خانه » اخبار » اجتماعی » جنجال مجسمه برهنه هیلاری کلینتون پس از مجسمه دونالد ترامپ + عکس
loading...

جنجال مجسمه برهنه هیلاری کلینتون پس از مجسمه دونالد ترامپ + عکس

جنجال مجسمه برهنه هیلاری کلینتون پس از مجسمه دونالد ترامپ نصب مجسمه برهنه هیلاری کلینتون در خیابان پس از مجسمه لخت دونالد ترامپ جنجال آفرید .

رقابت داغ نامزد های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا هر روز حاشیه های جدیدی دارد .

مجسمه لخت هیلاری کلینتون از جمله این حاشیه ها بود که در خیابانی در نیویورک نصب شده بود و برهنگی هیلاری کلینتون در این مجسمه آنقدر نامتعارف بود که با واکنش مردم رو به رو شد .

جنجال مجسمه برهنه هیلاری کلینتون پس از مجسمه دونالد ترامپ

مجسمه هیلاری کلینتون

اینگونه که پیداست انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امسال به یک جنگ بی ادبی تبدیل شده و هر روز اتفاقاتی جدید در مورد دو نامزد انتخابات یعنی هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ میافتد که بسیار زشت می باشد .

هیلاری کلینتون این بار سوژه رسانه ها شد و اینگونه که پیداست یکی از طرفداران دونالد ترامپ با ساخت مجسمه برهنه هیلاری کلینتون و قرار دادن آن در خیابان نیویورک همه را حیرت زده کرد .

زن بودن هیلاری کلینتون زشتی این حرکت را دو چندان میکند زیرا که در این مجسمه به وضوح اعضای تناسلی هیلاری کلینتون را به نمایش کشیده اند .

جنجال مجسمه برهنه هیلاری کلینتون پس از مجسمه دونالد ترامپ

مجسمه برهنه هیلاری کلینتون

شاید این اقدام در تلافی مجسمه برهنه دونالد ترامپ باشد که مدتی پیش در نیویورک دیده شد که در این مجسمه نیز در کمال بی ادبی به آلت تناسلی دونالد ترامپ بیشتر تاکید شده بود .

مردم با مجسمه نامتعارف کلینتون متفاوت با مجسمه ترامپ برخورد کردند. زمانیکه مجسمه عریان ترامپ در شهر نصب شده بود گروهی از اراذل با آن عکس سلفی گرفتند و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند؛ اما مردم در مواجه با مجسمه کلینتون تلاش کردند آن را پوشانده و هرچه سریعتر از محل دور کنند.

جنجال مجسمه برهنه هیلاری کلینتون پس از مجسمه دونالد ترامپ

مجسمه برهنه دونالد ترامپ

گروهی معترض با نام “ایندیکلاین” در ساخت مجسمه عریان ترامپ نقش داشتند؛ اما هنوز فرد یا گروهی مسئولیت ساخت مجسمه کلینتون را نپذیرفته است.

کمپین انتخاباتی کلینتون حاضر به اظهار نظر درباره این حادثه نشده است.

اینگونه که پیداست طرفداران این دو نامزد انتخاباتی شمشیر را از رو بسته اند تا به هر شکل آبروریزی کنند .

با توجه به این اتفاقات آمریکا باید خود را برای اتفاقاتی وخیم تر آماده کند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*