خانه » اخبار » محرومیت سجاد آقایی و اللهیار صیادمنش بخاطر شادی گل منشوری

محرومیت سجاد آقایی و اللهیار صیادمنش بخاطر شادی گل منشوری

محرومیت سجاد آقایی و اللهیار صیادمنش بخاطر شادی گل منشوری به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده سجاد آقایی و اللهیار صیادمنش دو بازیکن جدید و جوان استقلال تهران بخاطر شادی گل منشوری مقابل تیم ذوب آهن اصفهان با رای کمیته انضباطی به مدت یک ماه و به صورت موقت محروم شدند.

محرومیت سجاد آقایی و اللهیار صیادمنش بخاطر شادی گل منشوری

محرومیت سجاد آقایی و اللهیار صیادمنش بخاطر شادی گل منشوری

در بازی هفته پیش استقلال و ذوب آهن و پس از به ثمر رسیدن گل آبی پوشان دو ستاره جوان استقلال به شادی گل منشوری پرداختند که کمیته انضباطی به این موضوع واکنش نشان داد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

با توجه به اخبار و تصاویر منتشره مبنی بر رفتار غیر ورزشی که توسط آقایان سید سجاد آقایی و سید اللهیار صیادمنش بازیکنان تیم استقلال  که در بازی بین دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان منجر گردیده است و با نظر به اینکه این نوع رفتار نقض آشکار و مسلم قوانین و مقررات قانونی و اخلاقی محسوب که به اعتبار فوتبال کشور لطمه وارد می نماید، لذا اعلام می دارد ضمن تشکیل و رسیدگی پرونده و انجام تحقیقات در این خصوص به موجب مواد 23 و 65 آیین نامه کمیته اخلاق دستور موقت مبنی بر تعلیق فعالیتهای نامبردگان در کلیه بخش های فوتبال رسمی ج.ا.ا. به مدت یکماه صادر گردیده است.

لذا مقرر است مراتب از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال و مبادی ذیربط ابلاغ و اطلاع رسانی تا از کلیه فعالیت های نامبردگان در حوزه فوتبال و حضور در کلیه مجامع و مراجع و اماکن رسمی فوتبال جمهوری اسلامی ایران و بین المللی از یوم جاری مورخ 1397/05/20جلوگیری و چنانچه مجوز حضور برای نامبردگان صادر گردیده لغو و از ورود و همراهی ایشان با تیم ها و اهالی فوتبال در مراسمات و مسابقات رسمی فوتبال خودداری به عمل آمده و نتیجه به این کمیته گزارش گردد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*