خانه » اخبار ستارگان » لو رفتن عکس های شخصی مهراوه شریفی نیا

لو رفتن عکس های شخصی مهراوه شریفی نیا

لو رفتن عکس های شخصی مهراوه شریفی نیا در پی انتشار عکس های لو رفته مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش کیمیا در شبکه های اجتماعی مهراوه شریفی نیا به انتشار عکس های خصوصی خود واکنش داد

متاسفانه این روزها برخی با سواستفاده از زندگی خصوصی مردم و اللخصوص هنرمندان و ستارگان ایران به قصد ریختن آبروی افراد با انتشار عکس ها و فیلم های خصوصی زندگی این افراد با آبروی مردم بازی میکنند .

با آمدن نرم افزارهای ارتباطی مانند واتس آپ این عمل سرعت بالاتری گرفته و فقط چند دقیقه طول میکشد تا آبروی یک شخص را برد که در این میان هنرمندان به دلیل ستاره بودن سهم بیشتری را میبرند .

اخیرا عکس هایی از مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش کیمیا با تیتر عکس های لو رفته مهراوه شریفی نیا و یا عکس های لو رفته کیمیا بی حجاب در نرم افزارهای ارتباطی دست به دست شد که این عکس ها از لحظات خصوصی زندگی مهراوه شریفی نیا شکار شده بود .

متاسفانه برخی از مردم ایران با دیدن این عکس ها به جای برخورد با منتشر کننده عکس ، چند ناسزا بار بازیگر زن کرده و بیشتر به انتشار دست میزنند .

مهراوه شریفی نیا در برخورد با این حرکت زشت در صفحه خود مطلبی را منتشر کرد .

عکس های لو رفته مهراوه شریفی نیا

عکس های لو رفته مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا نوشت :

چه فرقى مى کنه؟

سرقت مسلحانه از بانک

یا دستبرد زدن به فایل هاى شخصى کامپیوتر یک نفر و دستکارى عکس هاى آلبوم خصوصى.

سرقت همون سرقته و سارق همون سارق.

صفحه ى اینستاگرام باعث شده من شما رو در بخش هایى از زندگیم شریک کنم، اما در همه ى عکس ها به قوانین،شئونات و اعتقادات خودم و جامعه احترام گذاشتم.

حتى وقتى به مناسبت یک میلیونى شدن فیلمى از ساز زدنم در خونه منتشر کردم با رعایت تمام ضوابط بود.

متاسفانه این اولین بار نیست که به حریم شخصى افراد تجاوز مى شه.

شش سال قبل شخصى تعدادى از عکس هاى کاملا خصوصى من رو در فضاى مجازى پخش کرد. برخى دیگر هم با دست بردن در عکس ها به این فضا دامن زدند. من ترجیح دادم براى ایجاد نشدن حاشیه سکوت کنم.

اون شخص بیمار و تکثیرکنندگان حسابشان با خداست.

او خدا آگاه و ناظر بر همه ى ماست.

اما اینکه چرا امروز بعد از اینهمه سال دوباره باید موضوع عکس هاى شش سال قبل مطرح بشه برام عجیبه!

آیا حکم افرادى که در دست به دست کردن و به تماشا نشستن عکس هاى خصوصى و دستکارى شده ى دیگران شریک مى شوند با مال خرانِ اموالِ به سرقت رفته تفاوتى دارد؟

امیدوارم ما شبیه اون دسته از آدما نباشیم. …

استفاده از واژه ى کشف حجاب براى عکس هاى شخصى که بدون خواست و رضایت کسى منتشر شده، درست نیست.

کاش بیشتر مواظب قضاوت هامون باشیم.

23 دیدگاه

 1. سلام مهراوه خانم اشکال نداره ابجی اینایی که این کارارو میکنن واقعا مریضا اصلا فکر نمیکنن که خودشون خواهر و مادر دارن اشکالی نداره شما اصلا خودتونو ناراحت نکنین ما قبولت داریم

 2. مهراوه عالی هستی ایول

 3. مهراوه عالی هستی ایول

 4. مهراوه اشکال نداره

 5. میدونی چیه مهراوه خیلی ازت بدم میاد عکسای ناجورت رو پخش کردی و بعدش مارو بدهکار و دزد کردی؟ خیلی از خودراضی و خوشگذرون هستی کیف خودتو میکنی بعد ما بدهکار کردی؟

 6. میدونی چیه مهراوه خیلی ازت بدم میاد عکسای ناجورت رو پخش کردی و بعدش مارو بدهکار و دزد کردی؟ خیلی از خودراضی و خوشگذرون هستی کیف خودتو میکنی بعد ما بدهکار کردی؟
  ازززززززززت بددددددم میاااااد
  دزد هم خودتی

