خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » ماندانا کریمی دختر زیبای ایرانی مدل و بازیگر هندی + عکس
ماندانا کریمی دختر زیبای ایرانی مدل و بازیگر هندی + عکس

ماندانا کریمی دختر زیبای ایرانی مدل و بازیگر هندی + عکس

ماندانا کریمی دختر زیبای ایرانی مدل و بازیگر هندی ماندانا کریمی Mandana Karimi یا منیژه کریمی دختر ایرانی الاصل که در هندوستان مدل و بازیگر است .

ماندانا کریمی در حرفه مدلینگ و بازیگری هند فعالیت میکند .نام  او در شناسنامه منیژه کریمی ، اما معروف به ماندانا کریمی است. وی دختری ایرانی اما مشهور در هند بوده و در سال 1367 در تهران به دنیا آمده است. پدرش هندی و مادرش ایرانی می باشد.

ماندانا کریمی

ماندانا کریمی

ماندانا کریمی از زیباترین دختران ایرانی و همچنین زیباترین دختران هندی می باشد و یکی از دلایل مدلینگ شدن او هم همین است.

او آنقدر مشهور است که تصویر چهره اش در کنار چهره بازیگران معروفی همچون شاهرخ خان و شاهد کاپور قرار گرفته است. علاقه او به بازیگری در سینمای هند بخاطر دیدن فیلم شعله در 7 سالگی شکل گرفته است. از طرفی چون پدربزرگش اهل هند بوده به زبان هندی تسلط کافی داشت و این هم یکی از دلایل موفقیت او در این کشور است.

ماندانا کریمی در ابتدا مهماندار هواپیما بود اما از 6 سال پیش وارد حرفه مدلینگ شد. او قصد داشت که تنها برای انجام یک پروژه 3 ماهه در هند بماند ، اما با پیشنهادات کاری زیادی روبه رو شد که او را جلب کرده و مانع از بازگشت وی به ایران شد.

ماندانا کریمی

ماندانا کریمی

به دلیل موفقیت های کاری ، ماندانا کریمی در سال  ۲۰۱۳ تصمیم گرفت  به هند مهاجرت کند. اگرچه بیشترین زمینه کاری او در دنیای مد و تبلیغات رسانه ای است اما وارد حرفه بازیگری هم شد و در فیلم های زیادی همچون Bhaag Johnny بازی کرد. این حرفه موجب شد تا او در کنار بازیگران مطرح سینمای هند همچون شاهرخ خان, سیف علی خان, کارینا کاپور و … نقش آفرینی کند. در هند ماندانا با کاترینا کایف بازیگر هندی-انگلیسی مقایسه می شود ، زیرا مردم هند ماندانا  را شبیه  کاترینا می دانند و اعتقاد دارند که او هم در این عرصه موفق خواهد شد.

ماندانا کریمی

شباهت ماندانا کریمی و کاترینا

منیژه کریمی

ماندانا کریمی

منیژه کریمی

منیژه کریمی

ماندانا کریمی

منیژه کریمی

ماندانا کریمی

ماندانا کریمی


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter