محافظت از خود در دوستی های مجازی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶-۱۲-۰۴
330 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

محافظت از خود در دوستی های مجازی بخش قابل توجهی از زندگی جوانان امروز را ارتباط با اینترنت تشکیل می دهد و متاسفانه همه افراد در فضای مجازی قصد و […]


محافظت از خود در دوستی های مجازی

بخش قابل توجهی از زندگی جوانان امروز را ارتباط با اینترنت تشکیل می دهد و متاسفانه همه افراد در فضای مجازی قصد و غرض خوبی ندارند. و این مسئله هنگامی که در فضای مجازی به دنبال روابط عاشقانه بگردید، آسیب رسان‌تر نیز هست. خبر خوب این است که این افراد، اقلیت کوچکی از جمعیت اینترنت هستند. با این حال، آن‌ها وجود دارند و اگر خارج از محیط اینترنت می‌خواهید ملاقاتشان کنید، باید محتاط باشید.

محافظت از خود در دوستی های مجازی

محافظت از خود در دوستی های مجازی

به گزارش اولی ها: این پیشنهادات مطمئنا تضمین کاملی برای امنیت احساسی و جسمی شما نیستند. با این حال، می‌توانند از شما محافظت کنند:

۱-در مکان عمومی ملاقات کنید

اولین ملاقات شما باید در کافی شاپ، موزه، کافه، پارک و مکانی عمومی باشد. این به شما فرصت می‌دهد پیش از ملاقات در محلی خلوت‌تر، کمی با او آشنایی پیدا کنید.

۲-خانواده یا دوستان خود را مطلع کنید

اطمینان پیدا کنید حداقل یک نفر از دوستان یا اعضای خانواده شما می‌داند چه کسی را کی و کجا ملاقات خواهید کرد. حداقل یک بار با این شخص حین قرار ارتباط برقرار کنید. حتی می‌توانید چند تن از دوستانتان را به محل قرار بیاورید تا مخفیانه مراقب شما باشند.

۳-هرطور که راحت هستید پرداخت کنید

اگر طرف مقابل از شما پول یا هدیه می‌خواهد، یا تمایل دارد شما را در پول و هدیه غرق کند، محل را ترک کنید. این شخص به شما هیچ علاقه‌ای ندارد و اهمیتی به شما نمی‌دهد. رابطه جنسی یا عشق در مقابل پول یا هدیه، عاشقانه نیست. اگر از خلوص نیت کسی اطمینان ندارید، پیش ادامه دادن رابطه از دوست یا عضوی از خانواده خود نظرشان را بپرسید.

۴-لباس مناسب بپوشید

اگر به دنبال رابطه بلند مدتی هستید، لباس‌های جذاب خود را در خانه بگذارید. با این که شاید تمایل داشته باشید طرف مقابل را جذب خودتان بکنید، این کار ممکن است پیام غلطی به او برساند.

۵-به غریزه خود اعتماد کنید

این مهم‌ترین نکته برای در امان ماندن شما است. اگر شرایطی بی هیچ دلیلی به نظرتان درست نمی‌آید، محل را ترک کنید. شما هیچ گاه تحت هیچ اجباری برای ادامه ملاقات نیستید. مهم نیست مسئله مهمی باشد یا خیر، اگر راحت نباشید طرف مقابلتان آن چه که به دنبالش بوده‌اید نیست.

همچنین بخوانید: کارهایی که افراد با اعتماد به نفس پایین در شبکه های اجتماعی انجام می دهند

پاسخی بگذارید


آموزش ارز دیجیتال