مجازات ابوبکر بغدادی برای فرماندهان شکست خورده داعش

مجازات ابوبکر بغدادی برای فرماندهان شکست خورده داعش

ابراهیم عواد ابراهیم البدری القرشی السامرائی معروف به ابوبکر بغدادی متولد ۱۹۷۱ میلادی در شهر سامرا خلیفه گروهک تروریستی داعش است.

مجازات ابوبکر بغدادی برای فرماندهان شکست خورده داعش

ابوبکر بغدادی

داعش این روزها با شکست های بسیاری رو به رو شده و کم کم مناطق در دست خود را از دست میدهد که این اقدام ابوبکر بغدادی را به خشم آورده است .

تنبیه فرماندهان شکست خورده یکی از کارهایی است که گفته میشود توسط ابوبکر بغدادی انجام شده تا داعشی ها تنبیه شوند .

ابوبکر بغدادی که سابقاً با اسامی دکتر ابراهیم و ابودعاء شناخته می‌شد، و امروزه عمدتاً تحت عنوان ابوبکر بغدادی شناخته می‌شود، ابو بکر البغدادی الحسینی الهاشمی القرشی و هم‌اکنون هم با نام امیرالمؤمنین الخلیفه ابراهیم شناخته می‌شود.

یک منبع محلی در استان نینوا که خواست نامش فاش نشود، در گفت و گو با پایگاه السومریه نیوز افزود که علت این اقدام شکست های مستمر و فرار عناصر داعش در برابر پیشروی نیروهای عراقی است.

وی ادامه داد که البغدادی امرای شرق موصل را برکنار کرده و برای مجازات، آنان را به عنوان جنگجوی معمولی به خط مقدم اعزام کرده است.

این منبع تصریح نمود که نبردهای اخیر شرق موصل، شوک شدیدی به گروه تروریستی داعش وارد نموده که شکست های سریع تروریست های و موفقیت نیروهای ارتش عراق در زمینه شکستن خطوط دفاعی داعش در مدت زمان کوتاه عامل آن بوده است.

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعه