نامزدی لیدی گاگا و همسرش کریستین کارینو تایید شد

نامزدی لیدی گاگا و همسرش کریستین کارینو تایید شد لیدی گاگا خواننده زن آمریکایی از نامزدی خود و کریستین کارینو پرده برداشت .

یکی از پرحاشیه ترین خوانندگان زن دنیا که چند سال اخیر بسیار جنجالی شده است لیدی گاگا می باشد .

لیدی گاگا خواننده زن آمریکایی با تیپ های جنجالیش و رفتار های جنجالیش تیتر اخبار و رسانه ها بوده است و این بار ازدواجش جنجالی شده است .

لیدی گاگا و همسرش کریستین کارینو و خبر نامزدی این دو خبرساز شده است و این بار لیدی گاگا خود نامزدی با کریستین کارینو را تایید کرده است .

لیدی گاگا و همسرش کریستین کارینو

لیدی گاگا بعد از دریافت جایزه «زنان در هالیوود» که به طور سالانه توسط مجله مد و فشن Elle به برگزیدگان اهدا می‌شود، هنگام سخنرانی تشکرآمیز خود خبر نامزدی‌اش با «کریستین کارینو» را با گفتن واژه «نامزدم» تایید کرد.

این خواننده مشهور جهانی از سال ۲۰۱۷ تاکنون این حلقه‌ی یاقوت صورتی را به دست دارد. نکته جالب توجه در مورد این حلقه نامزدی این ست که طراحی آن دقیقا شبیه حلقه‌ای است که شاهدخت «یوژنی یورک» از اعضای خانوادهٔ سلطنتی بریتانیا بدست دارد.

همچنین شبیه حلقه ازدواج «کیت میدلتون» نیز هست که زمانی به پرنسس دایانا تعلق داشت.

بسیاری از طرفداران لیدی گاگا دوست داشتند بدانند این خواننده با کسی نامزد کرده یا خیر. تا اینکه سرانجام در مراسم سالانه اهدای جوایز مجله Elle او از «کریستین کارینو» به عنوان «نامزد من» یاد کرد و به این ترتیب، به‌طور رسمی نامزد خود را به دوستدارانش معرفی کرد.

پیش از این، لیدی گاگا و تیلور کینی در جولای سال ۲۰۱۶ و پس از ۵ سال رابطه ی عاشقانه، پایان رابطه خود را اعلام کردند. البته مشخص شده که علت جدایی این دو قرار گرفتن نام او در میان بازیگران بازسازی فیلم «ستاره ای متولد می شود» (A Star Is Born ) بوده است.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان