خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » مجروح شدن رضا عطاران بخاطر عکس سلفی + عکس
مجروح شدن رضا عطاران بخاطر عکس سلفی + عکس

مجروح شدن رضا عطاران بخاطر عکس سلفی + عکس

مجروح شدن رضا عطاران بخاطر عکس سلفی عکس سلفی یک طرفدار با رضا عطاران سر بازیگر مرد ایرانی را به باد داد .

رضا عطاران طناز محبوب و معروف ایران این روزها بخاطر یک عکس سلفی با طرفدار مجروح شده و جلوی دوربین نمیتواند برود .

رضا عطاران

رضا عطاران

عکس سلفی رضا عطاران با طرفدارش سر و صورت رضا عطاران را مجروح کرد به گونه ای که از جلوی دوربین رفتن این بازیگر جلوگیری کرد .

رضا عطاران که بر روی تردمیل در باشگاه در حال فعالیت بود برای گرفتن عکس سلفی با طرفدارش دستش را رها میکند که همین موضوع باعث میگردد که از تردمیل بیفتد و سر و صورتش زخمی شود .

خبر مجروح شدن رضا عطاران توسط عباس یاری مجله فیلم مطرح شده است .

عباس یاری در صفحه اش در چند قسمت به بیان اتفاق پیش آمده برای رضا عطاران پرداخت و به معظل گرفتن عکس سلفی با ستارگان پرداخت که مشکلاتی را برای این عزیزان ایجاد میکند .

رضا عطاران

مجروح شدن رضا عطاران

عباس یاری در قسمت اول با انتشار عکس بالا نوشت :
صورت زخمی…(۱)
این آقارضای عطاران که با این شجاعت از پنجرهٔ آلومینیمی طبقهٔ پنجم مجلهٔ فیلم روی این نردبان پیزوری بالا رفته و با خیال راحت به‌دوربین من خیره شده، این روزها بخاطر حادثه‌ای با سر و صورت زخمی فعلا جلوی دوربین رفتن را فراموش کرده است. خب حادثه خبر نمی‌کند تازه آقارضا شانس آورده که سرش محکم‌تر به‌جایی نخورده.
امان از عکس سلفی! چرا رضا عطاران زخمی شد…؟ تصادف؟ دعوا؟ پرتاب از همین پله…!؟ نه، با عکس سلفی! برایتان می‌گویم چه شکلی…
این حکایتِ عکسِ سلفی در این مملکت تبدیل به‌بلای غریبی شده؛ مثل همهٔ اعمال و رفتارهای‌مان سرشار از افراط است. مثل استفادهٔ بی‌رویه‌ از موتور و ماشین که اگر امکان داشت تا اتاق خواب‌مان‌ هم با اتومبیل می‌رفتیم! مثل معماری‌مان که در هر خیابان و کوچه پس ‌کوچه‌ای یک برج بی‌قواره رفته بالا. مثلِ حس و حال‌مان که یا عاشقِ کسی هستیم یا ازش نفرت داریم. مثلِ طبیعت‌مان که یا خشک‌‌ِخشک است یا گرفتار سیلِ ویرانگر. افراط در همه چیز. ملتی هستیم که یا بیستون می‌سازیم یا چهل‌ستون! خلاصه که نشانه‌های بی‌تعادلی همیشه هست. بگذریم، چرا رضا عطاران زخمی شد…؟

رضا عطاران

مجروح شدن رضا عطاران

عباس یاری در قسمت دوم با انتشار عکس بالا نوشت :
صورت زخمی… (۲)
برایتان از حادثه‌ای گفتم که چند روز پیش یکی از سلفی‌گیران سر رضا عطاران آورده طوری‌که او با سر و صورت زخمی فعلا نمی‌تواند جلوی دوربین برود. تازه آقارضا شانس آورده که سرش محکم‌تر به‌جایی نخورده. از زمانی که این موبایل‌های دوربین‌دار به‌بازار آمده، همه یک پا خبرنگار شده‌اند دنبال عکس سلفی گرفتن اند فرقی هم نمی‌کند کجا و چه‌شکلی. طفلکی آقارضا در یک باشگاه ورزشی مشغول دویدن روی تردمیل بوده که یکی از راه می‌رسد و هوس گرفتن عکس سلفی می‌کند. رضا که معمولا با خوشرویی دوستدارانش را می‌پذیرد، به‌درخواست او برای لحظه‌ای دست‌هایش را از تردمیل رها می‌کند و با لبخند به گوشی طرف خیره می‌شود که ناگهان تعادلش را از دست می‌دهد و پرتاب می‌شود روی زمین. دلم بیشتر برای آن آقایی سوخت که علاقمند به سلفی بوده و عکس‌اش خراب شده! رضا و بازیگران محبوب باید یاد بگیرند چه‌گونه روی تردمیل تعادل‌شان را حفظ کنند تا عکس سلفی‌گیران خراب نشود! متاسفانه این از ناکارآمدی سینمای ماست که بازیگرانش نسبت به‌این امور مهارت ندارند!

رضا عطاران

مجروح شدن رضا عطاران

عباس یاری در قسمت سوم مطلب خود با انتشار عکس بالا نوشت :
صورت زخمی…(۳)
نکته‌ای را که در پست‌های قبلی‌ در مورد حادثه برای رضا عطاران نقل کردم، بیشتر نه‌بخاطر وجه خبری، بلکه به‌دلیل طرح موضوعی فرهنگی بود که این روزها مبتلابه جامعه ما شده است، درحالی که همان روز حادثه درجریان آن قرار داشتم و تعمدا اعلامش را به‌تعویق انداختم تا حال این چهرهٔ محبوب خوب شود. جالب اینجاست که دوستانِ مطبوعاتی با گذاشتنِ کلمهٔ «به‌شدت» برای مجروح شدن عطاران، تلاش کردند وجه حادثه‌ای آن را پر رنگتر کنند! حالا باگذشت چند روزی از این حادثه خوشحالم که او از این ماجرا به‌سلامت جسته و سلامتی‌اش را بازیافته است.
یادم می‌آید زمانی که کار تلویزیونی می‌کردم، وقتی برای ضبطِ مراسمی پشت دوربین می‌رفتم، جمعِ لنز‌هایی که از صحنه فیلم و عکس می‌گرفت، به‌تعداد انگشت‌های یک دست هم نمی‌رسید، حالا تعداد دوربین‌ها از تمامی حضار بیشتر است!
این روزها ماجرای عکس سلفی گرفتن با چهره‌های معروف هنری و ورزشی از هر کابوسی هول‌انگیزتر است. آتیلا پسیانی می‌گفت بارها قرارهای مهمی داشته‌ام که بخاطر همین عکس سلفی گرفتن به‌هم خورده. حتی در زمان بیماری به‌قرارهای پزشکی‌ام نرسیده‌ام چون توی مسیر گرفتار آدم‌های علاقمندی شده‌ام که یا باید برایشان امضا می‌زدم یا با لبخند چندین و چند عکس سلفی می‌گرفتم! حالا مدتی است در چنین مواقعی یک کلاه کشی می‌کشم روی صورتم تا شناخته نشوم…! .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter