واکنش لادن طباطبایی به جنجال مسعود فراستی در برنامه من و شما + عکس

لادن طباطبایی به برخورد آرش ظلی پور با مسعود فراستی واکنش نشان داد

لادن طباطبایی

لادن طباطبایی

واکنش ها به برنامه روز جمعه من و شما به میهمانی مسعود فراستی هنوز ادامه دارد .

حمله تند آرش ظلی پور به مسعود فراستی در برنامه من و شما و ترک کردن برنامه توسط مسعود فراستی در وسط اجرای زنده اتفاقی نادر در تلویزیون ایران بود .

لادن طباطبایی بازیگر زن ایرانی نیز به واکنش دهنده ها به این ماجرا پیوست و صفحه اینستاگرام لادن طباطبایی با انتشار پستی به این موضوع پرداخت .

بازیگر زن ایرانی کاریکاتوری از شهاب جعفرنژاد را منتشر کرده که در آن مسعود فراستی از این که آرش ظلی‌پور باعث شده است او در رسانه‌ها مورد توجه و حمایت قرار بگیرد، تشکر کرده و بر تیشرت خود نوشته است «آرش دوست دارم».

لادن طباطبایی برنامه من و شما

جنجال آرش ظلی پور و مسعود فراستی

لادن طباطبایی با انتشار عکس بالا در صفحه اش نوشت :

شهریور سال نود و یک ، در برنامه هفت؛ موقع اعلام خداحافظی از بازیگری؛ عرض کردم که وضعیت نقد به شدت وخیمه. عرض کردم که ؛ این قضیه که : هر کسی هرجوری بخواد حرف بزنه ، مناسب نقد در فضایی که داعیه فرهنگی داره نیست. عرض کردم که کم کم داریم به فصای شبه چاقوکشی میرسیم …گفتم که آینده خوبی برای نقد نمیبینم گفتم که ترجیح میدم در این شرایط، که روز به روز لمپنیسم داره جای نقد هنری رو میگیره ، نباشم… من گفتم خداحافظ و رفتم… ولی نه کور شدم و نه کر… دیدم و شنیدم که چطور روز به روز ، کلمات سخیف تر و لحن ها بی ادبانه تر و توهین آمیز تر شد، اونهم به اسم نقد… .

وقتی بزرگی خط قرمز رو رد میکنه، چه توقعی از تازه رسیده ها داریم؟ به کی نگاه کردند؟ از کی یاد گرفتند؟

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان