خانه » عکس » عکس خوانندگان » محمدرضا شجریان و شهرام ناظری در عروسی بیژن کامکار و همسرش با عکس
محمدرضا شجریان و شهرام ناظری در عروسی بیژن کامکار و همسرش با عکس

محمدرضا شجریان و شهرام ناظری در عروسی بیژن کامکار و همسرش با عکس

محمدرضا شجریان و شهرام ناظری در عروسی بیژن کامکار و همسرش عکس های جالب و قدیمی محمدرضا شجریان در عروسی بیژن کامکار در 40 سال قبل .

محمدرضا شجریان و شهرام ناظری از استادان هنر ایران هستند که صدای این دو خواننده میان مردم ایران مورد تمجید قرار گرفته است .

عکس های قدیمی هر شخص بزرگ و ستاره ای علاقه مندان خودش را دارد و این بار عکس جوانی محمدرضا شجریان و شهرام ناظری را منتشر کرده اند .

محمدرضا شجریان و شهرام ناظری در عروسی بیژن کامکار و همسرش که در 40 سال پیش برگزار شده است عکس های خاطره انگیزی داشته که این روزها منتشر شده است .

محمدرضا شجریان و شهرام ناظری در عروسی بیژن کامکار و همسرش

مراسم عروسی بیژن کامکار و همسرش

قطب الدین صادقی برادر خانم بیژن کامکار که از کارگردانان تئاتر در سنندج است عکس هایی از مراسم عروسی بیژن کامکار و خواهرش منتشر کرده است .

در این عکس های قدیمی چهره هایی چون زنده یاد محمدرضا لطفی ، محمدرضا شجریان و شهرام ناظری نیز دیده میشود .

قطب الدین صادقی با انتشار عکس بالا نوشت :

پدر و مادرم در عروسى خواهرم با بیژن کامکار. خانم قشنگ کامکار در کنار مرحوم حسن کامکار ( نشسته بر زمین ) ومرحوم محمد رضا لطفى ( در کنار مادرم ) و کنار لطفى ، دو هنرمند گرانپایه ى ملى : شهرام ناظرى و محمد رضا شجریان . حدوداً چهل سال پیش در سنندج .

محمدرضا شجریان و شهرام ناظری در عروسی بیژن کامکار و همسرش

مراسم عروسی بیژن کامکار و همسرش

کارگردان تئاتر با انتشار عکس بالا نوشت :

تصویرى دیگر از همان مجلس عروسی در سال١٣۵٨ ، سنندج .(ایستاده ازراست ) : بیژن کامکار ، روانشاد مادرم ، مرحوم محمدرضا لطفى ، شهرام ناظرى ، محمد رضا شجریان . جواد آذر . ( نشسته بر زمین ) : مرحوم حسن کامکار ، کمال فرهنگ .

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است