لاله پورکریم خواننده زن ایرانی برترین خواننده سوئد + بیوگرافی و عکس

لاله پورکریم خواننده زن ایرانی برترین خواننده سوئد لاله پورکریم خواننده زن ایرانی به عنوان برترین خواننده سوئد در سال 2012 انتخاب شده بود .

فعالیت مردم ایران در کشورهای خارجی با موفقیت هایی همراه است که گاها یک کشور را متحیر میکند .

لاله پورکریم خواننده زن ایرانی برترین خواننده سوئد + عکس

لاله پورکریم

لاله پورکریم دختر ایرانی که در کشور سوئد به خوانندگی مشغول است محبوب مردم سوئد است و لاله پورکریم خواننده زن ایرانی سوئد توانسته شهرت بسیاری در سوئد به دست آورد .

آهنگ های لاله پورکریم در سوئد توانسته دختر ایرانی را میان مردم سوئد محبوب کند و آهنگ Some die young برخی جوان میمیرند لاله پورکریم توانست در سال 2012 شهرت بسیاری برای وی به عمل آورد .

لاله پورکریم Laleh Pourkarim متولد 10 جوئن 1982 یا 20 خرداد 1361 در بندر انزلی ایران می باشد که هم اکنون 34 ساله است .

لاله پورکریم در سن 14 سالگی فعالیت در زمینه موسیقی را آغاز کرد و توانسته به محبوبیت برسد .

لاله پورکریم خواننده زن ایرانی برترین خواننده سوئد + عکس

بیوگرافی لاله پورکریم

لاله پورکریم به عنوان موفق ترین و محبوب ترین خواننده سوئد در سال ۲۰۱۲ نام گرفت. رادیو سوئد فهرستی از برترین های موسیقی سوئد در سال ۲۰۱۲ را منتشر کرده که در آن لاله پورکریم به عنوان خواننده و آهنگساز به مقام برتر رسید و ترانه معروف او به نام Some die young در صدر فهرست برترین های سال۲۰۱۲ قرار دارد.
همچنین روزنامه «داگنزنیهتر» هم در مطلبی، لاله پورکریم را که از اعضای ارکستر جایزه صلح نوبل در سال ۲۰۱۲ نیز بوده، «ملکه موسیقی سوئد» نامیده است. ترانه Some die young این خواننده به مدت ۲۹ هفته در میان برترین های موسیقی سوئد قرار داشت. Some die young (برخی جوان می میرند) به عنوان ترانه سال سوئد به نام یکی از ترانه های چهارمین آلبوم این خواننده با نام Sjung است که ژانویه سال گذشته توسط کمپانی مشهور موسیقی، «وارنر» وارد بازار شد. لاله پورکریم، خود، ترانه این قطعه را نوشته و آهنگسازی کرده است.

لاله پورکریم خواننده زن ایرانی برترین خواننده سوئد + عکس

لاله پورکریم

مضمون این ترانه با بیان اینکه برخی جوانان از دنیا می روند ولی امید برای بازماندگان ادامه دارد، در واقع ترانه ای غیررسمی برای بازماندگان حادثه تروریستی نروژ لقب گرفته است که طی آن ده ها کودک و نوجوان قربانی حمله مسلحانه یک تروریست نژادپرست نروژی شدند. این قطعه نه تنها در سوئد، بلکه به مدت هشت هفته، برترین ترانه در نروژ بود و اولین قطعه موسیقی از این خواننده بود که از مرزهای اسکاندیناوی نیز فراتر رفت.
وی همچنین در سال ۲۰۰۵ به عنوان بهترین هنرمند زن در فستیوال راک سوئد انتخاب شد و رقبای معروف و پرطرفداری چون روبین، لنا فیلیپسون و امی دیاموند را پشت سر گذاشت.

لاله پورکریم خواننده زن ایرانی برترین خواننده سوئد + عکس

لاله پورکریم

لاله پورکریم در مراسم Grammis سوئد نیز به عنوان تهیه کننده و هنرمند جدید سال سوئد انتخاب شد. وی همچنین در هفت شاخه نامزد دریافت جایزه شده بود. این خواننده ایرانی الاصل در سال ۲۰۰۵ به دلیل آهنگ live tomorrow در یوتیوب، موفق به کسب هفت نامزدی و دریافت سه جایزه از هیات داوران برترین فستیوال موسیقی کشور سوئد شد.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگانویژه