خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » مراسم عروسی مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی + عکس
مراسم عروسی مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی + عکس

مراسم عروسی مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی + عکس

مراسم عروسی مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی عکس های مراسم ازدواج مسعود رجوی و مریم رجوی سران گروهک منافقین پس از انتشار خبر مرگ مسعود رجوی

در روزهایی که خبر مرگ مسعود رجوی توسط ترکی الفیصل مطرح شده و شایعه فوت مسعود رجوی که به علت عدم حضور در انظار عموم مدت ها بود مطرح میشد را به گونه ای تایید کرد و همسر مسعود رجوی ، خانم مریم رجوی را همسر مرحوم صدا کرد عکس های مراسم عروسی مسعود رجوی و مریم رجوی منتشر شده است .

مراسم عروسی مسعود رجوی و مریم رجوی

مسعود رجوی و مریم رجوی

مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی که سرکرده گروهک منافقین می باشند و یکی از دشمنان ایران و مردم ایران هستند در سال 1364 با هم ازدواج کردند که این ازدواج دوم مریم قجر معروف به مریم رجوی بود .

مسعود رجوی مرده است”؛ این خبری بود که بسیاری از رسانه ها روز گذشته از میان صحبت های رئیس سابق اطلاعات عربستان دریافت کرده و به سرعت منتشر کردند.

مراسم عروسی مسعود رجوی و مریم رجوی

مسعود رجوی و مریم رجوی

مسعود رجوی که پس از کشته شدن موسی خیابانی، مهره اصلی منافقین در بهمن 1360 به عنوان رهبر این گروه تروریستی معرفی شده بود سال‌ها بود در انظار ظاهر نشده و بسیاری منابع خبر از مرگ او داده بودند. با این حال پس از آنکه روز گذشته “ترکی الفیصل”در حضور “مریم رجوی” همسر و جانشین مسعود رجوی از او با عنوان “همسر مرحوم” یاد کرد، رسانه ها این عبارت را به عنوان تائید رسمی مرگ رهبر این گروهک دانستند؛ اگرچه ساعتی پس از افشای مرگ رجوی رسانه های وابسته به منافقین سعی در تکذیب این خبر داشتند.

مراسم عروسی مسعود رجوی و مریم رجوی

مسعود رجوی و مریم رجوی

اما ازدواج “مریم قجر” یا همان مریم رجوی و مسعود رجوی یکی از بحث برانگیزترین اقدامات رهبر گروهک منافقین بود که در سال 1364 و اندک زمانی پس از جدایی مریم قجر از همسر سابقش رخ داد. مسعود رجوی نیز پیشتر دو بار ازدواج کرده بود؛ بار اول با اشرف ربیعی که در درگیری‌های یکی از خانه های تیمی منافقین با سپاه پاسداران انقلاب کشته شده بود و بار دوم که با فیروزه بنی صدر دختر ابولحسن بنی صدر ازدواج کرده و به دلیل اختلاف با بنی صدر به طلاق منجر شده بود.

مراسم عروسی مسعود رجوی و مریم رجوی

مسعود رجوی و مریم رجوی

ازدواج مریم قجر که همسر “مسعود ابریشمچی” از دوستان رجوی و اعضای اصلی گروهک بود از سوی تشکیلات منافقین به ” انقلاب ایدئولوژیک” تعبیر شد تا ابعاد سوال برانگیز آن تحت شعاع قرار گیرد. گفته می شود مریم قجر در آن زمان از مسعود ابریشمچی صاحب یک فرزند سه ساله بود و به گفته مینا ربیعی خواهر اشرف ربیعی این دو تا قبل از آن از زندگی موفق خود بر پایه علاقه مشترک سخن گفته بودند و احتمالا به اجبار اعضای گروهک مجبور به جدایی شده اند. همچنین عدم رعایت زمان شرعی بین طلاق مریم قجر با همسر سابق و ازدواج با مسعود رجوی یکی دیگر از موارد سوال برانگیز این ازدواج بود. مراسم ازدواج رسمی این دو در 29 خرداد 1364 در دفتر جبهه سیاسی سازمان منافیقن موسوم به شورای ملی مقاومت در “اُوِر سور اواز” شهری در 27 کیلومتری شمال غربی پاریس با حضور سران این گروهک برگزار شد و از آن پس نیز نام مریم قجر به نام مریم رجوی تغییر یافت.

مراسم عروسی مسعود رجوی و مریم رجوی

مریم رجوی

چندی پس از این مراسم بود که دولت فرانسه حکم به اخراج رجوی از فرانسه داد و وی مجبور شد همراه با شماری از اعضای منافقین مقیم فرانسه عازم عراق شود. وی به هنگام ورود به عراق مورد استقبال رسمی معاون رئیس جمهور وقت عراق قرار گرفت و در آنجا پایگاه نظامی برای اقدام علیه کشور تشکیل داد.

مراسم عروسی مسعود رجوی و مریم رجوی

مسعود رجوی

مراسم عروسی مسعود رجوی و مریم رجوی

مسعود رجوی و مریم قجر


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 3٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter