خانه » اخبار ستارگان » مجید یاسر داماد مریم امیرجلالی نیست + عکس

مجید یاسر داماد مریم امیرجلالی نیست + عکس

مجید یاسر داماد مریم امیرجلالی نیست تکذیبیه مریم امیرجلالی در مورد مجید یاسر که داماد وی معرفی شده .

شایعه توسط یک نفر جرقه زده میشود اما اثبات دروغ بودن آن سال ها طول میکشد مانند مجید یاسر و مریم امیرجلالی .

مجید یاسر داماد مریم امیرجلالی نیست

مجید یاسر و همسرش و مریم امیرجلالی

مجید یاسر داماد مریم امیرجلالی و همسر مهشید حبیبی دختر مریم امیرجلالی عنوانیست که متاسفانه در بسیاری از سایت های معروف دیده میشود که با انتشار یک عکس از مریم امیر جلالی میان مجید یاسر و همسرش منتشر شده است .

متاسفانه سایت ها بدون توجه به هشدارهای مریم امیرجلالی در مورد اینکه مجید یاسر داماد وی نیست هنوز هم مطالب خود در این مورد را منتشر کرده و مجید یاسر را داماد مریم امیرجلالی و همسر مجید یاسر را دختر مریم امیرجلالی معرفی کرده اند .

مریم امیرجلالی که دیشب در برنامه خندوانه حضور پیدا کرده بود با صحنه عجیبی رو به رو شد و آن هم مطرح شدن این موضوع یعنی اینکه مجید یاسر داماد وی می باشد توسط رامبد جوان مجری برنامه خندوانه بود .

مجید یاسر داماد مریم امیرجلالی نیست

مریم امیرجلالی در خندوانه

با اینکه به نظر میرسید که رامبد جوان عمدا این موضوع را مطرح کرده و خواسته به این شایعه پایان دهد اما به راحتی میتوان در سایت ها و صفحات و کانال ها مشاهده کرد که مدیران با انتشار موضوع مجید یاسر و همسرش مهشید حبیبی و مادرزنش مریم امیرجلالی به شدت به این شایعه دامن زده اند .

مریم امیرجلالی در برنامه خندوانه با اشاره به عکس منتشر شده گفت که مجید یاسر از همکاران خوب وی می باشد اما دامادش نیست .

مریم امیرجلالی با اشاره به اینکه یک دختر دارد و یک داماد و هر دو در خارج از کشور زندگی میکنند گفت که موضوع دامادی مجید یاسر شایعه ای بیش نبوده که متاسفانه خیلی ها این شایعه را باور کرده اند .

متاسفانه مدتی پیش با انتشار عکسی از مریم امیرجلالی در کنار علی دایی و همسرش باز هم موضوع دامادی مطرح شد و این بار علی دایی داماد مریم امیرجلالی معرفی شد که این شایعه نیز توسط مریم امیرجلالی تکذیب شد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*