خانه » اخبار ستارگان » متیو سیلور همسر جدید گلشیفته فراهانی + عکس و معرفی همسران

متیو سیلور همسر جدید گلشیفته فراهانی + عکس و معرفی همسران

متیو سیلور همسر جدید گلشیفته فراهانی عکس گلشیفته فراهانی در کنار همسر جدیدش متیو سیلور که اخیرا با هم ازدواج کرده اند معرفی همسران گلشیفته فراهانی

شایعات در مورد ازدواج گلشیفته فراهانی با کامبیز حسینی مجری شبکه صدای آمریکا VOA به پایان رسید و از همسر جدید گلشیفته فراهانی یعنی آقای متیو سیلور matthew silver رونمایی شد .

مدتی قبل یکی از هنرمندان ایرانی مقیم نیویورک به نام نقیب شنبه زاده با قرار دادن تصاویری از مراسم ازدواج گلشیفته درباره ازدواج وی خبررسانی کرده بود بدون اینکه نامی از همسر گلشیفته ببرد.

اکنون تصویری از گلشیفته فراهانی در کنار همسر جدیدش منتشر شده است. متیو سیلور (سمت چپ عکس) چنان که خود در صفحه اجتماعی اش نوشته هنرمند چیدمانی است که هدفش را کمک به لبخند زدن مردم و خنداندن آنها می داند.

متیو سیلور همسر جدید گلشیفته فراهانی

متیو سیلور همسر جدید گلشیفته فراهانی

متیو سیلور” که لقب هنریش معنای خوبی ندارد و مخاطب را به یاد یکی از کمدی های اخیرا اکران شده می اندازد!!! چنان که خود در صفحه اجتماعیش نوشته هنرمند چیدمانی است که هدفش را کمک به لبخند زدن مردم و خنداندن آنها می داند.

اخیرا تصویری از گلشیفته فراهانی در آغوش متیو سیلور لخت پخش شد که از آشنایی و عاشقی گلشیفته و متیو در خیابان ها خبر میدهد .

گلشیفته فراهانی و همسرش متیو سیلور

گلشیفته فراهانی و همسرش متیو سیلور

گلشیفته فراهانی به هنگام حضور در ایران با امین مهدوی ازدواج کرده بود . ازدواج اول گلشیفته دو سال بعد از مهاجرت به فرانسه به جدایی انجامید.

همسر اول گلشیفته فراهانی یعنی امین مهدوی شباهت عجیبی به همسر دوم وی یعنی متیو سیلور دارد .

 

گلشیفته فراهانی و همسر اولش امین مهدوی

گلشیفته فراهانی و همسر اولش امین مهدوی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*