  • سلام خوب مهرافه فدای سرت نودنستی تیکی خدا کسی هایی را که ازت بدشون میاد میشناسه یعنی خودش عکس های نلاجورشو پخش میکنه قربونت ناهید عشقم مهراوه

 7. خانم شریفی نیا یا هر کس دیگه ای که اسم
  خودشو هنرمند گذاشته بدون شک از این جور
  جنجالها استقبالم میکنن،اینجا مثل هالیوود نیست
  که طرف برای معروف شدنش جون بکنه،صحنه های
  سختی رو بازی کنه که کار هر کس نیست..
  اینجا معروف شدن تو سینمای خانوادگی با زد و بند و آشنابازی و این جنجالهاشه پس اگه کسی از این کارا میناله شما باور نکن…..اینا هنرمندن!!!!!!محتاج یه مشت ادم بیکار برای اینکه به کوچکترین خبرهایی که ازشون منتشر میشه توجه کنن…

 8. واقعا یشون بازیگر خیلی خوبی هستند .برای ایشون آرزوی موفقیت می کنم و برای اون حکر بی فرهنگ متاسفم.

 9. سلام
  خانم شریفی نیا واقعا سرقت عکس های موبایل یکشخص خیلی بد تر از سرقت بانک هست.

 10. سلام من فکر می کنم خانم مهراوه شریفی نیا خیلی خوب مهربان و مقید به مسایل شرعی می باشن من خیلی دوستشون دارم و به پدرشون بابت تحویل همچین شخصی به جامعه تبریک می گم نه تنها ایشون بلکه همه ی بازیگران عرصه سینما و تلویزیون رو که دارن زحمت می کشن اینا همش حرف مفت هست که پشت سرشون می زنن خیلیا این شده کارشون دنبال بازیگران محبوب بگردن و از شون سوژه درست کنن براشون آرزوی سلامتی دارم.

 11. واقا باین کاراشون دل اهل بهت خون میکنن خدا از شون نگظره

  • همیشه خوب و بد حلال و حرام رو بشناسیم بعد الکی از خودمون فتوا ندیم شما چقد با شخصیت ایشون آشنایی دارین که راحت نظر اهل البیت عصمت الطهاره رو هم ابراز می کنین داداشی خدا خوب همه ی ماها رو می بینه بیشتر به فکر اعمال خودمون باشیم نه حدس و گمان هایی که دیگران مطرح می کنن

 12. من عاشق کیمیا هستم آرزوی من دیدن شماست خیلی دوست دارم شماره تون روداشته باشم خیلی خوشگلی

 13. بهنظر من خانم مهراوه شریفی نیا یکی از بهترین بازیگر های ایران هست و ما نباید زود قضاوت کنیم

 14. به نظر من سرکار خانم مهراوه شریفی نیا یکی از بهترین بازیگران سال های پیش و هم اکنون و دوره های بعد است و من برای آن کسانی که اینطور رفتار کرده اند متاسفم …..

 15. چیزی که همیشه تکرار میشه!!! کی رو فرهنگمون مخوایم کار کنیم!!!!

 16. با اهدای درود
  ب نظرم این روزها بازیگران دست به انتشار عکس های بی حجابشان می زنند و بعد ادعا می کنند که ی غریبه وارد منزلشان شده و از کامپیوترشان به عکس های خصوصی دسصترسی پیدا می کنند و اون ها رو انتشار میدن!!!! البته خودشون هم انتظار باور شدن رو ندارن فقط میخام به هدفشون که زیباترین بودن هست برسن!

  • عاشقتم بنفشه جون گل گفتی عبن حقیقت رو گفتی
   ایییییییییووووووووووووووووووول آبجی بنفشه

 17. خانم مهراوه شریفی نیا یکی از بهترین بازیگرهای کشورمان هستند و نباید اینطوری قضاوت کنیم.چون هر کسی عکس های خصوصی خودش رو دارد.به فرض مثال اگه عکس خانوادگی خودمان لو بره خوشحال میشویم؟به نظر من خانم شریفی نیا خیلی خیلی بازیگر خوب و ستاره ای هستند.

 18. سلام اما به نظر من خود خانوم شریفی نیا می خواستن که این عکسا پخش بشه در غیر این صورت ایشون بازیگرن و باید دقت بیشتری رو این مسائل داشته باشن و دور از شأن یه بازیگر اسلامی هست که چنین عکسایی داشته باشه

 19. من یکی از طرفدارای شما هستم توی اینستا نگاه کنید من توی همه پیجاتون هستم ولی با این کار من که نه ولی بقیه طرفدارتون براشون شبهه پیش میاد

 20. سلام
  بنظر من خانم شریفی نیا یکی از بهترین بازیگران الان هست و نباید اینطور مباحث راجبشون بوجود بیاد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*