خانه » اخبار ستارگان » ماجرای عروسی ویدا جوان و مهریه جالبش + عکس

ماجرای عروسی ویدا جوان و مهریه جالبش + عکس

ماجرای عروسی ویدا جوان و مهریه جالبش + عکس: شاید جالب باشد بدانید ویدا جوان در حرکتی عجیب خودش به خواستگاری همسرش ایلا تهرانی رفته و او هم از ذوق زدگی اش همان لحظه جواب مثبت داده است.در ادامه این داستان جالب را از زبان ایلا تهرانی و ویدا جوان بخوانید .

1

نام : ویدا

نام خانوادگی : جوان

مدرک تحصیلی : لیسانس حسابداری

وضعیت : متاهل

محل تولد : ایران / تهران

محل زندگی : تهران

سریال ها : سریال زمانه – سریال پژمان – سریال شمعدونی – سریال ماه و پلنگ

2

ایلا تهرانی: حقیقتا چیزی که باعث شد من ویدا را انتخاب کنم جسارتش بود چیزی که این روزها خیلی کم به چشم میخورد. کار دوبله باعث اشنایی اولیه ما با هم شد.

ویدا جوان: اشنایی ما دو نفر مربوط میشه به چند سال پیش که یکی از دوستانم از این که به کار دوبله خبر داشت منو برای تست دادن به استودیو ضبط صدا ایلا برد. طی همین جلساتی که من برای کار دوبله به استودیو میرفتم متوجه شدیم که با هم وجوه اشتراک زیادی داریم و حتی پس از ازدواجمان هم این موضوع برای خانواده هایمان جالب بود.

3

خواستگاری ویدا جوان از همسرش

ایلا تهرانی: راستش را بخواهید من و ویدا در انجام مراسمات خواستگاری، عقد و عروسی به شکلی متفاوت عمل کردیم و از همون روز اول هم به شکل متفاوتی بود. شروع این ماجرا با اتفاقی بود که شاید از نظر خیلی ها نا متعارف و غیر معمول باشد، این اتفاق این بود که ویدا از من خواستگاری کرد و من هم که شگفت زده شدن فوری پاسخ مثبت دادم.

4

مهریه ویدا جوان ۷۱۱۱ شاخه گل رز هلندی

ایلا تهرانی: من و ویدا دوست داشتیم آنطور که دوست داریم زندگیمان را شروع کنیم و به شدت هم بر این باور بودیم که عشق و صداقتی که در زندگی ما وجود دارد باعث خوشبختی ما می شود، به همین خاطر وقت بحث مهریه به میان آمد ویدا مهریه ۷۱۱۱ شاخه گل رز هلندی به رنگ های سفید، قرمز و زرد را انتخاب کرد.حتی عاقد هم در مراسم عقد از این مهریه ویدا تعجب کرد. در هر حال من در طول این سال ها سعی می کنم به مناسبت های مختلف برای همسرم شاخه گلی را بخرم.

ویدا جوان: مهمترین چیز من زندگی شخصیمه و حاضر نیستم خوشبختیم تو زندگی مشترک رو با هیچ چیزی عوض کنم و برای حفظ زندگیمم حاضرم شغل بازیگری رو کنار بزارم. در زندگی منو همسرم عشق و علاقه خاصی هست که باعث شده مشکلاتمون رو به راحتی پشت سر بزاریم. و زندگی بدون عشق باعث روزمرگی میشه! درسته؟

5

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*