خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار ستارگان » ماجرای دعوت نامه ای که رونالدو برای این مدل زیبا فرستاد!
ماجرای دعوت نامه ای که رونالدو برای این مدل زیبا فرستاد!

ماجرای دعوت نامه ای که رونالدو برای این مدل زیبا فرستاد!

ماجرای دعوت نامه ای که رونالدو برای این مدل زیبا فرستاد!: ارسال بلیت بازی پرتغال توسط کریس رونالدو برای یک مدل سرشناس, سوژه رسانه های مختلف شده است. علاوه بر اتهام فرار مالیاتی و جدایی رونالدو از رئال مادرید برای فوق ستاره پرتغالی حاشیه جدیدی ایجاد شده که این بار زندگی خصوصی او را هدف قرار داده است.

152205_705-790x491کریس رونالدو

کریس رونالدو

کریس رونالدو فصل بسیاری خوبی را سپری کرد و پس از ثبت رکوردهای متعدد و قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا خیز بلندی هم به سمت کسب پنجمین توپ طلا برداشت.
اما پس از پشت سر گذاشتن یک فصل رویایی دردسرهای عجیبی برای رونالدو ایجاد شده که مهم ترین آنها شکایت دادستانی اسپانیا به اتهام فرار مالیاتی و دلخوری کریس از باشگاه رئال مادرید بود که گفته می شود در پی همین اتفاقات رونالدو قصد دارد از جمع کهکشانی ها جدا شود.اما تمامی ماجراهای کریس رونالدو به مشکل مالیاتی و جدایی از رئال مادرید ختم نمی شود چرا که اخیراً دعوتنامه او برای مدل لتونیایی نیز حاشیه ساز شده است.
کریس-رونالدو-1

دعوتنامه رونالدو برای یک مدل

داستان از این قرار است که هفته گذشته وِرا آلوهنو مدل سرشناس اهل لتونی در صفحه اینستاگرامش عکسی از یک دعوتنامه و بلیت بازی تیم های لتونی و پرتغال در ریگا (پایتخت لتونی) منتشر می کند که با تشکر ویژه ای از کریس رونالدو همراه است. این دعوتنامه در پاکت نامه رسمی فدارسیون فوتبال پرتغال برای او ارسال شده و همانطور که در تصویر مشخص است کریس برای ورا آن را امضا و ارسال کرده است.
پس از مدت کوتاهی از انتشار این پست اینستاگرامی، شایعه رابطه پنهانی آنها در فضای مجازی به حدی دست به دست می شود که وِرا برای جلوگیری از حواشی بیشتر تصمیم می گیرد پست دردسر سازش را حذف کند.البته رونالدو که طی روزهای اخیر صاحب ۲ فرزند دوقلو به نام های متئو و اِوا از مادر جایگزین آمریکایی شده و نامزدش جورجینا رودریگس هم باردار است واکنشی به این شایعات نشان نداد و ترجیح داد برای حفظ حریم خصوصی اش سکوت کند. وِرا آلوهنو نیز که به عنوان مهمان ویژه رونالدو بازی پرتغال و لتونی را به تماشا نشسته بود تصویری از حضورش در ورزشگاه اسکونتو شهر ریگا منتشر کرد اما اینبار ترجیح داد نامی از رونالدو به میان نیاورد!

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است