خانه » اخبار » حوادث » ماساژ مرد توسط زن و ماساژ زن توسط مرد در مشهد !! + عکس

ماساژ مرد توسط زن و ماساژ زن توسط مرد در مشهد !! + عکس

ماساژ مرد توسط زن و ماساژ زن توسط مرد در مشهد باند ماساژ توسط جنس مخالف ماساژ زن توسط مرد و ماساژ مرد توسط زن در مشهد دستگیر شدند .

ماساژ دستکاری لایه‌های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیک‌های مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند درمان، و ترویج آرامش و آسایش است.

ماساژ مرد توسط زن و ماساژ زن توسط مرد در مشهد

ماساژ زن توسط مرد

ماساژ توسط جنس مخالف در مشهد یکی از خبرهای جنجالی است که این روزها منتشر شده است که با اقدام مسئولین مشهد رو به رو شد .

ماساژ مرد توسط زن و ماساژ زن توسط مرد بی شک لذت بیشتری به شخص خواهد داد زیرا که علاوه بر ماساژ لذت های دیگری نیز در میان است .

به تازگی باندی در مشهد شناسایی شده است که در زمینه ماساژ توسط جنس مخالف فعالیت می کنند.

معاون دادستان مشهد با تایید خبر دستگیری اعضای این باند گفت: در پی کسب برخی اطلاعات مبنی بر این که افرادی به صورت غیرقانونی وغیراخلاقی در زمینه ماساژ توسط جنس مخالف فعالیت می کنند و طعمه های خود را از طریق شبکه های اجتماعی به دام می اندازند، رسیدگی به این پرونده با صدور دستورات ویژه قضایی به گروهی از ماموران پلیس امنیت اخلاقی خراسان رضوی سپرده شد تا اقدامات تخصصی و پلیسی را در این باره آغاز کنند.

قاضی حیدری افزود: رصدهای اطلاعاتی در فضای مجازی وارد مرحله جدیدی شد و ماموران انتظامی به ردیابی اعضای این باند پرداختند تا این که بررسی های مقدماتی نشان داد اعضای این باند با تقلید از شیوه های غربی، به تبلیغ در شبکه های اجتماعی می پردازند و سپس طعمه های خود را به لانه ای می کشانند که از قبل و برای این منظور در نظر گرفته اند.

این مقام قضایی تصریح کرد: تحقیقات بیشتر ماموران پلیس امنیت اخلاقی بیانگر آن بود که سرکرده 222 ساله این باند که در تهران آموزش دیده است برخی از دختران نوجوان و جوان را که بعضی از آنان تبعه خارجی هستند جذب این باند کرده است.

ماساژ مرد توسط زن و ماساژ زن توسط مرد در مشهد

ماساژ مرد توسط زن

«قاضی حیدری» گفت: اعضای این باند سوژه مدنظر خود را به مکانی خاص دعوت می‌کردند و سپس با گرفتن مبالغی بین 100 تا 2500 هزار تومان، به فعالیت های غیراخلاقی خود ادامه می‌دادند درحالی که تلاش می کردند پوشش شرعی نیز به این گونه اقدامات خلاف قانون و اخلاق بدهند.

معاون دادستان مشهد افزود: پس از جمع آوری اطلاعات کامل درباره فعالیت اعضای این باند که یک نفر از آنان مرد و چهار نفر دیگر زن بودند، ماموران انتظامی با صدور دستور قضایی وارد عمل شدند و همه اعضای این باند را در چند عملیات جداگانه به دام انداختند.

وی اضافه کرد: در این عملیات یکی از اعضای این باند در حالی که دستبندهای قانون بر دستانش گره خورده بود از چنگ ماموران انتظامی گریخت اما پس از گذشت 24 ساعت با یک عملیات هماهنگ و ردیابی های اطلاعاتی دوباره دستگیر شد و مورد بازجویی قرار گرفت
.قاضی حیدری خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر درباره فعالیت های مجرمانه اعضای این باند همچنان ادامه دارد

1 دیدگاه

  1. بابا چکارشون داشتین… میذاشتین مردم حال کنند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*