خوش آمدید - امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » ماشا الالیکینا خواننده و رقاص زن زیبا مسلمان شد + عکس
ماشا الالیکینا خواننده و رقاص زن زیبا مسلمان شد + عکس

ماشا الالیکینا خواننده و رقاص زن زیبا مسلمان شد + عکس

ماشا الالیکینا خواننده و رقاص زن زیبا مسلمان شد ماشا آلالیکینا Masha Alalykina خواننده و مدل و رقاص زن روس مسلمان شد

مسلمان شدن خواننده زن روس

مسلمان شدن خواننده زن روس

ماشا آلالیکینا Masha Alalykina مدل و خواننده و رقاص زن روسیه ای که بخاطر زیباییش بسیار به شهرت رسیده است بر اثر یک حادثه به دین اسلام گرویده و مسلمان شد .

ماشا الیلیکینا که در رشته گیتار از مدرسه موسیقی فارغ التحصیل شده بود ، سال بعد به عضویت گروه رقص و موسیقی فابریک درآمد و سپس در دانشگاه ایالتی ادبیات مسکو به ادامه تحصیل پرداخت. شهرت الیلیکینا در آن زمان به حدی رسیده بود که مجله ماکسیم (پرفروش‌ترین مجله مردان در روسیه و از پرفروش‌ترین مجلات در انگلستان)، تصویری از وی بر روی جلد خود چاپ کرد.

مسلمان شدن رقاص زن روس

ماشا آلالیکینا masha alalykina

در سال 2007، طبق گفته خودش، یکی از دوستان وی که در شهر دیگری زندگی می‌کرده است، به حالت کما می‌رود. ماشا وقتی می‌ییند کاری از دستش بر نمی‌آید، مشغول مناجات شده و برای سلامتی دوست خود دعا می‌کند. فردای آن روز، دوستش که از حالت کما بیرون آمده بود با وی تماس گرفته و می‌گوید که: دیروز وقتی در حالت کما بودم تو را دیدم که به من خیلی کمک کردی.

ماشا آلالیکینا masha alalykina

ماشا آلالیکینا masha alalykina

آن طور که خود ماشا می‌گوید، این اولین باری بود که از خدا چیزی می‌خواست. همین امر سبب تغییر گرایش‌های دینی او و گرویدن به اسلام می‌شود. ماشا که به پنج زبان اروپایی از جمله سوئدی، فرانسوی و انگلستان تسلط دارد، هم اکنون به تدریس زبان در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش زبان روسیه مشغول است.

مسلمان شدن مانکن زن روس

ماشا آلالیکینا masha alalykina

این خواننده و مدل سابق روس می‌گوید: حتی به ذهنم خطور هم نمی‌کرد که روزی به حج بروم و از بهترین و گواراترین آب، یعنی آب زمزم بنوشم. امروز من این فرصت را دارم که مقایسه کنم قبلا چه بودم و حالا چه هستم من اکنون با حیات واقعی آشنا شده‌ام. اکنون دیگر موفقیت‌ها و درآمد سابق، آن جلوه‌ها را برایم ندارد و برایم بی‌ارزش و منفور هستند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 5٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter