محمدرضا گلزار جزو خوشتیپ ترین و جذاب ترین بازیگران تاریخ سینمای دنیا + عکس

محمدرضا گلزار جزو خوشتیپ ترین و جذاب ترین بازیگران تاریخ سینمای دنیا سایت IMDb محمدرضا گلزار بازیگر مرد ایران را یکی از جذاب ترین بازیگران تاریخ سینمای دنیا معرفی کرد .

سایت های بزرگ و معتبر دنیا هر از چندگاهی بهترین ها را معرفی میکنند و رنکینگ های متفاوتی برای ” ترین ها ” دارند .

سایت آی ام دی بی IMDb که در زمینه هنر از بهترین های سایت های دنیا می باشد از جمله رسانه هایی است که رنکینگ های هنرمندان و ستارگان را منتشر میکند .

جذابترین بازیگران مرد تاریخ سینمای دنیا یکی از رنکینگ هایی بوده که توسط IMDb منتشر شده که نام محمدرضا گلزار بازیگر جوان ایرانی نیز در این لیست مشاهده میشود .

محمدرضا گلزار خوشتیپ ترین بازیگر دنیا

محمدرضا گلزار که از بازیگران خوشتیپ ایرانی به شمار می آید در رنکینگ جذاب ترین بازیگران مرد دنیا در IMDb در رتبه 13 و پشت سر برد پیت قرار دارد .

در این لیست منتشر شده در سایت IMDb مارلون براندو در رتبه اول و دی کاپریو در رتبه دوم و آلن دلون در رتبه سوم قرار دارد .

محمدرضا گلزار در رتبه سیزدهم و پس از برد پیت که در رتبه دوازدهم و جلوتر از تام کروز که در رتبه چهاردهم قرار دارد جزو جذاب ترین بازیگران تاریخ سینمای دنیا می باشد .

محمدرضا گلزار خوشتیپ ترین بازیگر تاریخ سینمای دنیا

گفتنیست برخی رسانه های ایران در تمسخر اعلام این خبر در صفحه محمدرضا گلزار با بیان این موضوع که این مطالب در IMDb توسط یک فرد منتشر میگردد قصد به استهزا گرفتن این موضوع را کرده اند که در پاسخ باید گفت که همین که سایت معتبر IMDb نام محمدرضا گلزار را در مطلب خود میان افراد بزرگ سینمای دنیا آورده و قطعا با بازدید بالای مردم دنیا رو به رو میشود افتخاری برای کشور عزیزمان ایران است پس به جای سخره گرفتن از هنرمندانمان حمایت کنیم .

ما هم به نوبه ی خود حضور بازیگر جوان کشورمان محمدرضا گلزار در میان خوشتیپ ترین بازیگران تاریخ سینمای دنیا را به وی و مردم ایران تبریک عرض میکنیم .

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگانمحمدرضا گلزار