خانه » اخبار ستارگان » ماجرای بازداشت هدیه تهرانی و سوسن پرور + عکس

ماجرای بازداشت هدیه تهرانی و سوسن پرور + عکس

ماجرای بازداشت هدیه تهرانی و سوسن پرور خبر دستگیری هدیه تهرانی و سوسن پرور بازتاب فراوانی  را به همراه داشت که جریان بازداشت این دو بازیگر زن ایرانی اعلام شد

این روزها موج اعتراضات به حیوان آزاری در جای جای دنیا اللخصوص کشور عزیزمان ایران بالا گرفته و بازیگران و ستارگان نیز در موج اعتراض به حیوان آزاری همراه و همیار مردم شده اند .

در روزه سیزده فروردین 95 حضور هدیه تهرانی و سوسن پرور در یکی از دورهمی های اعتراض آمیز به حیوان آزاری باعث بازداشت هدیه تهرانی و همچنین بازداشت سوسن پرور شد که البته این بازداشت جهت پاره ای از توضیحات بوده و به سرعت این ذو بازیگر زن ایرانی آزاد شده اند .

بازداشت هدیه تهرانی

هدیه تهرانی

همزمان با سیزدهم فروردین که روز طبیعت است و ایرانیان در این روز به دل طبیعت می زنند تعدادی از مخالفان با حیوان آزاری که پیشتر از طریق یک سری کمپین مجازی با یکدیگر آشنا شده بودند یک دورهمی را در میدان بهارستان تجربه کردند.

حاضران این دورهمی که در سکوت کامل برگزار شد پلاکاردهایی را در دست داشتند که در آن مخالفت با حیوان آزاری به چشم می خورد.

حاضران این دورهمی با حضور مأموران انتظامی پراکنده شدند و به سمت پارک لاله رفتند.

هدیه تهرانی بازیگر سینما و سوسن پرور بازیگر تلویزیون از جمله حاضران در این تجمع بودند که گویا توسط نیروی انتظامی بازداشت شدند.

بازداشت سوسن پرور

سوسن پرور

این بازداشت صرفا برای ارائه پاره ای توضیحات بوده و خیلی زود هر دو نفر آزاد شده اند.

یکی از حاضران این تجمع درباره آن به سینماژورنال گفت: صرفا یک گردهمایی صورت گرفته بود برای طرح پاره ای نظرات و اصلا تجمع به مفهوم سیاسی آن وجود نداشت.

وی ادامه داد: این گردهمایی برای مخالفت با حیوان آزاری بود اما به بهانه روز طبیعت اغلب حاضران با سبزه آمده بودند و هیچ کس حیوانی همراهش نبود.

این حاضر در گردهمایی خاطرنشان ساخت: برخورد نیروی انتظامی با حاضران هم کاملا محترمانه و مسالمت آمیز بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*