب فوتبال ایران معرفی شد .

در زیر عکس مریم امیرجلالی در کنار علی دایی و همسرش را مشاهده میفرمایید .

مریم امیرجلالی مادر زن علی دایی

مریم امیر جلالی و علی دایی و همسرش

مریم امیرجلالی در وصف این عکس نوشت :

دوستان اینجوری شایعه میسازن بعضی ازمردم بیکار وازخدابی خبر ما .تاحالا اقای مجید یاسر داماد من بودن حالا جاشون دادن باقای علی دائی نازنین که هردوشون برای من باعث افتخارن ولی چرا ؟ چرامدام نشستین وبجای درست فکرکردم همش سرتون توزندگی مردومه والا این کارها دورازانسانیته هفته پیش هم شایعه شد که مریم امیرجلالی درپارتی شبانه دستگیر شده واقعا دست همه شایعه سازان درد نکنه .بهتره برید بزندگی سراسرفاجعه خودیه سرک بکشید این وصله ها بمن نمی چسبه .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*