خانه » اخبار » ورزشی » قطع نخاع شدن پادووانی/شایعه یا واقعیت؟
loading...

قطع نخاع شدن پادووانی/شایعه یا واقعیت؟

قطع نخاع شدن پادووانی/شایعه یا واقعیت؟

به گزارش اولی ها: لئوناردو پادووانی مدافع برزیلی استقلال در جریان بازی دیشب برابر فولاد خوزستان از ناحیه سر و گردن آسیب دیده و بعد از انتقال به بیمارستان مشخص شد که در قسمت مهره‌های گردن دچار شکستگی شده است.

با پیگیری مسئول کانون هواداران استقلال اهواز مقدمات انجام عمل جراحی این بازیکن برزیلی در بیمارستان آپادانا انجام شد. پس از امضای رضایت‌نامه توسط نصرالله عبداللهی سرپرست تیم استقلال تهران، پاددوانی از بخش اورژانس به اتاق عمل بیمارستان مذکور انتقال یافت.

تیم پزشکی مغز و اعصاب بیمارستان آپادانا اهواز متشکل از پزشکانی چون دکتر عبدالخانی، دکتر تقوی و دکتر خرمی برای انجام عمل جراحی بازیکن مصدوم استقلال آماده شده‌اند. دکتر ستوده پزشک تیم استقلال نیز در بیمارستان حضور دارد.

مصدومیت لئوناردو پادووانی مدافع برزیلی استقلال

مصدومیت لئوناردو پادووانی مدافع برزیلی استقلال

پادووانی که از شهر اهواز و تیم فولاد خوزستان به لیگ برتر ایران معرفی شد، در بازگشت مجدد به این شهر دچار این سانحه شد. برای این مدافع خوش اخلاق برزیلی آرزوی سلامتی داریم.

برد پر گل استقلال برابر فولاد خوزستان، تلفات و صدمات قابل توجهی را برای آبی ها به جا گذاشت و باعث شد تا کام آن ها بعد از این برد پر گل تلخ شود.

در لحظات پایانی نیمه اول بود که مصدومیت شدید پادوانی باعث شد تا او از زمین بیرون برود و راهی بیمارستان شود. پس از پایان بازی وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی ها متوجه می شود که گردن پادوانی شکسته و مصدومیت او جدی است. به همین دلیل با نگرانی پیگیر وضع او بود.

سرمربی استقلال پس از پایان بازی اما دغدغه دیگری هم داشت و بابت اخطاری که سید حسین حسینی در لحظات آخر بازی دریافت کرد و به خاطر آن دربی را از دست داد،بسیار عصبانی بود.شفر اعتقاد داشته که داور بی دلیل به حسینی اخطار داده.ضمن اینکه او و همراهانش بازتاب این اتفاق در رسانه ها را هم رصد کرده اند.در همین راستا هم پندار توفیقی معاون باشگاه استقلال هم اعلام کرده که این باشگاه پیگیر باطل کردن این اخطار و از بین بردن محرومیت حسینی خواهد بود. اتفاقی که البته بعید است رخ بدهد!

مصدومیت لئوناردو پادووانی مدافع برزیلی استقلال

مصدومیت لئوناردو پادووانی مدافع برزیلی استقلال

آخرین وضعیت پادووانی

نخستین اظهارنظر امین نوروزی پزشک تیم استقلال، درباره وضعیت پادوانی: پادو به هوش است، اما معلوم نیست چه بلایی سرش آمده!

پادو بعد از آن صحنه سخت زیاد آسیب دیده بود. وقتی به بیمارستان منتقل شد، پزشکان با بیماری روبه‌رو شدند که خونریزی و شکستگی در جمجمه داشت و متأسفانه شکستگی مهره گردن فشار زیادی به نخاع او وارد کرده و سبب شده بود هیچ رفلکس بدنی‌ای نداشته باشد.

عمل سخت، ظریف و طولانی بود. چون باید مهره گردن جا می‌افتاد و نخاع در حالت طبیعی بدن قرار می‌گرفت. خوشبختانه این عمل سخت با بهترین نتیجه به پایان رسید.
الان، پادو به هوش آمده. خونریزی او کنترل شده و شکستگی جمجمه در حالت استیبل است. حال بالینی بیمار تحت کنترل است، اما اینکه میزان صدمه وارده به او چقدر بوده با خداست. زمان می‌برد که بتوانیم اظهار نظر کنیم.

تکذیب یک شایعه تکان دهنده درباره پادوانی

بازیکن تیم استقلال در دیدار این تیم با فولاد به شدت آسیب دید. او مورد عمل جراحی قرار گرفت اما اکنون اخبار نگران کننده تری به گوش می رسد.
مصدومیت پادوانی در دیدار با استقلال در پی برخورد او با آرمین سهرابیان به وجود آمد. این بازیکن برزیلی پس از این اتفاق به صورت به بیمارستان منتقل شد. بر طبق آخرین اخبار جمجمه و مهره گردن این بازیکن دچار شکستگی شده است و دیگر در این فصل نمی تواند به میدان برود. اما خبر تکان دهنده دیگری درباره او به گوش رسید مبنی بر اینکه او ضربه مغزی شده است.

در اینباره نصرالله عبداللهی سرپرست تیم استقلال گفت: «حال پادوانی پس از عمل خوب است اما باید تاکید کنم که او به هیچ عنوان ضربه مغزی نشده است.»

گویا یکی از بهترین دکترهای ایران پادوانی را عمل جراحی کرده است.جمجمه این بازیکن استقلال آسیب چندانی ندیده است و خونریزی داخلی هم نداشته. پادوانی برای بازگشت به شرایط عادی و فوتبالی نیاز به دعا دارد و هوادارن استقلال امیدوار هستند که او را هر چه سریعتر در جمع بازیکنان خودشان ببینند.

همچنین بخوانید: استقلال4 فولاد خوزستان1

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*