خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار ستارگان » مرگ برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری + عکس
مرگ برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری + عکس

مرگ برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری + عکس

مرگ برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری مهدی میامی از فوت برادر ترانه علیدوستی بازیگر زن ایران در چهارشنبه سوری خبر داد

با وجود اینکه سالانه در چهارشنبه سوری برخی از هموطنان ما دچار عارضه های جبران نشدنی میشوند اما باز جوانان ایرانی با سماجت بر کارهای خطرناک در این روز و شب باعث ایجاد مشکلاتی برای خود و مردم عزیز ایران میگردند .

مهدی میامی از حادثه ای تلخ که برای ترانه علیدوستی بازیگر محبوب زن ایرانی در چهارشنبه سوری رخ داده است گفت و آن مرگ برادر ترانه علیدوستی در چهارشنبه سوری بوده است و از مردم عزیز ایران خواسته تا در این شب از کارهای خطرناک دوری کنند .

مرگ برادر رانه علیدوستی در چهارشنبه سوری

ترانه علیدوستی

مهدی میامی بازیگر سینما و تلویزیون درباره برگزاری جشن چهارشنبه سوری گفت: امیدوارم در برگزاری این جشن به یک تعادلی برسیم و کارهای خطرناکی را در این روزانجام ندهیم. در این رابطه باید بگویم متاسفانه چند سال پیش ترانه علیدوستیبرادر خود را به خاطر همین کارهای خطرناک مانند ساخت بمب های دست ساز در چهارشنبه سوری از دست داد.

 

وی افزود: فکر می کنم باید به سنت های خوب خودمان  بازگردیم زیرا آیین هایی که در ایران وجود دارد حاصل سالیان سال فرهنگ این مملکت است که همه آنها زیباست.

 

مهدی میامی

مهدی میامی

این بازیگر ادامه داد: برای مثال پریدن از آتش در واقع پریدن ازیک آتش کوچک بود نه اینکه یک کوه آتش درست شود و یا اینکه ما در این جشن چیزی به نام تیراندازی نداشتیم اما این روزها چنین مواردی هم یافت می شود.

 

بازیگر “تمرینی برای اجرا” خاطر نشان کرد: امیدوارم با دلی خوش  خودمان را برای سال آینده آماده کنیم و با انجام کارهای خطرناک خاطره بدی را برای خودمان و دیگران ایجاد نکنیم.

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است